Melania Trump, Ivanka Trump odsłania sukienki inauguracyjne

Wszyscy patrzyli na kobiety z rodziny Trumpów, gdy przybyli na weekend inauguracyjny prezydenta Donalda Trumpa, a ich elegancki wybór mody nie rozczarował.

Na wieczorne uroczystości Melania Trump miała na sobie elegancką suknię z odkrytymi ramionami z kaskadową falbanką i rozcięciem na wysokości ud.

Melania Trump inauguration dress
Pierwsza dama Melania Trump nosi białą suknię Herve Pierre na balu wolności 20 stycznia.Patrick Semansky / AP

Projekt, który był efektem współpracy pani Trump i projektanta Herve Pierre, byłego dyrektora kreatywnego w Carolina Herrera, przedstawiał mały, tkany pasek w talii.

Jako najstarsza pierwsza córka, Ivanka Trump poszła w bardziej świecącym kierunku z długimi rękawami w stylu Carolina Herrera.

Ivanka Trump inauguration dress
Ivanka Trump i jej mąż, Jared Kushner, tańczą na balu inauguracyjnym Liberty.BRIAN SNYDER / Reuters

Podczas ceremonii w ciągu dnia nowa pierwsza dama wybrała niebieską sukienkę w prążki i pasujący płaszcz od projektanta Ralpha Laurena na dzień dzisiejszy. Zbudowała kurtkę ze spiczastymi szpilkami i skórzanymi rękawiczkami, aby uzyskać monochromatyczny wygląd.

Donald Trump and his wife Melania
Prezydent Donald Trump i jego żona Melania przybywają na nabożeństwo w Dzień Inauguracji.Alex Brandon / AP

Z długimi lokami wciągniętymi w wyrafinowany kok, wygląd pani Trump przypomina to, co Jacqueline Kennedy nosiła na inaugurację męża w 1961 r..

Melania Trump and Jackie Kennedy inauguration dress
Wybór Melanii Trump na wydarzenia dnia zdawał się odwoływać do Jackie Kennedy. Getty Images; AP

Napięcie wokół tego, co nadciągająca pierwsza dama miała nosić w związku z obchodami Dnia Inauguracyjnego, powstało w ciągu ostatnich kilku miesięcy, gdy kilku projektantów wypowiadało się, że nie będą chcieli ubierać pani Trump.

POWIĄZANE: 150 lat pierwszych damskich sukni inauguracyjnych, od Mary Todd Lincoln po Michelle Obamę

Ostatnio projektant Tom Ford mówił o zmniejszeniu szansy. Prezydent-elekt Trump odpowiedział mówiąc Fox i Przyjaciele, “[Melania] nigdy nie pytał Toma Forda, nie lubi Toma Forda, nie lubi jego projektów … Nie jestem fanem Toma Forda, nigdy nim nie byłem.”

Patrząc wstecz na 150 lat pierwszych damskich fartuchów podczas inauguracji

18 stycznia 2017 r01:03

POWIĄZANE: Melania Trump RNC strój wypowiedzi wyprzedane natychmiast

Inni, w tym Tommy Hilfiger, byli o wiele bardziej otwarci na ten pomysł. Hilfiger nawet mówi Women’s Wear Daily: “Myślę, że każdy projektant powinien być dumny z tego, że ją ubierze.”

Pierwsze córki wybrały białe na przysięganie podczas ceremonii. Ivanka Trump wybrała asymetryczną białą kurtkę Oskara de la Renty i białe spodnie z czarnymi pompkami. Uzupełniła strój małym amerykańskim pinezką i czarnymi skórzanymi rękawiczkami. To był jej trzeci zespół od projektanta w ciągu ostatnich dwóch dni.

Ivanka Trump inauguration outfit
Ivanka Trump przybywa do USA Capitol na inaugurację swojego ojca. SAUL LOEB / AFP – Getty Images

Tiffany Trump wybrała podwójny breasted biały płaszcz, który trafił tuż poniżej kolan i sparował ten wygląd ze skórzanymi rękawiczkami i bejeweled dekoltem.

Muślin Trump inauguration outfit
Tiffany Trump dołączyła do reszty dzieci Trumpa w Dniu Inauguracji. WIN MCNAMEE / POOL / EPA

Pokazując dwupartyjnego ducha, Ralph Lauren ubrał także Hillary Clinton na imprezy Dnia Inauguracyjnego. Była pierwsza dama nosi kostium z klejnotem na szyję Ralph Lauren Collection w połączeniu z kremowym płaszczem z kaszmiru.

Hillary Clinton inauguration outfit
Clintons przybywają do USA na Kapitol w celu inauguracji prezydenta Trumpa. SAUL LOEB / AFP – Getty Images

Przed inauguracją Trump był ubrany w czarny płaszcz inspirowany wojskiem z nowojorskiego projektanta Norisola Ferrari na czwartkowe wydarzenia. Ferrari powiedziała Women’s Wear Daily: “Chciałem dać jej własny głos, wzmocnienie pozycji kobiet jest dla mnie ważne”.

Donald and Melania Trump inauguration outfit
Prezydent elekt Donald Trump i jego żona Melania w Lincoln Memorial. MIKE SEGAR / Reuters

Później w czwartek wieczorem wybrała opalizującą złotą suknię od urodzonego w Libanie nowojorskiego projektanta Reema Acra.

Melania Trump inauguration dress
Prezydent elekt Donald J. Trump i Melania Trump przybywają na kolację przy świecach na Union Station w Waszyngtonie w czwartek. CHRIS KLEPONIS / EPA

Córka prezydenta Trumpa Ivanka znana jest również ze swojego eleganckiego stylu, a nawet założyła własną linię modową. W zeszłym tygodniu pierwsza córka ogłosiła na Facebooku, że będzie brała urlop nieobecności zarówno w Trump Organisation, jak i jej etykiecie z ubraniami, za czasów ojca..

Ivanka wyróżniała się na czwartkowych wydarzeniach w efektownej zielonej sukni i dopasowanym płaszczu Oscara de la Renty.

Ivanka Trump green Oscar de la Renta dress
Ivanka Trump dołącza do rodziny po południu przed Inauguracją.Josiah Kamau / BuzzFoto via Getty Images

Kobieta wybrała inny projekt Oscara de la Renty na wieczorne uroczystości. Długą białą suknię podkreślała duża czarna kokardka z tyłu.

Najmłodsza córka prezydenta Trumpa, Tiffany, także była oszołomiona podczas kolacji przy świecach. Wybrała pasującą suknię od nowojorskiej projektantki Anne Bowen z tej okazji.

Muślin Trump inauguration dress
Tiffany Trump uczęszcza na kolację przy świecach w Waszyngtonie w czwartek. Spaulding / WWD / REX / Shutterstock

Oglądaj styl Ivanka Trump na przestrzeni lat

26 kwietnia 2017 r01:05