Masz grzywkę? Nienawidzisz ich już? Oto co należy zrobić zgodnie z ekspertami od stylu

To zawsze dzieje się w ten sam sposób: kończysz w salonie, podekscytowany wskazując na zdjęcie tej lub innej celebryty i przysięgając sobie, że tym razem to będzie różne … tylko po to, aby zamawiać bobby pins w masie i unikać spotkań towarzyskich przez wiele tygodni.

Rozczarowanie. Przerażenie. NIESZCZĘŚCIE.

Melodramatyczny? Może. Ale jeśli masz grzywkę, wiesz, że walka jest bardzo, bardzo realna.

Jedno jest pewne: jeśli zamierzasz zapuszczać się na obrzeża terytorium, po prostu nie … bądź … Miley Cyrus. Oznacza to, że wypróbuj swój darndest, aby powstrzymać się od publicznego dokumentowania każdego etapu odzyskiwania z PTBD (Post Traumatic Bang Disorder). ty będzie żałuj tego, a twoi wyznawcy nigdy tego nie zapomną.

https://www.instagram.com/p/BDgNXpswzAt

https://www.instagram.com/p/BDiebsvQzFM

https://www.instagram.com/p/BDlNuIfQzFt

Jednak posty w mediach społecznościowych Cyrusa są tylko najnowszym przypomnieniem stale obecnych prób i udręk gangu – przemyślenia, wyciszenia, rozczarowania, podniecenia, zgadywania i tym podobnych.

POKREWALIZOWANE: PSA: Używasz szpilek do bobby wszystko źle (nie czuj się źle, więc my)

Dlatego zatrudniliśmy profesjonalnego stylistę i kolorystę Everson Lima z Hopscotch Salon w Greenwich w stanie Connecticut, a także niezależnego fryzjera Frankie LoPriore, który pomógłby nam wymyślić siedem pomysłów na leczenie nieszczęść..

Nie ma magicznego sposobu na pozbycie się grzywki, nie. Ale jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby złagodzić traumę.

1. Nie bój się małego produktu.

Tak, możesz stylizować za pomocą żelu i nie wyglądać jak szalona osoba. Może wydawać się to ryzykowne, ale jest to opcja. “Produkty mogą naprawdę pomóc w przycinaniu much i odciążyć włosy, aby grzywka nie spadła w oczy” – powiedziała Lima w wywiadzie telefonicznym z TODAY.com. “Użyj okrągłej szczotki i odsuń włosy do tyłu i na bok, a niewielka ilość wosku pomoże gipsu” rozpłynąć się “w pozostałych włosach.

POKREWNE: 31 wskazówek, które przyspieszą Twoją poranną rutynę piękności

2. Opaski są dla ciebie.

“Oczywiście są to zawsze opcje” – powiedział LoPriore TODAY.com. I nie trzeba podróżować w czasie do szkoły średniej; zamiast tego rozejrzyj się za eleganckimi, dorosłymi kolorami i stylami. “Ostatnio widziałem mnóstwo fajnych rzeczy. Jest naprawdę coś dla każdego”.

3. Włóż sworznie bobby do pracy.

“To nie jest tylko dla kogoś, kto nienawidzi ich grzywki,” skomentował LoPriore. “Tona ludzi, szpilek do skał, nawet jeśli mają dłuższe włosy, więc idź na całość”. Zasugerowała, by zabezpieczyć grzywkę z powrotem i użyć dwóch szpilek w kształcie litery “x”, aby utrzymać je w miejscu.

4. Tak, możesz je przerobić. Raczej.

Nie, nie możesz wydobyć grzywki w jeden dzień. Ale jeśli nienawidzisz sposobu, w jaki wygląda twój nowy grzywka, spróbuj dodać warstwy wokół twojej twarzy. “Dodanie kątów może sprawić, że twoja grzywka będzie mniej obraźliwa, co znacznie lepiej ubarwi ci twarz” – powiedziała Lima. “Będą wyglądać dłużej, ponieważ nie będzie tak dużej różnicy między nimi a włosami wokół nich.” Tu chodzi o iluzję, ludzie.

POWIĄZANE: najlepszy szampon poniżej 5 USD

5. Upiększ je za pomocą warkoczy.

“Jeśli nie są zbyt krótkie, możesz stworzyć boczny warkocz i zakrzywić go ponad świątynię” – kontynuował LoPriore. Prosty warkocz nie wymaga zbyt wiele wiedzy o włosach. Policz nas.

6. Nadal chcesz grzywka … po prostu nie te, które masz?

W rzeczywistości możesz zasłonić swoje słabsze huki lepszymi grzywami. “Clip-on bangs są świetne”, powiedziała Lima. LoPriore zgodziło się: “Wiele celebrytów wygląda na klipowe, są tanie i najlepsze, oczywiście, są tymczasowe”.

POWIĄZANE: 4-minutowy rutynowy makijaż, który oszczędzi twój poranek

7. Kiedy wszystko inne zawiedzie, bądź odważny i kołysaj nimi.

“Bądź pewny swoich włosów” – powiedział LoPriore. “Prawda jest taka, że ​​ostatecznie wyrośnie, to nie jest trwałe, więc po prostu spróbuj to rozbić.” To tylko włosy. (Obiecujemy.) Teraz, kiedy już je masz, równie dobrze możesz cieszyć się wyglądem.

Loading...