Lea Michele dostaje nowy tatuaż jako hołd dla Cory Monteith

Prawie trzy lata po śmierci swojej nieobecnej na ekranie partnera Cory Monteith, Lea Michele uhonorowała go nowym tatuażem.

View this post on Instagram

And one more.. for my Quarterback.. #5 ❤️

A post shared by Lea Michele (@leamichele) on

Jest to mały i prosty projekt, ale ma wiele znaczeń dla Michele. Napisała zdjęcie “do mojego Rozgrywka” i, oczywiście, Monteith grał w filmie McKinley Titans, Finn Hudson, w filmie “Glee”.

Obraz: Lea Michele, and Cory Monteith
20thCentFox / Everett Collection

W zeszłym roku, kiedy po raz ostatni opuściła “Glee”, Michele napisała na Twitterze zdjęcie swojej ostatniej pamiątki z serialu – nosiła koszulkę nr 5, Monteith..

Co do jej ostatniego hołdu dla Monteith, nie był to jedyny tatuaż pamięci, jaki dostała w tym tygodniu. Kilka dni temu zmarła jej babka, a Michele świętowała swoje życie malutką filiżanką kawy wytatuowaną na jej palcu.

Obraz nie może powiedzieć “babci” większości ludzi, ale aktorka wyjaśniła, dlaczego tak dobrze się ona zastosowała do jej ukochanego członka rodziny.

WIĘCEJ: Lea Michele wpisuje słodką wiadomość na cześć urodzin Cory Monteith

“Nie była twoją typową babcią”, pisała Michele. “Dała mi pierwszą filiżankę kawy, gdy miałem 8 lat.” Powiedziała coś niewłaściwego każdemu chłopcu, jakiego kiedykolwiek miałem. Nigdy nie zrobiła ciasta ani nie zrobiła mi Ale była moją babcią i kochałem ją.

Lea Michele przerywa milczenie o Cory Monteith

30 lipca 2013 r00:31

Śledź Ree Hines na Twitterze.