Mała broń, wielkie serce: narzeczona ubiera się jak T. rex, zaskakuje przyszłego męża

Planowanie ślubu może być stresujące, a dla Elizabeth Gardner, kiedy wreszcie nadszedł wielki dzień, nie mogła się doczekać, by podzielić się śmiechem z mężem, Tomem.

Ale Gardner, która wyszła za mąż w listopadzie ubiegłego roku, sprawiła, że ​​nie tylko jej pan młody śmiał się z jej próby złagodzenia nastroju w dniu ślubu – miliony niedawno oglądały wirusowe wideo nakręcone przez Jonathana Murraya z Jona Clarka Wesela, które pokazuje Chicago, Illinois, kobieta zaskakuje męża przed ceremonią ślubną, przebrana za tyranozaura.

Zobacz, jak ta panna młoda zaskoczyła swojego pana młodego ubranego jak T. rex

27 stycznia 2017 r01:30

“Możesz wziąć najspokojniejszą osobę na świecie, wrzucić ją w sam środek planowania ślubu i stracą rozum” – powiedział Gardner DZISIAJ. “To był tylko mój sposób na rozładowanie napięcia i dobry śmiech mego przyszłego męża, zanim całe szaleństwo weselne wbiło się w pełny ekwipunek.”

POWIĄZANE: T. rex we wtorki: poznaj duet DINO-mite za sensacją w Internecie

Gardner odwiedziła swojego męża w kostiumie T. rex podczas “pierwszego spojrzenia” pary – czasu przeznaczonego dla niektórych par na spotkanie siebie i robienie zdjęć przed ceremonią ślubu.

Murray, który nakręcił film, twierdzi, że trend pierwszego spojrzenia jest coraz większy, ponieważ skraca czas spędzany przez kilka osób na robieniu zdjęć w czasie, gdy powinny cieszyć się ich przyjęciem weselnym.

“Pomaga to spędzać więcej czasu na robienie zabawnych, kreatywnych typów ujęć i ograniczanie czasu oczekiwania gości na rozpoczęcie odbioru” – wyjaśnił Murray. “Pan młody jest zazwyczaj wystawiany w miejscu, a panna młoda pojawia się za nim i klepie go w ramię, albo po prostu odwraca się i widzi swoją narzeczoną, co sprawia, że ​​jest to bardzo przyjemna chwila”.

Elizabeth and Tom Gardner wedding, Raleigh Wedding Photographer Paul Seiler
Przed ślubem Elizabeth Gardner zaskoczyła swojego przyszłego męża, Toma, odwiedzając go w przebraniu T. rex.Paul Seiler / Paul Seiler Photography

Gardner mówi, że ona i jej mąż wciąż mają swój “słodki moment” – pojawiła się ponownie w sukni ślubnej po tym, jak T. rex zdradził, że spędza trochę czasu z Tomem przed ceremonią.

“Musiał powiedzieć:” Kocham cię “około dziesięć razy – wspomina Gardner. “Potem rozmawialiśmy o tym, jak minął nam dzień, nie widzieliśmy się od poprzedniej nocy i chcieliśmy nadrobić zaległości.”

POWIĄZANE: Fotograf wyjaśnia T. rex w “najlepszym weselu w historii”

Gardner mówi, że nazwisko panieńskie jej matki to Rex, podobnie jak jej drugie imię, co czyni zabawę dinozaura zbyt zabawną, by ją pominąć..

“Pomyślałem, że byłoby zabawnie nosić kostium w dniu, w którym chciałbym przejść od Rex-Hundleya do Gardnera” – powiedziała. “Nawet moje druhny robią mi zdjęcia dzień przed weselem, z napisem” Dzisiaj Rex, jutro Gardner “.

Tomek and Elizabeth Gardner T. rex wedding
Tom i Elizabeth Gardner bawili się ze swoim weselem, biorąc udział w bitwie pod pistoletem na wodę po zamknięciu recepcji.Paul Seiler Photography

Poczucie humoru pary przenosi się również na inne części ich wesela. Na zakończenie ich przyjęcia panna młoda, pan młody i wesele odbyli bitwę pod pistoletem na wodę.

Nigdy więcej nie przegap historii rodzicielskiej dzięki newsletterom TODAY! Podpisz tutaj

Murray mówi, że kręcenie ślubnego wideo pary – i zabawne pierwsze spojrzenie – było wzruszającym doświadczeniem.

Tomek and Elizabeth Gardner, Raleigh Wedding Photographer Paul Seiler
Fotograf Jonathan Murray powiedział, że lubił kręcić wesele pary i widzieć, jak wiele radości dwoje razem wziął.Paul Seiler / Paul Seiler Photography

“To naprawdę pokazało dynamikę ich zabawnej relacji” – powiedział. “To para, którą można zobaczyć, będzie najlepiej wykorzystywać ich życie”.