Krzycząca dziewczyna kwiatów oczarowuje Internet

Ciężko jest być na przyjęciu weselnym – wyzwanie, które jedna z uroczych dziewczyn z kwiatami zademonstrowała całkiem dramatycznie w uroczym (i zabawnym) materiale wideo wykonanym w tym tygodniu.

Dziecko, ubrane w kwiatową opaskę i białą sukienkę, można zobaczyć płacząc i krzycząc, gdy biegnie wzdłuż korytarza w nowym filmie opublikowanym na stronie “Najśmieszniejsze domowe filmy w Ameryce” na stronie YouTube na 14 marca. Histeryczny klip, który pokazuje publiczność, która śmieje się z rozkoszy dziecka, zdobyła ponad 130 000 wyświetleń. Jesteśmy pod wrażeniem intensywności tego dziecka podczas biegania przez tłum, z ramionami podobnymi do zombie i wysokim padem.

“[Ona] prawdopodobnie jest po prostu przytłoczona, ale jest urocza” – napisał jeden z fanów. “Czy nie jest to coś, co powinna zrobić panna młoda?”.

Żadne inne szczegóły dotyczące nowożeńców – lub ich emocjonalnego przyjęcia weselnego – nie zostały opublikowane wraz z wideo. Niezależnie od tego, umieszczamy ją w naszej Galerii Dziewczyn Flower Girl, tam z nudną, drzemiącą dziewczyną w kwiatku i małym frownerem weselnym, Grace Van Cutsem.

Więcej od DZISIAJ:

Śliczny kwiat dziewczyna bierze drzemkę, kradnie show, idzie wirusowo

Powiadomienia “Nie jesteś zaproszony”: nowy trend weselny przyciąga krytykę