Najbardziej pochlebne grzywki w zależności od kształtu twojej twarzy

Gdybyś mnie zdiagnozował, możesz powiedzieć, że mam huk-Nesia; poza tym zbyt łatwo zapomniałem, jak strasznie wyrosły mi stępione, proste grzywki, więc znowu wziąłem głęboki oddech w czasie wilgotnego lata. Nie moja najdumniejsza decyzja.

Chciałbym wiedzieć, ile istnieje różnych rodzajów grzyw, i że kluczem do idealnego frędzla jest dobranie odpowiedniego rodzaju do kształtu twojej twarzy. Może być idealnym dodatkiem do wykonania ważnej instrukcji, zmiękczyć funkcje i dopracować swój wygląd. Czy to klasyczne, boczne, w kształcie litery A czy pocięte, każda twarz wygląda lepiej z hukiem, według Edmondo Blando z Vanity Salon w Filadelfii. “Najlepszym czasem do eksperymentowania jest zima” – wyjaśnił – “wyrosną latem”. Ach, gdybym tylko mógł ostrzec byłego mnie.

Które są najlepsze grzywki dla kształtu twojej twarzy?

24 stycznia 2014 r01:54

Zanim usiądziesz na krześle, upewnij się, że masz ustaloną więź ze swoją stylistką. Podczas gdy grzywka nie jest tatuażem, pomyśl o nich jako o matowej, płynnej szmince. Trochę się kręci.

Jeśli jest jakaś osobista rada, którą mogę podać, to jest to: nie ufaj żadnemu styliście, który jest gotów posiekać twoje grzywki, gdy twoje włosy są mokre. Mokre włosy są dłuższe niż suche włosy, a zauważysz jedynie znaczny skurcz, gdy zaczniesz wysychać.

Oto krótki przewodnik po najpopularniejszych kształtach twarzy, aby uzyskać najlepszy efekt za złotówki:

  • Owalny: Twoja twarz jest długa i wąska – konkretnie długość jest równa półtorej szerokości.
  • Round: Twoja długość i szerokość twarzy są równe; możesz mieć miękką, okrągłą linię szczęki.
  • Kwadrat: długość twojej twarzy jest w przybliżeniu równa szerokości; możesz mieć silną, kanciastą linię szczęki.
  • Serce: Twoja twarz jest najszersza na czole i węższa przy linii szczęki.

Okrągłe twarze

Zmiane boczne curtain bangs look great on round faces.
Boczne zasłony z zasłoniętymi bokami świetnie wyglądają na okrągłych twarzach.Anna De Souza

W ten sposób Blando zwraca uwagę na oczy Dilara Dogukana, jednocześnie wydłużając jej twarz. Grzbiety o prostym splocie mają tendencję do dodawania do pełni okrągłej twarzy, więc długa, boczna zasłona z kurtyny tworzy delikatniejszą iluzję. “Jej faktura była trochę krucha, więc długość jest kluczem do umożliwienia rozerwania włosów za pomocą płaskiego pędzla”, wyjaśnił Blando.

“Zawsze pytaj, aby ten rodzaj huku został odcięty” pierzasty “, aby włosy były przewiewne i swobodnie przepływały, w przeciwieństwie do tępego cięcia, które również nie będzie wymiatać” – dodał. Ten huk nie wymaga utrzymania i wyrośnie w 3-4 miesiące bez wykończenia.

28 zdjęć

Pokaz slajdów

28 najlepszych fryzur dla okrągłych twarzy

Wykorzystaj te gwiazdy jako inspirację do znalezienia najlepszych fryzur dla okrągłej twarzy. Chrissy Teigen, Jennifer Lawrence, Adele i więcej.

Kwadratowe ściany

W kształcie litery A bangs help narrow cheeks on square-shaped faces.
Grzywka w kształcie litery A pomaga wąskim policzkom na twarzach o kwadratowych kształtach.Anna De Souza

Celem tej fryzury jest wysmuklenie twarzy przy jednoczesnym skupieniu się na jej niesamowitych kościach policzkowych. Idź po długie, ciężkie grzywki, jak widać tutaj na C. Kai Touch. Cięcie równoważy jej twarz grzywką w kształcie litery A, która pasie się po obu stronach.

“Obróbka niektórych warstw pozwala na większy ruch i objętość” – dodał.

Owalne twarze

Owalny kształt faces have the most versatility, go full fringe!
Owalne twarze mają największą wszechstronność, są pełne!Anna De Souza

Owalne kształty twarzy mają największą wszechstronność, więc Blando wycięła Rachel Brodeur klasyczną, pełną grzywką. Zapytaj o uderzenia, które uderzają między brwiami i rzęsami, aby uzyskać największy efekt.

Cokolwiek robisz, nie zaniedbuj reszty swojego cięcia! “Rachel ma długie, naturalnie rude włosy, które wymagały spersonalizowanych, długich warstw w celu uzupełnienia grzywki”, powiedział Blando.

Ten stylowy wygląd nie wymaga wprowadzenia, ale wymaga dużego utrzymania; mówimy o przycinaniu co 3-4 tygodnie.

Wskazówka dla profesjonalistów: Chcesz, by twoja grzywka leżała płasko? Użyj grzebienia podczas rozdmuchu zamiast pędzla!

Twarze w kształcie serca

Bangs look edgy when split in the middle!
Bangs wydaje się nerwowy, gdy dzieli się go na środku!Anna De Souza

Crescent bangs doskonale nadają się do twarzy w kształcie serca. Ta opcja, jak widać na Nikki Mueller, jest dłuższa na zewnętrznych krawędziach, aby zmiękczyć górne, cięższe, szersze czoło.

“Grzywka powinna dobrze komponować się z warstwami … oznacza to więcej wewnętrznych warstw, dzięki czemu włosy będą się przemieszczać i będą mieszały się z dłuższymi warstwami” – powiedział Blando. Zapytaj, czy grzywka jest zwężona lub rozrzedzona na krawędziach, tak że leżą dokładnie i nie są zbyt cienkie.

“Te grzywki mają tendencję do dzielenia się na środku lub na bok, co daje mu wrażenie ostrego!” on dodał.

Ostatnie słowa mądrości:

Pamiętaj, że włosy wypasające Twoją twarz mogą powodować więcej nagromadzenia się tłuszczu niż zwykle, ale możesz łatwo oddzielić grzywkę od reszty włosów, szybko umyć je w zlewie i szybko wysuszyć, aby odświeżyć swój wygląd bez pełnego myć się. Gazy również mają tendencję do wysychania szybciej, więc najpierw wysuszyć je, aby uniknąć zaciekłości i zaniku.

Nie jesteś jeszcze gotowy, by wyjść z hukiem? Uwielbiamy te pochlebne twarze, które nie zawierają frędzli.

Jak znaleźć najlepszą fryzurę do kształtu twarzy

12 października 2017 r02:05