Królewskie wesele ponownie odwiedzone! Pałac dzieli się ekscytującą wiadomością o sukni ślubnej Meghan Markle

Ślubne stroje księcia i księżnej Sussex zostaną pokazane jesienią tego roku w Zamku Windsor, dając publiczności szansę na podziwianie najsławniejszej sukni ślubnej od kilku lat.

Była suknia z bordowym dekoltem Meghan Markle będzie częścią specjalnej królewskiej wystawy ślubnej z wojskowym płaszczem identycznym z tym, który książę Harry nosił na ślubie pary 19 maja..

Królewska suknia ślubna księżnej Sussex i welon do pokazania

Aug.29.201800:43

Wystawa, której kuratorem jest Royal Collection Trust, będzie również udostępniać szczegóły dotyczące najnowszej, dopasowanej, królewskiej dopasowanej sukni z trzema czwartymi rękawami. Clare Waight Keller, dyrektor artystyczny francuskiego domu mody Givenchy, zaprojektowała sukienkę.

https://www.instagram.com/p/BnDpfbljQKh

Na wystawie znajdzie się również długa na 16 stóp jedwabna zasłona z tiulu, która jest haftowana we florze wszystkich 53 krajów w Rzeczypospolitej..

Meghan Markle wedding dress going on display
Na wystawie zaprezentowana zostanie długa na 16 stóp zasłona przymocowana do sukni księżnej Meghan.kensingtonroyal / Instagram

Księżna dodała dwa z jej ulubionych kwiatów do haftowanej dekoracji: wintersweet, który rośnie na terenie pałacu Kensington, i mak w Kalifornii, stanowy kwiat jej rodzinnej Kalifornii.

https://www.instagram.com/p/BnDph2GDr7D

Zasłona utrzymywała się na miejscu za pomocą diamentowej i platynowej tiary bandeau pożyczanej księżnej przez babkę jej męża, królową Elżbietę. Tiara, która zostanie zaprezentowana po raz pierwszy jako część wystawy, uformowana jest jako elastyczna opaska z jedenastoma sekcjami, wycentrowana przez odpinaną broszkę z dziesięcioma diamentami.

https://www.instagram.com/p/BnDpgrFDoDJ

Bandeau powstał w 1932 roku dla babki królowej, królowej Marii, i specjalnie zaprojektowany, aby pomieścić broszkę.

Wystawa będzie prezentowana w październiku w Zamku Windsor, ale publiczność może teraz kupić bilety. Ekspozycja będzie otwarta do 6 stycznia, zanim przeprowadzi się do Pałacu Holyroodhouse w Edynburgu. Zostanie ono ponownie otwarte w czerwcu 2019 r.

Harry poślubił Meghan Markle podczas uroczystej ceremonii 19 maja w kaplicy św. Jerzego na terenie zamku Windsor. Para została obdarzona przez królową tytułem księcia i księżnej Sussex.

Zobacz pełne królewskie wesele księcia i księżnej Sussex

19 maja 2017 r01:03:55