Jaki komik Guy Branum chce, żeby ludzie wiedzieli o byciu “grubym” gościem

W swoim niedawno wydanym pamiętniku “My Life As A Goddess” komik Guy Branum prowadzi czytelników przez swoją podróż humoru i samoakceptacji w serii zabawnych esejów. Gospodarz “Talk Show The Game Show” firmy truTV rozmawiał z TODAY Style, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat pozytywnego nastawienia do ciała i życia najlepszym życiem.

Guy Branum nigdy nie zapomni chwili, gdy uświadomił sobie, że bycie grubym ukształtowało sposób, w jaki traktowali go inni.

To było lata 80., a Branum osiadł na soczysty epizod “20/20”. Jego podekscytowanie jednym z jego ulubionych koncertów wkrótce zmieniło się w zamieszanie, gdy grupa grubych ludzi pokazywała się na ekranie z zamazanymi głowami.

“Pamiętam, jak to oglądałem i zdawałem sobie sprawę, że widziałem to już wcześniej, że za każdym razem, gdy wiadomości mówiły o grubych ludziach, nie pokazywały twarzy przywiązanych do tłuszczu. Pamiętam jak dziecko myślało, że to dziwne “- powiedział Branum w stylu TODAY.

Patrząc wstecz, Branum może teraz rozpoznać niewiele sposobów, że ludzie negatywnie zbliżyli się do jego wagi.

“Kiedy byłem małym dzieckiem, głównie ludzie mówili mi, jak duży jestem. Z biegiem czasu istniała dziwna droga, w której ludzie czuli się, jakby mieli prawo być dla mnie zbyt źli – powiedział.

“Cała nasza rozmowa na temat otyłości polega na zapewnieniu kogoś, kto nie jest gruby, że jest lepszy od kogoś.”

Jakby w jednej chwili na kolacji przed licealnym konkursem, który Branum żywo pamięta.

“Facet, który rozdawał spaghetti, nie dałby mi żadnych, a on powiedział” Masz już dość. “To było 15 minut, zanim miałem zamiar wygłaszać moje przemówienie,” przypomniał sobie.

Z czasem Branum spotkał wiele takich chwil.

“Myślę, że ten moment z” 20/20 “był zaledwie początkiem długiego procesu poznawania sposobu, w jaki ludzie mnie widzieli” – powiedział.

Chłopak Branum
Branum pojawił się w komedii “No Strings Attached” i był regularnie na “Chelsea Lately”.Mindy Tucker

Jak większość ludzi, waga Branuma zmieniała się z czasem. Osiem lat temu komik przeszedł bardzo intensywną dietę i tryb ćwiczeń.

“Wpłynęło to na moją karierę – nie robiłem tak dużo stand-upu – ale naprawdę skupiłem się na swojej wadze i straciłem sporo ciężaru. Wciąż byłem gruby – powiedział. “Uderzyłem w płaskowyż przez miesiące i miesiące.”

Komediant teraz żałuje, że nie był wtedy dla siebie miły.

“Myślę, że jednym z najbardziej znaczących problemów było to, że sam sobie wyobrażałem cel” beztłuszczenia “, powinienem był sobie uświadomić, że robię to, co dla mnie najlepsze, a jeśli to, co najlepsze, pozostawia mnie jako kogoś, zawodowy uważałby się za grubego, to musi być w porządku, ponieważ jest to możliwe do osiągnięcia “, powiedział Branum.

Model o rozmiarze plus Tess Holliday mówi o kochaniu skóry, w której się znajdujesz

18.1.201704:18

Idea, że ​​tłuszcz jest czymś, co musi zostać “naprawione”, była powtarzającą się koncepcją w życiu Branum, szczególnie ze strony lekarzy. To nigdy nie było tak, jak podczas wizyty u lekarza.

“Pomiędzy zakończeniem mojej książki a teraz mój lekarz przeprowadził się i doświadczyłem tej chwili terroru, ponieważ zdałem sobie sprawę, że muszę iść do nowego lekarza” – powiedział. “Kiedy jesteś grubą osobą, istnieje spore prawdopodobieństwo, że lekarz nie będzie w stanie zobaczyć ty w ogóle, kiedy wchodzisz do tego pokoju. I tak właśnie się stało. “

Komik niedawno upadł i chciał tylko upewnić się, że jego kolano jest w porządku – i może sprawdzić, czy jego wysiłki na rzecz utrzymania zdrowia.

