Modny styl weselny: 18 rzeczy, które były narzeczone chcą wiedzieć

Wybór, w co się ubrać w dniu ślubu, nie jest łatwym zadaniem. Z trendami takimi jak sukienki z wysoką cholewką i korony kwiatów często tu dziś i jutro, coraz trudniej jest stworzyć modę, a jednocześnie wyglądać ponadczasowo.

Więc, skoro już dziś możesz pokochać swój modny styl weselny, pytanie brzmi: czy będziesz nienawidził tego przez swoją 10-letnią rocznicę ślubu??

ZWIĄZANE Z NIMI: Nowy trend weselny: Pomiń zmęczone przyjęcie i wręcz darowiznę

Trudno powiedzieć, czy podjęcie ryzyka mody na twoim ślubie jest tego warte, więc TODAY.com poprosiło byłe panny młode, aby podzieliły się swoimi odczuciami na temat ich modnych obecnie stylów. Od obszernych rękawów księżniczki Diana w latach 80. po czapki wszystkich rodzajów w latach 70. i kwiatowe korony dzisiaj, oto jak się czują po fakcie.

Przekazywanie wewnętrznej księżniczki z bufiastymi rękawami

Dzięki uprzejmości Angie French Dunn / Facebook

“1989 moja sukienka inspirowana księżniczką Di – czułem się jak księżniczka w tej sukience z długim pociągiem, mimo że dziś moja 23-letnia córka śmieje się z tego, mówiąc:” Wygląda na to, że te rękawy cię zjedzą! ” napisał Angie French Dunn na Facebooku.

“Puszyste rękawy, moje rękawy były moją ulubioną częścią mojej sukienki, uwielbiałam je, gdy je nosiła księżniczka Diana, kochałam je, gdy nadejdzie moja kolej.” Do diaska, tylko uwielbiam suknie ślubne! “Tyle stylów do kochania!” napisał Becky Eastling Rossi na Facebooku.

Dzięki uprzejmości Tricii Edwards-Hurley / Facebook

“Prawie 22 lata temu i wciąż jestem silny, a ja wciąż uwielbiam moją królewską sukienkę! Nawet przeszedłem [nawa] do tej samej piosenki, którą zrobiła księżniczka Diana” – pisała Tricia Edwards-Hurley na Facebooku.

Na dodatek wygląda się kapeluszem

Dzięki uprzejmości Brenda Narin-Davies / Facebook

“Ślub na tydzień przed księżną Dianą i księciem Karolem w sukience katalogowej JC Penneya (inny budżet niż księżniczka) … pożyczony kapelusz od przyjaciela – nie zmieniłby jednej rzeczy!” napisał Brenda Narin-Davies.

Dzięki uprzejmości Linda Okazaki

“Nigdy nie byłem jednym z tych, którzy śledzą trendy, ale podobno zrobiłem to w 1986 roku. Każda panna młoda zdawała się nosić kapelusz w tym roku, zawsze uwielbiałem czapki, ale nigdy nie miałem powodów, aby je nosić. 1986. Mieszkałem w Sacramento w miesiącach poprzedzających moje wesele, znalazłem modystkę i ona zrobiła kapelusz tylko dla mnie.!

“W dniu mojego ślubu moja suknia była zbyt długa, moje buty były zbyt ciasne, a ksiądz nie mógł wymówić mojego nowego nazwiska, ale nic z tego nie miało znaczenia, ponieważ czułem się piękny w moim kapeluszu i po prawie 30 latach” Wciąż jestem żonaty z mężczyzną, którego kocham, a ten kapelusz jest na półce mojej szafy Czytałem niedawno, że trendy ślubne we wczesnych latach 80. są teraz popularne. Zastanawiam się, czy kapelusze ślubne powrócą – napisała Linda Okazaki w e-mailu do TODAY.com.

Dzięki uprzejmości Niny Roger Rudd / Facebook

“1972, to była czapka” Julii “… W tamtych czasach wszystko było związane z Romeo i Julią, ale dzisiaj nosiłabym ten styl … gdyby moje włosy były długie, to była dobra czapka dla długich włosów – pisała Nina Roger Rudd na Facebooku.

“Nosiłam kapelusz z haftowaną kwiatową koronką i koralikami, co do cholery myślałem, nie zrobiłby tego ponownie, kapelusz, mężowie, zdecydowany opiekun!” napisał Debbie Moore na Facebooku.

