“Mój pierścionek kosztuje około 80 dolarów”: dlaczego te kobiety uwielbiają obrączki

Kiedy DZISIAJ opublikowali opowieść o wirusowej oblubienicy jej pierścionka zaręczynowego o wartości 130 dolarów po tym, jak sprzedawczyni uznała to za “żałosne”, fani DZISIAJ odpowiedzieli z pełną mocą. Zabrali się do Facebooka, aby podzielić się pozytywnymi przesłaniami dla młodej pary, podzielić się własnymi historiami o małżeńskim zaangażowaniu i udowodnić raz na zawsze, że miłość nie ma metki.

Zobacz niektóre z ich niesamowitych opowieści poniżej i odwiedź stronę TODAY Style na Facebooku, aby podzielić się swoją własną historią.

Zrób coś z …

“Mój mąż zrobił moje dwie srebrne kwatery, nie miało to dla mnie znaczenia, ponieważ tak bardzo go kocham i chciałem wyjść za mąż za mojego najlepszego przyjaciela. Mamy teraz pieniądze, aby kupić rzeczy, które chcemy, ale nigdy nie zamieniaj moich pierścionków na nic, są dla mnie więcej warte niż jakikolwiek diament “- napisała Jessica McDonald na Facebooku.

“Obrączka silikonowa na 12 dolarów (mężulek ma ten sam, ale nadruk z moro), liczy się miłość!” napisał Rachel Sparkman na Facebooku.

POWIĄZANE: Kobieta broni pierścionek zaręczynowy o wartości 130 USD, który przechowuje pracownika zwanego “żałosnym”

Wykonane na zamówienie nie musi być drogie …

“Uwielbiam mój pierścionek, widziałem w Internecie tysiąc, w którym się zakochałem, mieliśmy pierścionek do handlu lub sprzedaży, który został nam dany przez jego rodziców, a mój mąż i ja poszliśmy do miejscowego jubilera i zaprojektowaliśmy go. Za mniej niż 300 USD dostałem swój wymarzony pierścionek na zamówienie “, napisała Victoria Mason na Facebooku.

“Mam pierścionek zaręczynowy z ametystu, który kosztuje 150 dolarów. Wiedziałem, że mój mąż nie ma pieniędzy – powiedziałem mu, że nie potrzebuję pierścionka, ale on powiedział, że nie poprosi mnie o rękę bez niego. Nie chciałam diamentów Kocham mój pierścionek Na moją obrączkę znaleźliśmy dwa małe zespoły po 100 $ i jubiler, z którym się zaprzyjaźniliśmy, uformował pierścienie wokół pierścionka zaręczynowego, aby uczynić go jak połączonym pierścieniem. piękne w moich oczach, a cały pierścionek kosztuje 350 dolarów “- pisała Mary Rosado na Facebooku.

Para świętuje 70. rocznicę ślubu ze słodką sesją zdjęciową

Dec.01.201601:05

Biżuteria z kolekcji biżuterii jest warta więcej niż pieniędzy …

“Mój mąż i ja mamy zestaw pierścieni dziadków, uwielbiam to, co jest lepszym sposobem na rozpoczęcie nowego małżeństwa niż z pierścieniami dwojga kochanków, którzy nosili je przez 60 lat?” W końcu dostanę odpowiedni pas na dole, aby zaznaczyć nasze małżeństwo “- pisała Holly Dykstra na Facebooku.

Miłość jest ważniejsza niż cena

“Mój pierścionek zaręczynowy to około 400. Centrum to niedrogi, jasnozielony kamień, nie mam ochoty na zespół weselny, kocham mój pierścionek tak, jak jest, mój mąż kupił pierścionek za 20 USD na Amazon” – pisze Bryn Snyder na Facebooku.

“Mój narzeczony i ja jesteśmy razem od sześciu lat z dzieckiem w drodze, nigdy nie byłem typem do noszenia biżuterii, więc diament warty tysiące nie jest wart więcej niż miłość, którą mamy dla siebie. obrączka kosztuje mniej niż sto dolców i ja to uwielbiam! ” napisał Ivette Cruz na Facebooku.

“Mój ślubny zespół kosztował 4 dolary, mój pierścionek zaręczynowy był w sprzedaży około 100. Jestem zadowolony z obu. 🙂 Zdjęcie to mój pierścionek zaręczynowy i obrączka ślubna mojego męża, moja obrączka ślubna jest po prostu srebrna” – napisała Jessica Girardot-King na Facebooku.

POWIĄZANE: Kobieta reaguje na shamers obrączek ślubnych: “Twoja miłość jest większa niż twój pierścionek”

“Mój mąż i ja nie mieliśmy nic, gdy się pobraliśmy, jego najlepsza przyjaciółka i żona najlepszego przyjaciela kupiła nam nasz zestaw ślubny (suma 110 $ za oba pierścienie – w tym podatek !!) i następnego dnia poszliśmy Nie dostałem pierścionka zaręczynowego, a po 21 latach wciąż go nie mam, to jedyny pierścionek, którego potrzebuję lub chcę “, napisała Emily Vigo Lariviere na Facebooku.

“Mój mąż wydał 129 dolarów na mój zestaw, jesteśmy małżeństwem prawie cztery lata i nie zmienię go na cały świat, kocham znaczenie za tym, nie ma znaczenia koszt”, napisała Rebekah Hensley na Facebooku.

“Mój pierścionek kosztuje około 80. To moja absolutna ulubiona biżuteria, nie chodzi o pieniądze dla nas i nigdy nie było, kochamy się nawzajem i to wszystko ma znaczenie” – pisała Jessica Mignone na Facebooku.

“Mój narzeczony kupił mój pierścionek zaręczynowy w Walmart za może nieco ponad 100 dolarów. Zespół ślubny, który będę nosił, został przekazany mi od babci, która niestety zmarła około dziewięć lat temu. Zaproponował z moim irlandzkim pierścieniem claddagh i nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy, pobieramy się w październiku 2017 roku! ” napisał Michele Wangen na Facebooku.

“Oto mój pierścionek: piękne Art Deco, szafir w stylu vintage, mój mąż kupił go dla mnie w naszą 12-letnią rocznicę, było to około 250 $ i jest najdroższym, jaki miałem jeszcze, nie mam problemu z zaangażowaniem się w człowieka Uwielbiam do końca życia, ale jeden kawałek biżuterii … to tylko szalone, Lol, gratulacje dla ciebie, miłość jest wszystkim, co ważne “- napisała na Facebooku Kristen Johnson Taylor.