Krótkie włosy, nie obchodzi! Sprawdź nową grafikę Katie Holmes

Witamy w klubie pixie, Katie Holmes!

38-letnia aktorka dokonała najbardziej dramatycznych przekształceń włosów w ciągu ponad dziesięciu lat, rozcinając jej brunetkowe fale w zaciekłą pixie. Zadebiutowała w tym tygodniu na nowym wydarzeniu w Nowym Jorku, łącząc krój z romantyczną, kwiecistą sukienką.

Katie Holmes debuts her new pixie 'do.
Katie Holmes debiutuje w swojej nowej wróżce “do.

Holmes może wyglądać tak, jakby brała udział w audrey Hepburn ze swoimi eleganckimi plonami, ale w rzeczywistości odcięła włosy za swoją przyszłą rolę w thrillerze akcji “Doorman”. W filmie Holmes zagra ex-Marine walcząc o przystosowanie się do życia w cywilu, aż niespodziewane zbrodnie spowodują powrót do akcji.

“Ona jest wojownikiem” – powiedział Holmes magazynowi People. “Jestem podekscytowany. Ja ćwiczę. Jestem obolały.”

Aktorka, idolka fryzjerska, DJ Quintero, powiedziała ludziom, że Holmes chce “znaleźć równowagę między czymś kobiecym, ale kujonem”, ponieważ pracuje naprawdę ciężko – jej ciało wygląda niesamowicie. “

Holmes definitywnie przejął jej nowe spojrzenie na imprezę FAO Schwarz, która właśnie zaprezentowała świąteczną kolekcję zabawek w Bergdorf Goodman.

Katie Holmes Partners with FAO Schwarz to Unveil New Holiday Collection
Katie Holmes wchodzi na imprezę dla FAO Schwarz.Sophie Fritzl

Uśmiechnęła się, gdy wraz z Quintero skręcili w legendarny fortepian legendarnego sklepu z zabawkami.

https://www.instagram.com/p/BarKHy6Bn7W

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że widzimy Holmesa z długimi, falującymi lokami, ale nie jest to pierwszy raz, kiedy aktorka kołysze super krótkie włosy. Jej beztroska wróżba w 2008 roku była tak szykowna, taka francuska.

Sława Sightings in New York - August 5, 2008
Jej ostatnie zdjęcie w pixie było bardzo eleganckie.James Devaney / WireImage

Gdy wyrosła, przemieniła się jak zawodowiec w gładki, nieskazitelny bob.

Katie Holmes
Aktorka Katie Holmes uczestniczy w premierze filmu “Mad Money” w teatrze Mann Village 9 stycznia 2008 roku w Los Angeles w Kalifornii.Frederick M. Brown / Getty Images

Dziesięć lat później gwiazdy, w tym Katy Perry, Cara Delevingne i Carly Rae Jepsen, wciąż rozkręcają pixie – przypominając nam, że ten klasyczny wygląd nigdy nie wyjdzie z mody!