Jennifer Aniston ujawnia fryzurę, której już nigdy nie dostanie

Amerykańska BFF Jennifer Aniston jest znana z wielu rzeczy: jej głównej roli w popularnym sitcomie z lat 90. “Przyjaciele”, jej mocnych słów dla shamerów ciała i, oczywiście, jej jedwabistych wątków.

Getty Images

Z biegiem lat aktorka i rzeczniczka Living Proof zakołysały kultowymi stylami – od kudłatych warstw po tępo-blond-zamki.

W 2015 roku Aniston przyznała Glamour, że “nie była fanką” The Rachel. “To było dla mnie trochę szalone … Potrzebowałem (mojego fryzjera) Chrisa (McMillana) przyczepionego do mojego biodra.”

Nie zdziwiło nas, że ostatnia dziewczyna z sąsiedztwa woli utrzymywać grzywę w mniejszym zakresie. Ale co nas zaszokowało to to, “którego ona nie będzie nosić. Podpowiedź: To najgorętsza fryzura w Hollywood (ahem, Mila Kunis i Kerry Washington).

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston na 27 dorocznych konkursach People’s Choice Awards w 2001 roku.SGranitz / WireImage

Podczas niedawnego wywiadu z Allure, na pytanie, jakiego wyglądu nigdy by nie uprawiała, Aniston odpowiedział: “Nigdy nie lubiłem tego bobu, zawsze je chcę, a kiedy je dostaję, mówię:” Dlaczego? pozwoliłeś mi to zrobić? “

Zobacz ewolucję włosów Jennifer Aniston

27 kwietnia 2017 r00:56

Jej rozumowanie? Cięcie działa na jej naturalnie pofalowane włosy. “Po prostu nie wiem, jak dobrze to stylizować. Więc muszę powiedzieć (do mojej fryzjerki): “Chris, proszę, pomóż mi z moimi włosami”.

To ostatnie odkrycie warkocza to kolejny przykład luźnego podejścia Aniston do piękna, które sprawia, że ​​jest tak dobrze znana.