POWIĄZANE: druhny, radujcie się! Nowy trend weselny to indywidualność

Po przełamaniu formy i bez zużycia bieli

Dzięki uprzejmości Amandy Benedict-Obenauer / Facebook
Dzięki uprzejmości Amandy Benedict-Obenauer / Facebook

“Miałem to, co projektant nazwał złotą sukienką, ale nazywam ją szampanem, początkowo nie byłem pewien, czy nie mam na sobie bieli, ale gdy próbowałem bieli, byłem tak blady i nie czułem się dobrze w sukience. Był to najlepszy wybór, jaki zrobiłem, gdy tylko założyłem, wiedziałem “- napisała Amanda Benedict-Obenauer na Facebooku.

“Miałem na sobie także kolorową suknię w kolorze szampana, trudno było powiedzieć, ale zmieniło to kolor mojej skóry, a kiedy trzymałem się wszystkiego, co białe, można było stwierdzić, że na pewno nie jest biała” – skomentowała na Facebooku odpowiedź Katie Dobson.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Lizzy Mahoney Gannon / Facebook

“Uwielbiam moją platynową koronkę do chantilly Maggie sitters couture !!!! Wesele w Nowym Jorku !!!!” napisał Lizzy Mahoney Gannon na Facebooku.

POWIĄZANE: To sezon ślubny! Oto Twój ostateczny przewodnik na temat tego, co nosić wszędzie

Wybierając wyluzowany styl godowy

Zdjęcie dzięki uprzejmości Sabrina Novak / Facebook

“Mój mąż i ja przyjeżdżamy na nasz pierwszy rok 3 września, pobraliśmy się w Vegas Elvisa, mój mąż po prawej też ubrany jak Elvis, mieliśmy świetną zabawę, byliśmy razem 4 lata przed ślubem. nie zrobiłbym tego w żaden inny sposób, bez planowania, bez stresu !!! ” napisał Sabrina Novak na Facebooku.

Dzięki uprzejmości Jennifer Flynn-Milan / Facebook

“Pobraliśmy się w naszym podwórku boso w szortach ….. nic by to nie zmieniło! Jeden z najlepszych dni w moim życiu!” napisał Jennifer Flynn-Milan na Facebooku.

Na świętowanie z mocą kwiatów

Dzięki uprzejmości Tiffany Asta / Facebook

“Absolutnie uwielbiałem moją koronę kwiatów, więcej komplementów niż cokolwiek innego”, napisał Tiffany Asta na Facebooku.

“Ugh, tak, zrobiłem i wyglądało to jak ta pani w reklamie o” Nie jest fajnie oszukać Mother Nature “,” napisał Marty Lucas na Facebooku.

Dzięki uprzejmości Grace Jordan / Facebook

“Mój mężulek źle umieścił moją koronę i to była ostatnia chwila wymiany, ale mój ślub był niesamowicie niesamowity!” napisał Grace Jordan na Facebooku.

“Nienawidziłam tego nawet wtedy … był rok 1994, a ślubny NIE CHCIAŁBYŚ słuchać … nienawidził tych brzydkich tiulowych pufów na wierzchu twojej głowy za zasłonę.” Moja “korona” wyglądała jak la Ariel biała zroszony materiał … to było piękne i idealnie pasowało, powinienem oderwać tiul i nosić go samemu “- pisała Julie Turner Nelson na Facebooku.

Dzięki uprzejmości Diana Kamrowski Schlafer / Facebook

“Bardzo 80-te od głowy do palca, niczego bym nie zmieniła (nawet pan młody – świętowaliśmy 28 lat)!” napisała Diana Kamrowski Schlafer na Facebooku.

Dzięki uprzejmości Julie Belcher / Facebook

“Moja siostra przeszła 2 tygodnie przed moim ślubem krótkiej bitwy z rakiem – dała mi kwiaty, kiedy ostatni raz widziałem ją żywą i kazała mi je wykorzystać, jak uważam za stosowne – wybrałam je we włosach – – Była ze mną przez cały czas – wyszłam za mąż na plaży na Jamajce! Nie żałuję “- pisała Julie Belcher na Facebooku.

POWIĄZANE: Powiedz “robię” najlepszym 10 trendom weselnym w 2015 roku

Przywiąż węzeł w dobrym stylu: 6 trendów ślubnych w 2015 roku

Jan.07.201504:25