Koniec ery? Testament Claire złożył wniosek o upadłość

Trudno uwierzyć naszym (przeszywającym) uszom!

Claire’s Stores Inc., sieć akcesoriów mody, która najwyraźniej przebiła ponad 100 milionów uszu od 1978 r., Podobno planuje złożyć wniosek o ogłoszenie bankructwa.

Według najnowszego raportu Bloomberga, firma ma około 2 miliardy dolarów zadłużenia. Szukanie ochrony w rozdziale 11 byłoby sposobem na utrzymanie sklepów otwartych, przynajmniej na razie, podczas gdy dyrektorzy ustalili długoterminowy plan. (W celu uzyskania dalszych informacji skontaktowaliśmy się z firmą macierzystą Claire i zaktualizujemy tę wiadomość, jeśli ją otrzymamy).

A więc sklepy Claire jeszcze nie zamykają drzwi – ale rzeczy nie wyglądają dokładnie dla sprzedawcy.

Podobnie jak inne przestarzałe obiekty rozrywkowe, takie jak Limited Too i Wet Seal, Claire’s walczyło o rywalizację z pingami internetowymi i powszechnym spadkiem popularności fizycznych centrów handlowych w USA..

Publiczny wizerunek Claire również odniósł sukces w grudniu, kiedy mama Rhode Island odkryła azbest w makijażu swojej córki ze sklepu.

Mimo to Claire’s stanowiła ogromną część dzieciństwa i preteen lat wielu ludzi, a fani wybrali się na Twittera, by oddać hołd ukochanemu sprzedawcy akcesoriów.

Claire naprawdę była (i nadal jest) magiczną, jedyną w swoim rodzaju tanim biżuterią, naklejkami na paznokcie, błyszczącymi motylkowymi klipsami i plastikowymi tiarami. Jeśli firma zakończy działalność, będzie to naprawdę koniec ery.

Claire’s jednak tam wisi, a oni wciąż mogą znaleźć sposób na otwarcie drzwi.

Ale jeśli sklepy znikną na dobre, zostawiają co najmniej jedną trwałą spuściznę: miliony dziur, które przebili w uszach na całym świecie!

Toys ‘R’ Us pliki do ochrony przed bankructwem tuż przed sezonem świątecznym

1 września 2017 r02:27