Najbardziej żałuje Michelle Obamy? Te szare szorty

Pierwsza dama zawsze wygląda stylowo i perfekcyjnie, ale podobnie jak wiele kobiet, ma jeden szczególny wygląd, który teraz zgaduje.

Podczas wywiadu na temat “106 & Park” Bette, Michelle Obama powiedziała, że ​​nie ma wielu żalów mody, ale przyznała, że ​​żałuje czasu, kiedy nosiła szorty podczas opuszczania Air Force One, ponieważ “stworzyła ogromny smród”. 

“Ogromny smród”, o którym wspomniała, wydarzyła się w sierpniu 2009 r., Kiedy Obamowie zabrali rodzinne wakacje do Wielkiego Kanionu. Naród był rozdarty z powodu wyglądu Michelle Obamy. Niektórzy uważali, że było to niewłaściwe, podczas gdy inni go uwielbiali, ponieważ pokazywał pierwszą damę wygodną w swojej skórze .

Podsumowując, Michelle Obama podtrzymuje swoją decyzję dotyczącą mody, ponieważ byli na wakacjach. Ale powiedziała też, że nie będzie nosić krótkich spodenek po wyjściu z Air Force One.

To nie wszystko, co dzieliła z “106 & Park”. Podczas gry zwanej “Misją losowości” pierwsza dama ujawniła, co tęskni za dawnym życiem, jak często śpiewa prezydent, a jej wina sprawia przyjemność.

Jako pierwsza dama może osiągnąć prawie wszystko, z wyjątkiem anonimowości, i to jest jedyna rzecz, której najbardziej tęskni.

“Pragnę wyjść z domu, wejść do CVS i kupić pastę do zębów” – powiedziała.

Kiedy nie rzuca palcem w Target, pierwsza dama jest często w domu w Białym Domu, otrzymując serenadę od męża, prezydenta Obamy.

“Śpiewa cały czas” – mówi Michelle Obama. “Cały czas śpiewa w łazience, zapyta:” Chcesz, żebym coś dla ciebie zaśpiewał? “

I chociaż pierwsza dama jest bardzo namiętna w ćwiczeniach i jedzeniu warzyw, jeśli chodzi o jej poczucie winy, ma na swoim liście kilka nie tak zdrowych rzeczy.

“Popcorn Garretta, pizza, frytki.”

Chcemy, aby Twój największy moda żałował! Wyślij nam swoje zdjęcia: 

26 zdjęć

Pokaz slajdów

Styl bez wysiłku Michelle Obamy

Pierwsza dama wygląda jak wyrafinowana w projektantkach, tak jak robi to w strojach J. Crew.