“Lekarz nie był zainteresowany rozmową ze mną o moich ciągłych wysiłkach, aby upewnić się, że moja dieta i ćwiczenia były odpowiednie i nie chciałem zaoferować mi innych sugestii dotyczących utrzymania mojego zdrowia.” Chciał tylko porozmawiać o jednej rzeczy i tej jednej rzecz była operacją bariatryczną – przypomniał sobie Branum. “I ja płakałem, ale też nie pozwoliłem mu się popychać, próbowałem przynajmniej powiedzieć:” Można by pomyśleć, że są inne opcje, i może mógłbyś dowiedzieć się trochę więcej o mnie, zanim zdecydujesz, że operacja jest odpowiedzią. “

To chwile, takie jak ta, która może służyć jako szansa na zmianę rozmowy wokół wagi, mówi Branum.

“Cała nasza rozmowa na temat otyłości polega na zapewnieniu kogoś, kto nie jest gruby, że jest lepszy od kogoś, chodzi tylko o wygodne odczucie, że coś odkryłeś, że ktoś inny tego nie robi i to czyni cię moralnie i duchowo lepszy od kogoś innego “, powiedział. “I myślę, że dostaniemy się w złe miejsce, gdy jesteśmy zbyt przywiązani do uczucia moralnej wyższości nad innymi ludźmi.”

Mindy Tucker

Chociaż ludzie są często niewrażliwi, gdy mówią o wadze, Branum przyznaje, że poczyniono postępy, szczególnie w jego własnej branży.

“Rzeczy poszły znacznie lepiej, na przykład fakt, że mamy program” Dietland “w powietrzu, który aktywnie zadaje pytania (o obrazie ciała) jest naprawdę ekscytujący” – powiedział.

“Myślę, że tłuste osoby zbyt często mają nadzieję i modlą się przez jeden dzień, kiedy przestaną być tym, kim są i mogą cieszyć się życiem”.

Mimo to komik przyznaje, że wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia i szybko stwierdza, że ​​jego doświadczenie, jako grubasa, różni się nieco od tego, jakie mają kobiety w jego branży..

“Myślę, że nie może się równać z tym, co przeżywają kobiety, mamy grubych facetów, którzy są ukochanymi aktorami komicznymi w taki sposób, że kobiety nie były reprezentowane” – powiedział.

Mimo to, Branum jest zachwycona, widząc paczkę wspaniałych pań o wytwornych kształtach, które torują drogę komediantom i pokazują swoje bajkowe postacie z pewnością siebie..

“Są takie komiksy jak Nicole Byer, Dulcé Sloan i Danielle Perez, które oprócz tego, że są super zabawne i bardzo utalentowane, również bardzo regularnie pokazują, jak piękne mogą być ich ciała.” “To wspaniałe, jestem wielkim fanem” Branum powiedziany.

Szczęście we własnej skórze jest tym, o co w tym wszystkim chodzi, a Branum pragnie żyć w teraźniejszości.

“Myślę, że tłuste osoby zbyt często mają nadzieję i modlą się przez jeden dzień, kiedy przestaną być tym, kim są i mogą cieszyć się życiem, a nie, że nie cieszymy się życiem, ale myślę, że to naprawdę ważne pamiętajcie, że to jest wasze ciało i robi dla was wspaniałe rzeczy, a wam się to podoba.) Ćwiczenia i sposób, w jaki jecie i wszystkie te rzeczy, powinny dotyczyć kochania waszego ciała, a nie próby nienawiści go do jakiejś innej egzystencji, “Branum powiedziany.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Moje życie jako bogini: Memoir Through (Un) popularna kultura

10 USDAmazonka

Na razie Branum nadal będzie żył swoim najlepszym życiem: “Moja podróż nie jest kompletna, moja podróż trwa, a ja wciąż znajduję lepsze odpowiedzi, nie chodzi o to, że skończę, ale o to, żeby ruszyć się we właściwym kierunku . “

Chrissy Metz na 1 pytanie, które chciałaby, żeby ludzie przestali pytać

Wrz 07.201701:37