Narzeczona Michaela Phelpsa Nicole Johnson ujawnia szczegóły ślubu

Wzywając wszystkich kradnących weselnych! A może powinniśmy powiedzieć ślub rozbryzgi?

Olimpijski pływak Michael Phelps i narzeczona Nicole Johnson mają więcej niż maczkę w planowaniu ślubu – wskoczyli do środka i zmierzają do mety.

Narzeczona Michaela Phelpsa: Mamy datę ślubu na koniec tego roku

13 sierpnia 2016 r00:30

“Mamy randkę”, powiedział Johnson w wywiadzie dla Access Hollywood. “To będzie mały i intymny na wesele, a następnie rzucamy ogromny bash dla wszystkich w stanach.”

“Planowałem, jak już do tego dochodzimy, więc myślę, że ślub jest w porządku i teraz jest na imprezie dla zabawy” – kontynuowała..

Powiązane: Michael Phelps, narzeczona Nicole Johnson gospodarzem uroczej baby shower z motywem kowboja

Brzmi nie ma ślubu docelowego w pracach! Jesteśmy tylko mało wściekły, że Phelps nie znalazł sposobu, aby spontanicznie poślubić Johnsona w żywym telekonferencji olimpijskiej.

Na szczęście para i ich słodki, trzymiesięczny Boomer, mieli dużo czasu antenowego podczas tegorocznych Igrzysk w Rio. A jeśli potrzebujemy więcej inspiracji #couplegoals, zawsze możemy ponownie odwiedzić ich podróż na Instagramie …

Oboje spotkali się w Los Angeles w 2007 roku i przez wiele lat byli na bieżąco i na stałe, zanim ponownie zaczęli grać w 2014 roku. Zaangażowali się w lutym 2015 roku i powitali Baby Boomer w miniony maj.

Powiązane: Dziecko Michaela Phelpsa odwiedza DZISIAJ i jest tak urocze

Po opuszczeniu występu olimpijskiego Phelpsa w 2012 roku, Johnson został wyraźnie przeniesiony do ponownego spotkania z nim. (Po prostu obserwuj jej reakcje, gdy pływa!) “Oglądanie podróży Michaela od 2008 do teraz było absolutnie niesamowite” – powiedział Johnson w Access Hollywood.

To był wielki rok dla pary, pomiędzy rekordowymi grami Phelpsa i narodzinami pierwszego dziecka pary.

Phelps naprawdę zajął się ojcostwem, jeśli jego fotogeniczne przytulanie się jest jakąś wskazówką …

A kiedy zapytano, czy dwoje miało nadzieję dodać do rodziny, Johnson nie wahał się. “Kto wie, kiedy, ale tak!” powiedziała do Access Hollywood.

Gratulacje na tym wszystkim, wy dwaj!

Michael Phelps otwiera około piątą próbę olimpijską, spędzając czas na odwyku

Jun.29.201602:17