Kendra Wilkinson jest teraz ruda! Star świętuje “nowy rozdział” ze świeżym spojrzeniem

Kendra Wilkinson znalazła idealny kolor włosów, który pasowałby do jej zadziornej osobowości. Po tym jak flirtowała z życiem jako brunetka przez kilka miesięcy, gwiazda reality show zadebiutowała na Instagram nowym, inspirowanym dynią i przyprawowym odcieniem czerwieni, i uważamy, że wygląda na rozgrzaną do czerwoności.

Matka dwojga eksperymentowała z jej wyglądem od podziału z byłym mężem Hankem Baskettem, a ona ujawniła inspirację kryjącą się za jej nowym, “czystym”, pisaniem: “Upadek już prawie tutaj jest i po prostu kocham to uczucie i energię, którą mi przynosi teraz blondynka zawsze tam będzie, ale na razie będę żył w tym nowym pięknym kolorze.

Wilkinson rzadko odchodziła od swoich podpisanych blond włosów w przeszłości, ale po sfinalizowaniu rozwodu na początku tego roku wydaje się być gotowa na nowy rozdział i nową fryzurę..

Lakier do włosów Matt Rez stworzył ostry wygląd gwiazdy i powiedział TODAY Style, że Wilkinson jest zawsze otwarty na nowe pomysły na włosy.

“Inspiracją dla nowego koloru Kendry była” dziewczyna w ogniu “z okazji rozpoczęcia nowego etapu w zupełnie nowy rozdział – nic nie krzyczy bardziej niż poczucie sexy z odważnym kolorem włosów” – powiedział. “Rozmawialiśmy o czerwonych w przeszłości i kiedy wspomniałem, zróbmy to w tej rundzie, była już w środku!”

Po zebraniu wielu zdjęć dla inspiracji, Rez zabrał się do pracy i użył produktów Schwarzkopf Professional, aby zmienić kolor Wilkinsona. Wilkinson był zachwycony wynikami.

“Kochała to! Będziemy się dobrze bawić z tym rozdziałem kolorów”, powiedział Rez.

Zobacz wiele spojrzeń Kendry:

Wilkinson porzuciła swoje podpisane blond loki, aby uzyskać ciemniejszy wygląd w kwietniu. Zmiana była wprawdzie szokująca, ale matka dwójki wyglądała jak piękna brunetka.

Charakterystyczna fryzura Wilkinsona zawsze była długa i blond, a nosi ją jak prawdziwą bombę.

Wilkinson w 2016 r. Wydała okrzyk swojego glamnego składu, dziękując im za jej przycięty, słoneczny styl.

Jeśli chodzi o idealnie błyszczący wybuch, gwiazda sassy zawsze go gwoździ.

View this post on Instagram

Thank you Hef!

A post shared by Kendra Wilkinson (@kendrawilkinson) on

Nigdy nie zapomnimy jasnego, bladobłękitnego koloru Wilkinsona, który w ciągu dnia kołysał się jako model Playboya.