Mama naucza “uprawnionego” syna, czyniąc go przy dobrej woli

Pewna mama z Georgii wpadła na sprytny plan, kiedy zauważyła, że ​​jej 13-letni syn zachowuje się “uprawniony” i wyśmiewa się z rówieśników w szkole, którzy na ubrania w takich miejscach jak Dobra wola.

Jej rozwiązanie, aby nauczyć go lekcji? Robić mu w miejscu, które skrytykował.

W wirusowym wpisie na Facebooku Cierra Brittany Forney wyjaśniła, że ​​jej syn “zachowuje się tak, jakby był zbyt dobry w Walmarcie lub snobistyczny komentarz na temat dzieci w szkole, które na dobrej woli”.

“Nie toleruję tego”, napisał Forney. “Dzisiaj wziął własne (20 USD) na dobrą wolę, aby kupić ubrania do noszenia przez cały tydzień do szkoły, a cokolwiek znalazł, będzie musiał się ubrać, nie jest szczęśliwy i wylewa kilka łez, ale mocno wierzę w Za 15 lat obejrzy się i będzie się śmiał z dniem, w którym jego mama zrobiła mu dobrą wolę. “

Jej stanowisko zostało udostępnione ponad 276 000 razy. Forney powiedział TODAY Style, że nie chce upokarzać swojego syna, ale udowodnić mu, że pieniądze to nie wszystko – i że znęcanie się nigdy nie jest OK.

“Gdybym nie zdusił go teraz w zarodku … ma 13 lat, wyobraź sobie rzeczy, które chciałby powiedzieć w wieku 16 lat” – powiedziała.

“Siedziałem z nim i próbowałem wytłumaczyć, że go nie ukarałem, ale że może dostać ładne ubrania z dowolnego miejsca”, dodał Forney, który mieszka z rodziną w Braselton w stanie Georgia, około 50 mil na północny zachód od Atlanty..

Ale jej przesłanie wykracza poza ubrania. Forney, która ma również dwoje młodszych dzieci, zauważyła niedawno, że jej syn zawstydził się podróżować samochodem swojego ojca, co jest jedną z przyczyn, dla których postanowiła coś zrobić..

“Wszystko zaczęło się, ponieważ mój mąż prowadzi starszy samochód do pracy”, powiedziała. “To 20-letnia Honda i chciał (mój syn) Anthony, żeby gdzieś z nim pojechał, a Anthony nie chciał, żeby ktoś go widział w samochodzie.

Matka teaches her son a lesson by making him at Goodwill.
Cierra Brittany Forney z rodziną Dzięki uprzejmości Cierra Forney

Forney i jej rodzina są zszokowani odpowiedzią, jaką otrzymała jej wiadomość. Większość opinii jest pozytywna – “Otrzymałem wiadomości od ludzi, którzy doprowadzili mnie do łez” – powiedziała – ale nie wszystkie z nich.

“Mam wiele reakcji, ale dzieci wiedzą tylko, czego ich nauczono” – powiedział Forney, dodając, że jest pierwszą, która przyznaje, że niektóre nastawienie jej syna do pieniędzy może być jej winą. “Miałem syna, gdy miałam 15 lat, a mój mąż miał 17 lat, a ponieważ mieliśmy tak małe dzieci, byliśmy stanowczy, że nie pójdą bez naszej decyzji, więc zepsuliśmy ich.”

Teraz próbuje to poprawić, a większość rodziców daje jej rekwizyty.

“Dziękuję, że nauczyłaś syna współczucia i empatii” – napisała jedna z kobiet na Facebooku.

Jeśli chodzi o Anthony’ego, udało mu się nawet znaleźć coś, co mu się podobało w sklepie Goodwill.

“Dostał naprawdę fajną koszulę w koszuli, stare spodenki ze starej marynarki, inną staroświecką koszulę”, powiedział Forney. “To znaczy, wszystko, co dostał, było marką, a jedna z koszulek miała na sobie metkę, to była koszula 30 $.”

Jej syn był początkowo zirytowany, ale Forney uważa, że ​​jej przesłanie słabnie.

“Dostaje to, co mówię,” powiedziała. “On był dobrym sportem.”

Jak kołysać stylami czerwonego dywanu (bez budżetu celebryty)

24 sierpnia 2017 r04:03