Najnowszy CoverGirl to 69-letni model Maye Musk

Z biegiem lat CoverGirl połączył siły z wieloma sławnymi twarzami – a najnowszy ambasador marki z pewnością nie jest wyjątkiem!

W środę gigant kosmetyków ogłosił, że 69-letni model Maye Musk dołączy do grona Zendaya, Katy Perry i Sofii Vergary (żeby wymienić tylko kilka).

Oprócz jej osiągnięć na wybiegu, ikona przemysłu ma również dwa tytuły magistra w zakresie odżywiania i dietetyki. Czy wspominaliśmy, że jej synem jest Elon? Tak, geniusz za SpaceX.

“Mając na sobie makijaż jako część mojej pracy jako modela, można by pomyśleć, że się tym znudzę, ale uwielbiam to”, mówi Musk. “Myślę, że to jedna rzecz, która utrzymywała mnie w tej branży od tak dawna, moje zainteresowanie autoprezentacją. A ostatnio stałem się o wiele bardziej zaangażowany w media społecznościowe, szczególnie Instagram, co jest kolejnym sposobem, w jaki mogę pokazać ludziom wiele różnych stron samego siebie. “

“Maye Musk jest nie tylko ponadczasową pięknością, ale także wizjonerem, który zawsze podążał swoją własną ścieżką, tworząc nowe możliwości i torując drogę dla tak wielu innych, którzy mogą nie spełniać standardów branżowych” modelu “, ale są naprawdę piękni w każdym Zauważ, “mówi CoverGirl, wiceprezes, Ukonwa Ojo.” O to właśnie chodzi w CoverGirl: Posiadanie swojej tożsamości i dumne dzielenie się ze światem wszystkimi aspektami, które cię tworzą, to ona jest afirmacją siły i znaczenia różnorodności i inkluzja w świecie piękna. “

Nowości pojawiają się po promowaniu różnorodności i przełamywaniu granic piękna, w tym podpisywania Issy Rae, Ayesha Curry, Nura Afia, pierwszego hidżabu CoverGirl i Jamesa Charlesa, pierwszego “CoverBoy”.

Poznaj Nura Afia, muzułmańską Amerykankę określającą piękno na jej własnych warunkach

16 stycznia 2017 r03:50

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co będzie następne dla marki i jej niesamowitych ambasadorów!