Jill Martin i Tracy Anderson właśnie wprowadzili nową linię odzieży sportowej dla QVC

Znalezienie motywacji do pójścia na siłownię nie zawsze jest łatwe. Czasami największą przeszkodą jest ubieranie się – i dobre samopoczucie w tym, jak wyglądasz w tych przytulnych ciuchach.

Nie wszyscy uwielbia ciasne spodnie do jogi, a Jill Martin, słynna pracownica TODAY, słyszała o tym … Dużo.

“Otrzymywałem pytania typu:” Chcę zacząć pracować nad moimi ramionami, ale najbardziej stylowa odzież fitness pokazuje twoje ramiona. Więc co mogę nosić, poza moją dużą bluzą, sprawia, że ​​czuję się na miejscu, ale również wygodne w mojej skórze? “Powiedział Martin.

Tracy Anderson, Jill Martin
Trenerka fitness Celebrity, Tracy Anderson i ekspertka JODA JÓZMINA JORNA Martina, nawiązali współpracę, by zaprojektować kolekcję sprzętu sportowego dla linii QVC Martina, G.I.L.I.QVC

Kiedy Martin nie mógł wymyślić jakiejś sugestii, zdała sobie sprawę, że może ją stworzyć: Martin współpracował z Tracy Anderson, przedsiębiorczynią fitness i trenerem gwiazd, aby zaprojektować linię odzieży sportowej, która podkreśla cechy, które kobiety najbardziej kochają w swoich ciałach..

Martin rozpoczął treningi z Andersonem rok temu, a kiedy pojawiła się możliwość zaprojektowania kolekcji athleisure dla jej ekskluzywnej linii QVC, G.I.L.I., poprosiła ją o udział. Anderson, którego klientami są Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez i Kim Kardashian West, zbudował imperium fitness oparte na mięśniach wydłużających i tonizujących poprzez treningi cardio i mięśni.

Kolekcja zawiera legging ze strategicznie rozmieszczonymi szwami, które podkreślają krzywe, a także wysoką talię, która nie wbija się w skórę i tworzy “budzącą grozę bluzkę” – wyjaśnił Martin. Włożyłem legginsy na próbę (i zrobiłem w nich trening Metodą Tracy’ego Andersona, nie mniej) i mogę to potwierdzić – są miękkie, wygodne i trafiają we wszystkie odpowiednie miejsca.

Wierzchołki są dostępne w krótkich i sięgających do łokci rękawach, a każdy element jest wykonany z miękkiego, ale wspierającego materiału, który “przypomina twoją ulubioną piżamę, ale wygląda jak projektant odzieży sportowej” – zauważył Martin.

Tracy Anderson dla G.I.L.I. Legginsy z panelami z siatki, 40 USD, QVC

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Tracy Anderson dla G.I.L.I. Legginsy z panelami z siatki

40 USDQVC

Tracy Anderson dla G.I.L.I Crew Neck T-Shirt, 32 USD, QVC

Tracy Anderson dla G.I.L.I. T-shirt z krótkim rękawem i krótkim rękawem

32 USDQVC

Artykuły odzieżowe w kolekcji wahają się od 30 do 80 USD, a ich torba na siłownię kosztuje 167 USD.

Uwaga dla wydawcy: Dziś tylko ta torba gimnastyczna jest w sprzedaży za 138 USD!

“Nigdy nie byłem kimś, kto zrzuciłby 200 $ na parę legginsów” – powiedział Anderson. Mając to na uwadze, duet został zainspirowany do stworzenia niedrogiego wyglądu, który można nosić na siłowni i pozostawić go do końca dnia, bez względu na to, czy biegasz na posyłki, porywasz lunch czy gonisz swoje dzieci w domu..

Martin i Anderson również przywieźli pasujące do siebie stroje do joggingu frotte, przechylając kapelusze do trendu z początku lat 2000, jednocześnie tworząc łatwy zestaw do nakładania na swój zespół po tym, jak się spocisz. Legginsy w klasycznym kolorze czarnym i niebieskim, a także zabawne nadruki, takie jak kwiatowe i wężowe, można ubrać w trampki lub schować w swoje ulubione buty, aby uzyskać wygodny, stylowy wygląd.

Tracy Anderson dla G.I.L.I Baby Terry Keyhole Top, 36 USD, QVC

Tracy Anderson dla G.I.L.I. Baby Terry Keyhole Top

36 USDQVC

Tracy Anderson dla G.I.L.I. Bluza z kapturem Baby Terry Zip, 51 USD, QVC

Tracy Anderson dla G.I.L.I. Bluza z kapturem Baby Terry Zip

51 USDQVC

“Każdy szczegół, każdy projekt, każdy element jest starannie zaplanowany, aby zapewnić Ci funkcjonalność, której potrzebujesz, styl, który chcesz i wyrafinowanie, które chcesz prowadzić codzienne życie bez wysiłku”, powiedział Martin. “Bycie zdrowym, wyrabianie i jedzenie jest najlepszym prezentem, który możesz sobie dać każdego dnia.” Tracy i ja chcemy, abyś mógł rozpocząć ten proces właściwie – a to zaczyna się od tego, co masz na sobie. “

Aby uzyskać więcej informacji i Tracy Anderson dla G.I.L.I. z Jill Martin – Activewear, odwiedź QVC.com.