Księżniczka Charlotte, książę Louis nosić hand-me-downs w nowych zdjęć

Hand-me-downs są prawdopodobnie nieuniknione dla trzeciego dziecka w jakiejkolwiek rodzinie. Ale z drugiej ręki jest coś drugorzędnego, gdy ta rodzina obejmuje dwóch spadkobierców brytyjskiego tronu.

Dedykowani fani królewscy omdlający nad nowymi zdjęciami Kensington Palace wydany w weekend nowonarodzonego księcia Louisa z siostrą, księżniczką Charlotte, może zauważyli coś ujmująco znajomego w kwestii odzieży dziecięcej.

W szczególności każdy z nich nosił przedmioty należące do starszego rodzeństwa.

Na zdjęciu przedstawiającym Charlotte tulącą do siebie śpiącego braciszka podczas pocałunku, młoda księżniczka nosi granatowy kardigan, który jej starszy brat, 4-letni książę Jerzy, nosił w innym słynnym królewskim portretie.

George, trzeci w kolejce do tronu po ojcu i dziadku, nosił ten sam sweter hiszpańskiej marki Fina Ejerique na zdjęciu z babcią.

Księżniczka Charlotte and Prince Louis in new photo, and in older portrait with Queen Elizabeth.
Widzieć podwójnie? Księżniczka Charlotte nosi tego samego sweter, co wielki książę George, założony w 2016 roku z prababką, królową Elżbietą. @theroyalfamily / Instagram

Zdjęcie z 2016 roku przedstawia Królową Elżbietę z siedmioma najmłodszymi wnukami i prawnuczkami. Znana fotografka Annie Leibovitz zrobiła zdjęcie, aby uczcić 90. urodziny monarchy.

Oprócz swetra Charlotte, młody Louis wydaje się również nosić hand-me-downs.

Książę Louis and Prince George with Princess Charlotte
Książę Louis, po lewej, wydaje się nosić ten sam strój, który starsza siostra, księżniczka Charlotte nosiła trzy lata temu, w portrecie z bratem księciem Jerzym.@KensingtonRoyal / HRH Duchess of Cambridge / PA

Ma na sobie ten sam całkowicie biały strój z dzianiny, w tym ten sam sweter, który jego siostra nosiła jako noworodek trzy lata temu na zdjęciu zrobionym przez matkę. Sweter pochodzi także od hiszpańskiej marki Irulea.

Royals. Naprawdę jak my!

Książę George and Princess Charlotte
Prince George z nowonarodzoną księżniczką CharlotteDuchess of Cambridge / PA

Wszystkie nowonarodzone zdjęcia zostały zrobione przez matkę dzieci, Kate, księżną Cambridge. Najnowsze zdjęcia zostały zrobione w trzecią urodziny Charlotte, 2 maja.

Następna szansa, że ​​królewscy obserwatorzy zobaczą George’a i Charlotte prawdopodobnie będą później w tym miesiącu na ślubie swojego wujka, księcia Harry’ego, 19 maja, z jego amerykańską narzeczoną Meghan Markle. Młodszy książę i księżniczka mają służyć jako stronniczka i druhna podczas ceremonii, podczas gdy Louis najprawdopodobniej zostanie w domu z nianią.