Kristen Stewart staje na czerwonym dywanie … chodząc boso

Wystarczająco dużo!

Najwyraźniej Kristen Stewart ma ochotę nosić wysokie obcasy na czerwonym dywanie.

28-letnia aktorka ubrała się w niebiańskie szpilki Christiana Louboutina, gdy przybyła na ostatni pokaz filmu “BlacKkKlansman” na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Ale Stewart trzymał buty na dystans wystarczająco długo, aby fotografowie zrobili kilka zdjęć swojego pełnego wyglądu, w tym srebrnej sukience Chanel i fryzurki z gładkim tyłem.

Kristen Stewart
Stewart najpierw pozowała do zdjęć z piętami. AFP – Getty Images

Wkrótce zatrzymała się i zdjęła buty …

Kristen Stewart
Stewart zbuntował się przeciwko normom czerwonego dywanu.AFP – Getty Images

… i chodził boso po reszcie czerwonego dywanu.

Kristen Stewart
Zaczęła chodzić boso po stopniach czerwonego dywanu.Pascal Le Segretain / Getty Images

Stewart mógł po prostu chcieć chronić swoje stopy – i czy możesz ją winić? Jej obcasy były wspaniałe, ale nie wyglądały jak najbardziej wygodne obuwie.

Kristen Stewart
To nie są domowe kapcie.Vittorio Zunino Celotto / Getty Images

Ale Stewart najprawdopodobniej protestował przeciwko rzekomej zasadzie “bez mieszkań”, która wywołała kontrowersje w Cannes kilka lat temu.

Kristen Stewart
Komfort to wszystko.AFP – Getty Images

W 2015 roku niektóre kobiety noszące płaskie buty zostały odwrócone od projekcji filmowej na festiwalu, a ochroniarze twierdzili, że muszą nosić obcasy, aby mogli wejść.

Stewart i inne gwiazdy wypowiedziały się przeciwko zgłoszonemu festiwalowi zasadom na obcasach, a Stewart twierdził, że wzmocnił seksistowski podwójny standard.

Po ostrym boju przedstawiciele festiwalu wyjaśnili, że w Cannes nie ma oficjalnej zasady no-flats.

“Jeśli chodzi o zasady dotyczące pokazów na czerwonym dywanie, zasady nie zmieniły się przez wszystkie lata (smoking, strój formalny podczas galowych pokazów) i nie ma szczególnej wzmianki o wysokości obcasów damskich, a także męskich”, praska festiwalu Biuro powiedział w oświadczeniu w czasie do Screen Daily.

Hollywood konfrontuje MeToo na Festiwalu Filmowym w Cannes

May.09.201802:53

Ale nawet jeśli nie ma faktycznej zasady no-flats w Cannes, na pewno niewypowiedziane jest ogólne oczekiwanie, aby kobiety nosiły obcasy na czerwonym dywanie. Kilka głównych gwiazd kobiecych, w tym Susan Sarandon i aktorka Wonder Woman Gal Gadot, mają w ostatnich latach rockowe mieszkania, ale są one wyjątkiem.

Nie chodzi tylko o to, aby stać się mniej obcym, ale bez butów, Stewart wydaje się być potężnym (bosym) stoiskiem!

Loading...