Mężczyzna myśli, że dorosłe kobiety nie powinny nosić spodni jogi w miejscach publicznych – i są odznaczone

Posłuchaj, panie!

Przypadkowy mężczyzna w Rhode Island uważa, że ​​powinieneś przestać nosić spodnie do jogi, zgodnie z listem opublikowanym w Barrington Times.

Mężczyzna twierdzi, że spodnie do jogi u dorosłych kobiet są “dziwaczne i niepokojące”

21 października 2016 r00:51

Możesz je nosić do jogi. Resztę czasu, nie. I bardzo dobrowolnie zgłosił się, aby oświecić nas, dlaczego.

Powiązane: Faceci opowiadają wszystkim o wiadomości: trzymajcie spodnie do jogi!

Możesz przeczytać tę przemyślaną krytykę kobiecej formy i zmysłu mody, napisaną przez Alana Sorrentino na stronie internetowej East Bay RI. Ale oto teza:

“Spodnie do jogi mogą być urocze dla dzieci i młodych kobiet, które czerpią korzyści z błogosławieństwa młodości natury, ale w dojrzałych, dorosłych kobietach jest coś dziwnego i niepokojącego w ich publicznym wyglądzie. niewłaściwe do ogólnego spożycia, TMI lub szpica kogoś, kto źle radzi sobie ze swoją wagą lub zaawansowanym wiekiem “.

Spodnie antyjapologiczne o spodniach od setek do marszu (w spodniach do jogi)

24.10.201601:05

List kończy: “Zmagam się z własną fizycznością, gdy się starzeję, nie chcę walczyć z twoją.”

Cóż, bardzo nam przykro z powodu twojej walki, sir.

Powiązane: Liceum dodaje ograniczenia stroju do spodni jogi, legginsy wśród protestu

Niestety, Sorrentino ma wkrótce zmagać się trochę … ponieważ jego adres został opublikowany wraz z listem. A grupa ubranych w pantofle kobiet planuje w niedzielę Paradę Spodni Jogi obok swojego domu.

“To nie jest nienawistny protest przeciwko Alanowi” – brzmi opis wydarzenia na Facebooku. “To wspaniała grupa ludzi celebrująca nasze ciała i nasze prawo do ich pokrycia, jak nam się wydaje, i chociaż spodnie do jogi wydają się być głupimi rzeczami, o które trzeba walczyć, są one reprezentatywne dla czegoś o wiele większego – mizoginii i historii mężczyzn pracujących dla policji damskie ciała. “

Uczestnicy zostali poproszeni o przyniesienie produktów sanitarnych do darowizny na rzecz lokalnego schroniska dla kobiet. Impreza zakończy się oczywiście z jogą. Joga publiczna. Spodnie i wszystko.

KLG, Hoda dla człowieka, który chce, by spodnie jogi były publicznie zakazane: “Czy on jest szalony?”

24.10.201601:24