Konkurs Miss Teen USA konkursie kostiumów kąpielowych na rzecz athleisure

Trend ataku w końcu przenika scenę widowiskową.

Młode kobiety rywalizujące o tytuł Miss Teen USA 2016 w przyszłym miesiącu nie będą walić w scenę strojów kąpielowych, tak jak zrobili to ubiegłoroczni uczestnicy konkursu, rzeczniczka orkiestry potwierdziła styl DZISIAJ.

Zamiast tego będą uczestniczyć w nowej części sportowej odzieży.

Miss Teen USA żegna się z bikini

30 czerwca 2016 r00:46

“Ta decyzja odzwierciedla ważną zmianę kulturową, którą wszyscy celebrujemy, która umożliwia kobietom prowadzenie aktywnego, celowego życia i zachęcanie osób w swoich społecznościach do robienia tego samego”, Paula Shugart, prezes organizacji Miss Universe Organization, która prowadzi “Miss Teen USA” konkurs, powiedział w liście ogłaszającym wiadomości.

POWIĄZANE: Miss USA w koronie: oficer armii Deshauna Barber z Dystryktu Kolumbii

“Mamy nadzieję, że ta decyzja pomoże wszystkim fanom Miss Teen USA rozpoznać te młode kobiety za silne, inspirujące osoby, które są” – dodała.

https://www.instagram.com/p/6qn624jT-g

Shugart powiedział, że organizacja będzie nadal “ewoluować w sposób, który będzie świętować kobiecą siłę, pewność siebie i piękno na nadchodzące lata”.

Biorąc pod uwagę wszechobecność modeli dopasowanych w bluzach i spodniach na Instagramie oraz w kraju, który jest prawdopodobnie bardziej zainteresowany zdrowiem i sprawnością fizyczną niż kiedykolwiek wcześniej, wieści mogą nie być tak zaskakujące dla fanów.

https://www.instagram.com/p/BHPjvwUDPpl

Ponadto temat strojów kąpielowych w konkursach piękności od dawna budzi kontrowersje. W 2014 r. Organizacja Miss World zdecydowała się zakazać strojów kąpielowych z przyszłych konkursów i toczy się dyskusja o tym, czy konkurs Miss USA, prowadzony przez organizację Miss Universe, powinien zrobić to samo. (Ostatni konkurs Miss USA, który odbył się w tym miesiącu w Las Vegas, zawiera kostiumy kąpielowe.)

POWIĄZANE: Teen z zespołem Downa ustawia celowniki na konkurs Miss America

Wielu pochwala konkurs nastolatków na wodowanie strojów kąpielowych, w tym panującą Miss Teen USA, Katherine Haik z Luizjany.

“Przez całe życie byłem sportowcem”, powiedział Haik w oświadczeniu przesłanym do TODAY Style. “Jako członek drużyny softballowej i konkurencyjnej drużyny tanecznej, spędzam dużo czasu w odzieży sportowej.” Nowy kierunek dla Miss Teen USA to świetny sposób na uczczenie aktywnego życia, które tak wiele młodych kobiet prowadzi i ustanawia przykład dla naszych rówieśników. “

POWIĄZANO: Spotkaj się z zawodniczką Miss America, której powiedziano, że nigdy nie będzie chodzić

W sobotę, 30 lipca, w Las Vegas odbędzie się konkurs Miss Teen USA.

Francuski Senat zakazuje konkursów dla dzieci poniżej 16 roku życia

1 września 2013 r00:35