Kobieta ma doskonałą reakcję po wstydu na ciało za małżeństwo z Panem. 6 szt’

Na stronie Instagrama Jenny Kutcher chodzi o miłość własną. To miejsce, w którym rozprzestrzenia pozytywny wygląd ciała i otwiera ponad 240 000 obserwujących, uczących się kochać jej krzywe.

Więc kiedy użytkownik na Instagramie przesłał jej bezpośrednią wiadomość zastanawiającą się nad jej małżeństwem z mężem, internetowym trenerem zdrowia, początkowo była “zaskoczona”. 29-letni fotograf i gospodarz programu Podcast podzielił się swoją historią w zeszłym tygodniu w poście, która zyskała ponad 70 000 polubień od czasu publikacji.

Ktoś kiedyś wślizgnął się w moje DM i powiedział mi, że nie mogą uwierzyć, że udało mi się wylądować tak dobrze wyglądającego faceta, jak ten, który skoczył z kitu. Będę szczery, że byłem zaskoczony. ✨ Część mojej niepewności związanej z moim ciałem wywodziła się z tego, że wyszłam za mąż za samego 6-ciu Pack. Dlaczego miałabym go dostać, żeby go kręciła dziewczyna? Czuję się niegodny i kiedy piszę w głowie narracje, że nie jestem chudy, nie zasługuję na niego. ���� Ten człowiek przyjął każdą krzywą, każde dołeczki, funty i pryszcze przez ostatnie dziesięć lat i zawsze mi przypominałem, że jestem piękna, nawet jeśli mój wewnętrzny dialog nie pasuje. ���� Tak, tak, moje uda się całują, moje ramiona są duże, a mój tyłek jest wyboisty, ale jest po prostu więcej mnie kochać i wybrałem człowieka, który poradzi sobie z tym wszystkim (i wiele więcej!) ✨ Jestem o wiele więcej niż moje ciało, tak samo jak on. Kliknij dwukrotnie, jeśli prawdziwa miłość nie ma rozmiaru. Zdjęcie: @mrslindseyroman

Post udostępniony przez JENNA KUTCHER (@jennakutcher) na

“Ktoś kiedyś wślizgnął się w moje DM i powiedział mi, że nie mogą uwierzyć, że udało mi się wylądować tak dobrze wyglądającego faceta, jak kręcenie z kielichem”, napisał Kutcher w podpisie, obok zdjęcia She i Drew pozujących na plaży na Hawajach. “Dlaczego miałabym go zdobyć?” … Ten człowiek przez ostatnie dziesięć lat obejmował każdą krzywą, każdy dołeczek, funt i pryszcze i zawsze mi przypominał, że jestem piękna, nawet gdy nie ma wewnętrznego dialogu “. t dopasowanie. “

Kutcher powiedział, że natychmiast odrzuciła krytykę.

“Odpisałem i powiedziałem:” Co jego ciało ma wspólnego z naszym małżeństwem? “Kutcher powiedział TODAY Style. “Ale sposób, w jaki to powiedziała, był dość uprzejmy, nie był to tylko troll – to był ktoś, kto naprawdę myślał, że nie należymy do siebie z powodu tego, jak wyglądaliśmy. … Online, krytycy nie poznają twoja historia lub twoje serce. “

Jenna Kutcher
Kutcher i jej mąż, Drew, byli razem od dziewięciu lat i ożenili się z siódmą.Lindsey Roman

Jeśli chodzi o jej męża, Kutcher powiedział, że Drew, 31, zareagował na wiadomość zręcznie.

“On po prostu się roześmiał” – powiedział Kutcher. “Jest taki zrównoważony i wspiera, nie zastanawia się dwa razy nad tym, że jesteśmy razem, to tylko kontynuacja tego, że jesteśmy tak wizualnymi ludźmi, którzy są wyszkoleni, by definiować piękno dzięki temu, co jest w mediach”.

Ta para, obecnie żonaty od siedmiu lat, utknęła w tym wszystkim. Obejmuje to trudną drogę do założenia rodziny, którą Kutcher udokumentował otwarcie w mediach społecznościowych. Jako kobieta, powiedziała, niepłodność odgrywa rolę w obrazie ciała.

“Przetwarzanie tego, jak wyglądałoby dla nas założenie rodziny, sprawiło, żebym analizował moje ciało” – dodał Kutcher. “Miałem bloki mentalne z tym, do czego jestem zdolny i na co zasługuję.”

Kobiety rozbierają się, by ogarnąć swoje piękno przed sezonem na kąpielówki

30 maja 2017 r05:31

Po drugim poronieniu Kutcher zwrócił się do mediów społecznościowych, aby podzielić się swoją historią. Cała podróż była ważną częścią jej małżeństwa.

“Dało nam to głos w dzieleniu się naszą historią, w nadziei, że inni będą czuć się mniej osamotnieni” – powiedział Kutcher.

Jenna Kutcher
“Online, krytycy nie poznają twojej historii ani twojego serca” – powiedziała TODAY.Lindsey Roman

Z tym ostatnim wirusowym postem Kutcher ma nadzieję, że po prostu będzie nadal pozytywnym wzorem do naśladowania.

“Poczujcie swoją wartość poprzez siebie, a nie przez innych ludzi”, powiedziała jako przesłanie dla jej wyznawców. “(Mam nadzieję) pokazać kobietom, że jesteś godny bycia kochanym tak, jak jesteś, nikt nie może krytykować twojej wartości.”

Potem dodała: “A my jesteśmy czymś więcej niż naszymi ciałami!”

Zgadzam się!