Julia Roberts reaguje na krytykę na Instagramie w epickim stylu

Odsuń się: już niedługo poczujesz atrakcyjny urok dwóch legendarnych królowych filmów.

Po tym, jak Julia Roberts pojawiła się niedawno na Toronto Film Festival w długiej czarnej sukni, jeden z plakatów na Instagramie umieścił ją obok siebie z klasyczną aktorką Joan Crawford w podobnym stroju:

Zobacz ten post na Instagramie

Kto nosił go lepiej! Zawsze lubię znaleźć urok klasycznego Hollywood, kiedy tylko mogę. W ciągu weekendu Julia Roberts wyglądała oszałamiająco w tej wspaniałej długiej sukni zaprojektowanej przez Dsquared2 iw niewielkim stopniu przyniosła poduszkę naramienną na czerwony dywan na festiwalu filmowym w Toronto. Kocham to. Pełnej długości stylowa klasyczna elegancja. ��❤️ # hollywood #hollywoodstopień #hollywoodlamour #hollywoodsklepy #budytet #projektowanie #klassichollywood #film #film #filmcostume #fashioninfilm #style #vogue #vintage #wilitary #joancrawford #gay #instagay #instalike #brisbane #design #designers #adrian # mgm #juliaroberts #prettywoman #toronto #canada #gown #gowns

Post udostępniony przez Nicka (@thevintagecostumecollector) na

Poczuj luminescencję!

Ale to nie wszystko. Po tym, jak plakat zażądał porównań między dwiema aktorkami, jeden z komentatorów napisał: “Joan Crawford wygląda zdecydowanie lepiej, moim zdaniem, bardziej klasyczna i wyrafinowana, a Julia nosi brzydki czarny lakier do paznokci”.

Cóż, dzisiejsza nowoczesna królewska wysokość ekranu nie pozwoliłaby temu stać.

Roberts, która dołączyła na Instagramie tylko w czerwcu, klaskała, ku uciesze swoich fanów. W swojej odpowiedzi na oryginalny komentarz napisała: “To w rzeczywistości granatowy lakier z kryształkami granatowymi jako akcentem gruntującym, w przypadku, gdy chciałbyś edytować swój komentarz z” brzydkiego czarnego lakieru do paznokci “do brzydkiego granatu z kryształami granatu . Tylko mówię”

A potem dodała trochę emoji z malowanych paznokci!

Teraz jesteśmy pewni, że Roberts, 50, ma wiele ekscytujących rzeczy do zrobienia, takich jak spacerowanie bardziej czerwonymi dywanami i oszołomienie nas niesamowitymi sukniami. (Była w Toronto, aby promować swoją nadchodzącą serię Amazon, “Homecoming”.)

Ale jeśli poświęci czas, by od czasu do czasu zestrzelić trolla, jesteśmy gotowi ją dopingować.

Julia Roberts jest teraz na Instagramie!

28.2.201805:17