Obejmuj wewnętrzne dziecko taty tymi zabawkami i gadżetami na Dzień Ojca

Z okazji Dnia Ojca, zaledwie kilka dni przed wyjazdem, nacisk zostaje oficjalnie na znalezienie idealnego prezentu dla taty.

Ojcowie Ojcowie dzielą się swoimi ulubionymi wyborami dla tych tatusiów, którzy wciąż są dziećmi w sercu. Te zabawki, gadżety i gry oferują zabawę tacie i całej rodzinie – jeśli możesz przekonać go do dzielenia się.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Chippo Golf, 170 USD, Chippo

Najlepiej toys for dad
Chippo

Łącząc dwie wspaniałe gry, tata uwielbia golf i cornhole (worek z woreczkami) Chippo to niedługo przydomowa sensacja. Zamiast rzucać pufami, układasz piłeczki golfowe. Każdy zestaw zawiera dwie deski pokryte sztuczną murawą, z których każda jest wycinana trzema różnymi rozmiarami otworów, dwiema ciężkimi matami do rozdrabniania i sześcioma piankowymi piłkami do gry w golfa. Nie wiadomo, czy krzyczysz “Chippos!”, Gdy zatrzaśniesz w każdym strzale z klina.

Przełącznik Nintendo, 419 USD, Amazon

Nintendo Switch
Amazonka

System gier wideo z najlepszymi biletami w roku oraz pierwsza wersja konsolowa Nintendo od wątpliwego Wii U ⏤ hybrydowy Switch to system domowy, który można zabrać ze sobą; jak w, do łazienki, garażu, człowieka z podwórka, gdziekolwiek. Po prostu wyskocz z konsoli i przymocuj dwa kontrolery, po jednym z każdej strony i zacznij przesuwać joysticki. Jest to najlepszy system do gier i tak się składa, że ​​ma najlepszą grę.

Paper Shooters Zombie Slayer Kit, 34 USD, Amazon

Papier Shooters Zombie Slayer Kit
Amazonka

Trudno powiedzieć, patrząc na jego pokrytą powłoką paintball powłokę, ale ten miotacz Spitball AR-15 z Paper Shooters to w rzeczywistości 138-częściowy kartonowy zestaw, który połączyliście. Wyposażony jest w komorę powietrzną, system spustowy, wyrzutniki i amunicję papierową “miękkiej plamki” – w zasadzie wszystko, czego potrzebowałby strzelec w spitballu, aby uwolnić mokry papier od niczego nie podejrzewającego dziecka lub współpracownika stojącego w odległości do 65 stóp.

SOG F06-N Fast Hawk Throwing Axe, 24 USD, Amazon

Topór
Amazonka

Na wypadek, gdybyś go przegapił, rzucanie toporem to kolejna wielka rzecz. A ty nie wspinasz się na szczyt tych ligowych tytułów bez obrażania właściwego “jastrzębia”. Ta lekka 2-calowa stalowa siekiera z SOG kołysze się z balistycznego polimerowego uchwytu i idealnie nadaje się do rzucania w poprzek podwórka. Może również pracować jako zwykła siekiera, a jej kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​nie zajmie dużo miejsca w plecaku turystycznym.

Gra planszowa Joking Hazard (NSFK), 25 USD, Amazonka

Żartować Hazard
Amazonka

Zapowiadany jako “NIEZWYKLE”, nie jest bezpieczny dla dzieci, ta dorosła gra karciana pochodzi od ludzi stojących za komiksem Cyanide & Happiness. Cel jest prosty: Trzech lub więcej graczy używa 360 kart, aby wykonać zabawne i obraźliwe komiksy na temat seksu, przemocy i prawdopodobnie więcej seksu.

LEGO Apollo Saturn V Rocket, 270 USD, Amazonka

LEGO
Amazonka

Bazując na pierwszej rakiecie, którą astronauci umieścili na Księżycu, ten 1,969-elementowy Saturn V (czubek kapelusza do roku lądowania na Księżycu) ma ponad trzy stopy wysokości i jest największą dotychczasową zabawką LEGO. Podobnie jak w rzeczywistości, występuje w trzech sekcjach – po jednym na każdy etap rakiety misji – i może być wyświetlany poziomo na kominku kominka lub w pozycji gotowej do uruchomienia w środku salonu.

