Kate Upton “uhonorowała” pojawienie się na trzech nowych okładkach kostiumów kąpielowych Sports Illustrated

Sports Illustrated ujawniło swój model pokrowca na plażę w 2017 roku, który jest znajomy!

Kate Upton po raz trzeci cieszy się z dorocznego wydania – i tym razem ma trzy osobne okładki, które można o nim oprzeć.

Kate Upton: 2017 Sports Illustrated kostium kąpielowy czuje się “naprawdę wyjątkowy”

15 lutego 2017 r02:40

“Dorastając w takiej sportowej rodzinie, Sports Illustrated zawsze wiele dla mnie znaczyła, widząc te niesamowite kobiety, które były tak pewne siebie i kochały swoje ciała”, 24-letni Upton wyjaśnił podczas środowej wizyty w godzinach porannych. “Czuję się zaszczycony, będąc częścią tego problemu.”

Kate Upton on cover of Sports Illustrated swimsuit Issue 2017
Ta cekinowa kurtka to najbardziej ubranie, jakie zobaczysz w Upton.Yu Tsai / Sports Illustrated / Getty Images

I pomimo słowa “strój kąpielowy” w tytule, nie zobaczysz wiele strojów kąpielowych na tych okładkach.

Kate Upton on cover of Sports Illustrated swimsuit Issue 2017
24-letnia modelka powiedziała DZISIAJ, że jest “zaszczycona”, że wróciła na okładkę.Yu Tsai / Sports Illustrated / Getty Images

Podczas gdy modelka i aktorka mają dno w bikini z marynarską marynarką na jednej, jej druga, oszałamiająca okładka wygląda na to, co można nazwać tylko ledwie zestawami.

Kate Upton on cover of Sports Illustrated swimsuit Issue 2017
“Kate The Great” pozuje w innym ledwie bikini.Yu Tsai / Sports Illustrated / Getty Images

Upton pojawiła się po raz pierwszy na łamach magazynu w 2011 r., A wkrótce stała się ulubioną, powracając do okładek w 2012 i 2013 r..

POWIĄZANE: Christie Brinkley pozuje dla Sports Illustrated problem ze strojami kąpielowymi ze swoimi córkami – w wieku 63 lat!

W modelach na płaszcze kąpielowe SI panteon, Elle Macpherson posiada rekord z pięcioma. Ale Upton jest teraz związany z innymi niezapomnianymi trzykrotnymi supermodelkami, w tym z Heidi Klum, Tyrą Banks i Christie Brinkley – która w wieku 63 lat dzieli się wewnętrznymi stronami z Uptonem i innymi w tym roku.

“To takie inspirujące widzieć Christie w tej kwestii i wyglądać niesamowicie,” powiedział Upton. “I to naprawdę pokazuje, bez względu na wiek, zawsze masz swoją młodość i swojego ducha.”

View this post on Instagram

@kateupton is BACK!

A post shared by Sports Illustrated Swimsuit (@si_swimsuit) on

POWIĄZANO: Kate Upton odrzuca “plus size”: “Nikt nie powinien być oznaczony na podstawie rozmiaru ciała”

Kate Upton in the Sports Illustrated swimsuit Issue 2017
Modelowanie Kate Upton dla Sports Illustrated problem ze strojami kąpielowymi na plaży na Fidżi.Yu Tsai / Sports Illustrated

Gwiazda “Inna kobieta” wyraziła radość, że nie pojawia się tylko na innej okładce SI, ale pojawia się na tej, która celebruje piękno we wszystkich formach.

“Zawsze fajnie jest być częścią Sports Illustrated, ale szczególnie w tym roku z powodu tego, o co w tym wszystkim chodzi” – powiedziała. “Posiadanie kobiety o każdym kształcie, wielkości, urodzie i każdym wieku piękna, to było naprawdę wyjątkowe, gdy poprosili mnie, żebym wrócił po ten problem”.

Sports Illustrated swimsuit jest już w sprzedaży.

Potrawy Kate Upton na jej planach ślubnych: “Naprawdę chcemy tylko imprezować”

15 lutego 2017 r03:09