Kelly Osbourne właśnie ujawniła swoją zaciekłą fryzurę

Kameleon włosów Kelly Osbourne zrobił to ponownie.

33-letnia gwiazda zadebiutowała w Instagram w oszałamiającą nową fryzurę, handlując jej liliowymi lokami w celu uzyskania blond kudłata z przyciemnionymi korzeniami.

Osbourne nie ma się czym przejmować, zmieniając fryzurę i kołysała pozornie każdy kolor tęczy, od różowej po niebieską po fluorescencyjną pomarańczę. Mimo to weteran “Fashion Police” stał się nierozerwalnie związany z lodowymi purpurowymi blokadami, które kołysała przez większą część ostatniej dekady. Rzeczywiście, wskoczyła na trend w kształcie jednorożca na długo przed tym, zanim pokolenie na Instagramie zrobiło to wesoło, i mówiła w przeszłości o tym, jak pewna siebie, gdy poczuła się po raz pierwszy, gdy ufarbowała swoje zamki w szalonym kolorze.

“Chciałabym móc umieścić to uczucie w butelce i sprzedać ją światu – oddałbym ją, nie chcę nawet pieniędzy – jak się czułam, gdy po raz pierwszy spojrzałam w lustro z lawendowymi włosami – powiedziała w zeszłym roku The Cut. “To było zanim ktokolwiek to zrobił – ludzie nosili peruki oczywiście, ale nie farbowali tego w tym kolorze.”

View this post on Instagram

🐍💗

A post shared by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Pomimo tego, jak potężny Osbourne poczuł się po dokonaniu wielkiej zmiany, reszta Internetu nie była jeszcze na pokładzie. Przypomina sobie otrzymywanie wiadomości, że powinna się zabić, i że “wyglądała jak starsza pani, brzydkie dziecko Damy Edny, którego nie chciała”, ale jej to nie obchodziło. “Kochałem to”, powiedziała.

W tym samym wywiadzie wspomniała, że ​​chociaż jej mama, Sharon, przyjęła jej jaskrawo kolorowy wygląd, od lat chciała, by wróciła do swojego naturalnego złotego odcienia. Teraz wydaje się, że w końcu spełniła jej życzenie.

“Zajęło to chwilę, ale … muszę powiedzieć, że znowu lubię być blondynem!” Osbourne opatrzyła zdjęcie swojego wielkiego ujawnienia, wyglądające jak zawsze zaciekłe i pewne siebie.

Zobacz Pastelowe spojrzenia Kelly

Na początku 2000 roku przetestowała blond wody z niezbyt subtelną pasją.

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne podczas 32nd Roczne Amerykańskie Muzyczne Nagrody w 2004 przy świątyni audytorium w Los Angeles, KaliforniaKMazur / WireImage

Zanim stała się fioletową lisicą, Osbourne zafascynowała się czarnym snem podczas telewizyjnych reality show w “The Osbournes”.

Kelly Osbourne 2005 with dark hair
Kelly Osbourne podczas nagród World Music Awards w 2005 rokuChris Polk / FilmMagic

W 2010 roku zmieniła wszystko, co robiła na jej lawendową lawendę, podczas gdy pracowała jako gospodarz w “Fashion Police” E! Razem z Joan Rivers. Wygląd był takim hitem dla jej fanów, że była zobowiązana na mocy kontraktu do utrzymania szaro-fioletowego koloru przez dwa lata, podczas gdy na wystawie.

Kelly Osbourne purple hair 2016
Kelly Osbourne na 29 września 2016 r. W Los Angeles w KaliforniiObrazy Bauer-Griffin / GC

Od tego czasu wypróbowała wszystko od jasnego pomarańczowego:

View this post on Instagram

Welcome to the new ME!!!!!! 🔥

A post shared by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Aby jasno pomarańczowy:

Kelly Osbourne orange hair 2017
Osbourne przy twarzą Przednia 8th Roczna galówka na Sept 23, 2017 w Hollywood, KaliforniaLeon Bennett / WireImage

Do pastelowego różu:

Kelly Osbourne pastel pink hair
Osbourne wraz z przyjacielem wzięli udział w meczu koszykówki Phoenix Suns i Los Angeles Lakers w Staples Center 17 listopada 2017 r. W Los Angeles w Kalifornii.Kevork S. Djansezian / Getty Images

… i wszystko pomiędzy!

Kelly Osbourne: Joan Rivers była dla mnie jak babcia

10 listopada 2014 r03:29