Jordin Sparks ujawnia swoją wagę i “czuje się naprawdę dobrze”

Weź to, Hollywood.

To wiadomość od Jordina Sparksa, który w ciągu ostatniego roku i pół roku zrzucił 50 funtów, zmieniając ciało po drodze.

Sparks powiedział jednak, że jej celem jest stać się zdrowszym, nie zmniejszać się do zera wielkości lub wyglądać jak wszyscy inni.

“Byłem naprawdę chory”, 24-letnia piosenkarka i autorka tekstów powiedziała w piątek Jennie Bush Hager TODAY w ramach “Love Your Selfie, Reclaiming Beauty”. “Miałem właśnie świętować moje urodziny i powiedziałem:” Powinienem być teraz w sile mojego życia. Nie powinienem czuć się tak. Naprawdę muszę sprawić, by moje zdrowie stało się priorytetem. “I to właśnie zrobiłem.”

Sparks zmieniła dietę i stała się bardziej aktywna, rzucając wyzwanie urokowi celebrytów.

W rzadkich wypadkach w telewizji publicznej trymer Sparks ujawnił jej wagę.

“Idę gdziekolwiek od 155 do 161”, powiedziała. “Więc jestem tuż obok. Tam jestem. “

Jest w porządku ze swoją siłą, chociaż wie o presji, by być cienkim w Hollywood.

Finaliści Jordin Sparks, right, and Blake Lewis perform a duet to,
Sparks, występując w “American Idol”, powiedziała, że ​​”uwielbiała sposób, w jaki wyglądała wcześniej”, ale chciała być zdrowsza.Dzisiaj

“Robi się trochę szalony”, powiedział Sparks, który wygrał “American Idol” w wieku 17 lat. “Myślę, że nie uleganie presji jest trudniejsze niż faktyczne poddanie się temu.”

Powiedziałaby, że łatwo będzie powiedzieć: “OK, spróbuję wyglądać jak wszyscy inni”.  

“Zamiast tego pokochałem sposób, w jaki wyglądałem wcześniej”, powiedziała. “Byłem wygodny z tym, jak wyglądałem. Ale wiele z nich naprawdę koncentruje się na tym, by stać się zdrowszym. A dodatkowym aspektem było to, że moje ciało się zmieniło, co było niesamowite. Nie chodziło o to, żeby być zerem, o określonej wielkości, czy cokolwiek w tym rodzaju.

Jej podróż doprowadziła Sparksa do lepszej relacji z lustrem i do zostania wzorem dla młodych kobiet.

“Wiem, że są kobiety, które nawet nie wyglądają same w lustrze” – powiedziała. “I mam nadzieję, że te walczące kobiety będą mogły to oglądać i pójdą” Wiesz co? Jestem w porządku z tym, kim jestem. I jestem piękna na swój sposób. “

Kiedy Sparks ponownie założyła sobie bikini w bikini, miała takie same obawy, jak wiele kobiet podczas chodzenia po basenie.

“I wyszłam, a oni byli jak” Wyglądasz świetnie “, powiedziała o swoim bikini. “Byłem jak” Naprawdę? To jest wporządku? Jak ten kostium kąpielowy wygląda dobrze?

“Ponieważ dla mnie było to bardzo ważne, nie chodzę po prostu w strojach kąpielowych.”

Sparks był przygotowany na twardą analizę, a ludzie oglądali ją na zdjęciach pod każdym kątem. Niezależnie od obaw, reakcja w mediach społecznościowych była w przeważającej mierze pozytywna.

“Wzmocniło w tym samym czasie, ponieważ to zrobiłem”, powiedziała.

Nalegała, aby kobiety wychodziły i bawiły się.

“Po prostu dobrze się baw się” – powiedział Sparks. “I wiesz, kołysz się strojem kąpielowym, czy to tankini, czy to w jednym kawałku, czy w bikini, albo masz fajny mały sarong. Ubierz się i idź się dobrze bawić. “

Kiedy ujawniła swoją wagę, podkreśliła, że ​​nie jest supercienką i powiedziała, że ​​świetnie jest ujawnić liczby na skali.

“Czuje się naprawdę dobrze”, powiedziała. “Tak. Weź to. Tyle waży, Hollywood. Grrr. “

Lisa A. Flam jest reporterem wiadomości i stylów życia w Nowym Jorku. Śledź ją na Twitterze.