Hełm Star Lord GoG Replica, 300 USD, Etsy

Kask
Etsy

Dla taty, który już planuje swój kostium na Halloween – lub po prostu chce objąć swojego wewnętrznego kosmicznego bandytę – jest ten super szczegółowy kask “Guardians of the Galaxy”. Replika tego noszonego przez gwiazdę filmu, Chrisa Pratta, zrobionego na zamówienie z twardego plastiku, ma błyszczące oczy LED i jest dostępna w trzech rozmiarach.

Analogue Nt Mini, 449 USD, Analgoue

Analog NT Mini
Analog

Analogue Nt Mini jest prostym zakłopotaniem dla starszych graczy. Wysokiej klasy system jest pięknie wykonany z bloku aluminium, jest wyposażony w 30 fabrycznie zainstalowanych gier retro i może grać w ponad 2000 innych tytułów dzięki dwóm gniazdom kartridża (jeden dla oryginalnego NES, drugi dla importowanych wkładów Famicom z Japonii). Obsługuje bezprzewodowy kontroler 8Bitdo NES30 (z 20-godzinnym czasem pracy na baterii) i, w przeciwieństwie do oryginalnej konsoli NES, podłącza się bezproblemowo do nowszych telewizorów z łączem HDMI 1080p.

Gwiezdne wojny Drony, 200 $, Brookstone

Gwiazda Wars Drone
Brookstone

Jeśli kiedykolwiek pojawiły się wątpliwości, że masz dzieci, możesz znowu bawić się zabawkami – to całkiem wyjaśnia. Te oficjalnie licencjonowane Quad Drony Star Wars używają “patentowanego układu napędowego z niewidocznymi ostrzami”, więc gdy każdy z nich wykona skok na prędkość światła – lub przynajmniej przejdzie od 0 do 30 mph w 3 sekundy – to faktycznie wygląda na Millennium Falcon krzycząc obok celu koszykówki. Osiągają maksymalną prędkość około 35 mil na godzinę, zasięg 200 stóp i są dostępne w czterech klasycznych stylach: X-Wing Fighter, Falcon, TIE Fighter Darth Vader i motocykle Scout Trooper Speeder z Endor. Najfajniejsza część to jednak zintegrowany laserowy tag. Pilot zdalnego sterowania utrzymuje zakładki na strzały, trafienia i zabija, dzięki czemu można walczyć w prawdziwych bitwach powietrznych.

DartZone Magnum Blaster, 20 USD, Target

Strzałka Zone
Cel

Magnum jest częścią serii Covert Ops należących do NERF-a, ale nie ma w tym nic subtelnego ani podstępnego. Jest wyposażony w masywny supersamochód, który posiada 40 rzutek, a nawet posiada regulowany podpórkę taktyczną, aby zapewnić pełną kontrolę. Dostępne są dwa tryby strzelania: ostrzał z jednym strzałem do strzelania i wyzwolony ogień “trzask”, ustawienie pompowania, które rozpyla trzy strzały na sekundę w całym pokoju. Żaden z tych trybów nie wymaga baterii, co sprawia, że ​​zasięg Magnum wynoszący ponad 80 stóp jest jeszcze bardziej imponujący.

Wilson X Smart Football, 150 USD, Wilson

Piłka nożna
Wilson

Z zewnątrz Wilson X jest, jak się wydaje, normalną piłką nożną. Występuje w rozmiarach regulacyjnych NFL lub Junior i nadal zachowuje się jak kaczka podczas mylenia. Wnętrze świńskiej skóry jest jednak wypełnione czujnikami. Akcelerometr i żyroskop synchronizują się przez Bluetooth ze smartfonem, który oferuje ocenę rzucającego w stylu NFL Combine. Zawiera również wiele wbudowanych gier, ponieważ podstawowy chwyt przestaje działać po pewnym czasie.

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na Fatherly.com.