Keds i Kate Spade stworzyli kolekcję sneakerów ślubnych naszych marzeń

Keds i Kate Spade stworzyły rozmaitą kolekcję ślubną, która łączy modę i funkcję w najlepszy możliwy sposób. Nowa linia gotowych do ślubu butów tenisowych jest idealna dla panny młodej, która chce być wygodna i Szykowny na jej wielki dzień i oferuje kilka wspaniałych stylów, w tym kilka dla dzieciaków w twojej ślubnej imprezie!

Keds Kate Spade wedding shoe collection photo
Brides może poślubić modę i funkcjonalność dzięki szykownej i wygodnej linii. Keds.com

Od błysków i kryształów po perły i kwiaty, słynne brezentowe buty Keds otrzymały znaczną modyfikację kolekcji, która waha się od 80-120 $. Niezależnie od tego, czy jesteś stronniczy w blasku, tradycyjnym płótnie czy skórze, limitowana linia produkcyjna zawiera 30 par w różnych materiałach i wysokościach (np. Wydłużający nogę Triple Decker) i jest dostępna na Keds.com i Katespade.com.

Obie marki współpracują już od kilku lat, ale można śmiało powiedzieć, że jest to ich najładniejsza i najbardziej genialna kolekcja do tej pory. W końcu myśl o tańczeniu przez całą noc w waszym recepcji brzmi o wiele przyjemniej, gdy nosicie jakieś wygodne kopniaki.

W the film “Father of the Bride,” actress Kimberly Williams' character famously wore sneakers under her wedding gown.
W filmie “Ojciec panny młodej” aktorka Kimberly Williams miała na sobie trampki pod suknią ślubną. Everett / Youtube

Trend panny młodej poślizgnięcia się w coś nieco bardziej wygodnego z pewnością nie jest niczym nowym. Aktorka Kimberly Williams sławna nosiła trampki pod suknią ślubną w klasycznym filmie “Ojciec panny młodej”, a rosnąca liczba narzeczonych zamienia ich szpilki na tenisówki na ich przyjęciu.

Jak nosić trampki w dobrym stylu, od espadryli po slip-ony

10 sierpnia 2017 r04:17

Szukasz idealnej pary butów, które pomogą Ci powiedzieć “robię!” ten sezon? Sprawdź nasze ulubione style z nowej kolekcji ślubnej i kilka innych, które pomogą Ci sprawdzić, czy “coś niebieskiego” lub “coś nowego” z listy.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

KEDS X kate spade New York Champion Glitter Shoe, 85 USD, Keds

Keds wedding sneaker photo
Keds.com

Zejdź po przejściu między błyszczącymi parami płóciennych butów, które sprawią, że Dorothy będzie zazdrosna.

KEDS X kate spade new york Buty Triple Decker Flowers, 120 USD, Keds

Keds wedding shoes photo
Keds.com

Kto potrzebuje bukietu, gdy zamiast tego możesz nosić kwiaty na stopach?

Niebieski przez Betsey Johnson Maxi Shoe, 119 USD, Zappos

niebieski by Betsey Johnson Maxi shoe
Zappos.com

Elegancka satynowa tkanina i zabawne detale z łuku w kamieniu z kryształu rhinestone podnoszą te trampki o jeden stopień, aby przejść przez duży korytarz.

Converse Chuck Taylor All Star Metallic Canvas Ox, 60 USD, Zappos

Rozmawiać Chuck Taylor All Star Metallic Canvas Ox photo
Zappos.com

Twój ślub jest idealnym miejscem na dodanie odrobiny błysku do Twojego wyglądu, a te metalowe buty od Converse oferują pizzazz na wiele dni.

Vans ‘Authentic’ Sneaker, 50-70 USD, Nordstrom

Vans Authentic Sneaker photo
Nordstrom

Wciąż szukasz swojego “Coś niebieskiego?” Wypróbuj te dziecięce tenisówki na wymiar.