Okazuje się, że brązowe włosy Blake Lively były totalnym wypadkiem – oto dlaczego

Gdy Blake Lively wystąpił z włosami bronde w lecie 2015 roku, natychmiast uruchomił Internet.

Tak bardzo, że bronde jest już uważane za jeden z trendów w topowej kolorystyce włosów w 2017 roku.

https://www.instagram.com/p/5MK7kJR4P0

Ten ledwie brązowy, niezbyt blond odcień stał się ulubieńcem takich gwiazd jak Chrissy Teigen i Hailey Baldwin.

Ale okazało się, że Lively może przypadkiem założyć cały trend piękna.

Chrissy Teigen Joins Stella Artois At The
Chrissy Teigen często brnie w terytorium bronde z jej brązowawy, blond kolor. Craig Barritt / Getty Images dla Stella Artois

“Po prostu nie czułam się (farbowanie), pomyślałam:” Jestem w ciąży, staje się samolubna i nie jestem próżna, a po prostu pozwolę, by moje włosy rosły “- ożywczo powiedział Cosmopolitan. com.

Hailey Baldwin
Hailey Baldwin jest jedną z najnowszych gwiazd, które próbują bronde włosów. Bauer-Griffin przez FilmMagic

“To nie był wybór, nazywali to włosami żółwia, czy coś w tym rodzaju – nie było to zamierzone – chodzi o to, że nie chcieliśmy, aby ludzie wiedzieli, że jesteśmy w ciąży, więc (oni) nie wiedzieli przez siedem miesięcy”. wyjaśnione. “Nikt nie widział moich włosów przez jakieś pięć miesięcy, więc (dla wszystkich) był to tylko jeden dzień, przeszedłem od bycia blondynką do posiadania 5-calowych korzeni, i (ludzie) myśleli:” Och, to był fajny kamień wybór “n ‘roll”, ale było to po prostu czyste lenistwo. “

POWIĄZANE: stres warkocza “mama-to-be”? Oto prawda o farbie do włosów i ciąży

W lipcu 2015 r. Lively zadebiutowała barwą włosów na Instagramie z napisem “… Brondes mają więcej zabawy # NoTypos-IKnowIThinkItsCrazyToo”

https://www.instagram.com/p/41nXjZR4J3

Chociaż wszystko zaczęło się od pozornie dumnego postu w mediach społecznościowych, Lively przyznała, że ​​była w rzeczywistości “zakłopotana” swoim cieniem. Jej przyjaciele nawet się z nią drażniali i próbowali przekonać ją, żeby to zmieniła, powiedziała Cosmopolitan.com.

https://www.instagram.com/p/41ooqHx4Om

“Ale to pokazuje, że jeśli niektórzy ludzie mówią, że jest fajnie, a każdy wskakuje na modę i myśli, że to jest fajne, twoja percepcja zmienia się, więc wtedy – wraz z moimi przyjaciółmi, którzy ich nienawidzili – pomyślał, że to było fajne,” Lively wyjaśnione.

POWIĄZANE: 11 wskazówek, które pomogą ci dłużej utrzymać kolor włosów

Jako ktoś, kto zawsze zabija go w dziale włosów, nic dziwnego, że przez pomyłkę zaczęła cały trend. Gdybyśmy tylko mogli zrobić to samo!