Lauren Conrad wyjaśnia, dlaczego obcięła włosy – a mamusie na pewno będą się z nimi wiązały

Kiedy jesteś nową mamą, urocza, ale łatwa w stylizacji fryzura jest kluczem – coś, co Lauren Conrad zna aż za dobrze.

“Absolwent” Hills niedawno odciął kilka centymetrów swoich blond pasemek, publikując ujęcie tępego cięcia na Instagramie z prostym napisem emoji nożyczek.

https://www.instagram.com/p/BbNjUJ4nNGJ

Fani byli zszokowani widząc, że Conrad traci tyle cali, głównie dlatego, że tak bardzo przyzwyczailiśmy się widzieć ją z długimi, płynącymi lokami.

Ale kiedy Conrad ujawnił powód dramatycznych zmian, nabrało to pełnego sensu.

Lauren Conrad
Conrad rzucił okiem na jej nowe opowiadania na Instagramie.@laurenconrad / Instagram

“Szczerze mówiąc, to oszczędność czasu”, powiedział Conrad. “Muszę wysuszyć włosy, podczas gdy mój syn drzemie, a to nie zawsze trwa tak długo, więc mniej włosów to mniej czasu. Nie mam czasu na dużo włosów. “

Jak znaleźć najlepszą fryzurę do kształtu twarzy

12 października 2017 r02:05

Ale to nie jest pierwszy skrót mody i stylu życia. W 2014 roku udostępniła zdjęcie świeżego boba od swojej stylistki, Kristin Ess, która również dała Conradowi swój najnowszy kawałek.

I w zeszłym miesiącu pokazała ładny top węzeł, który Ess dał jej na sesję zdjęciową. Ess pokazał ostatnią długość podbródka Conrada “z dość ładnym, półpełnym stylem, pokazując, jak wszechstronne krótkie włosy mogą być.

https://www.instagram.com/p/BbNJLw3DlhS

“Kristin nie robi ciosów dla mamy”, powiedział Conrad. “Ona ścina włosy matki. Ale nie sądzę, by chciała, żebym nazywał fryzurę, którą wycina jej mama.

Conrad jest oczywiście jedną z najbardziej stylowych mam w pobliżu i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej jej nowego “do zrobienia”!

Loading...