Katy Perry mówi Ellen DeGeneres prawdziwą przyczyną jej blond szumu

Katy Perry od dawna znana jest z zamiłowania do odważnego “dos”, przechodząc od długich brunetka-zamków do jasnego niebieskiego stylu i od dziarskiego różowego boba po faliste tęczowe pasemka.

Ale najnowsza transformacja włosów gwiazdy pop może być jeszcze najodważniejsza – a nie z powodu platynowego blond koloru. Ma zaledwie długość.

A teraz ujawnia przyczynę tego.

Podczas wtorkowej wizyty w “The Ellen DeGeneres Show” Perry wyraźnie powiedział: “Któregoś dnia weszłam na moją fryzjerkę i powiedziałam:” Chcę Ellen “. I mam to! “

Według DeGeneres, nie jest to dokładnie to, co dostała.

Katy Perry and Ellen
Frazer Harrison, Kevin Winter / Getty Images

“To faktycznie jest poza Ellen” – zauważył gospodarz. “Poszedłeś do Ellen i zdałeś ją.”

To nie pierwszy raz, kiedy Perry wspomniał o inspiracji w stylu, która stała za ciosem, ale po raz ostatni żartobliwie skinęła na Guya Fieri..

Jednak prawda nie jest ani gwiazdą kierowana Perry do jej obecnego cięcia. Chodziło o to, jak najlepiej złą sytuację.

“Nie wiem, czy kiedykolwiek ufarbowałeś swoje blond włosy – za blond,” powiedziała. “Czasami twoje włosy wypadają, gdy idziesz zbyt blond, więc … (to jest) sposób, w jaki to zrobiłem. To jest miejsce docelowe, w którym się pojawiłem.”

I jest szczęśliwa, że ​​tam dotarła.

Katy Perry and Ellen DeGeneres
Michael Rozman / Warner Bros.

“Na początku było (o ratowaniu moich włosów), a potem powiedziałem:” Och, naprawdę uważam, że wszechświat ma na to plan “, dodał Perry. “Ludzie mówią:” Teraz naprawdę możesz zobaczyć piękno swojej twarzy “.

34 zdjęcia

Pokaz slajdów

35 krótkich fryzur zainspirowanych sławą “dos”

Inspiruj się tymi gwiazdami, które wiedzą, jak tworzyć krótsze style – a także zdobądź kilka wskazówek i sztuczek od ekspertów od włosów.

ZWIĄZANE Z

  • Katy Perry będzie sędzią odrodzenia “American Idol”

  • Kristen Stewart ujawnia, dlaczego ogoliła sobie głowę: “To praktyczne!”