Jak zdjąć żelowe paznokcie w domu: ta sztuczka naprawdę działa!

Jako osoba, która nigdy nie była w stanie wykonać normalnego manicure przez ponad trzy dni, odkrycie magii żelowych paznokci (prawie bez skazy przez trzy tygodnie ?!) dosłownie zmieniło życie.

Ale najgorsza część dotycząca paznokci żelowych to moment, w którym trzeba je zdjąć a ty po prostu nie możesz. Nagle czujesz się jak uwięziony w więzieniu żelowym paznokciem. Opcje są w zasadzie pchnięcia i zeskrobywania i obcinania paznokci różnymi przedmiotami przez kilka godzin lub wracania do salonu, aby zapłacić komuś, kto je zdejmie. Najgorsze!

Jak usunąć żelowe paznokcie w domu

24 lutego 2017 r02:28

Przetestowałem więc trzy metody, aby sprawdzić, czy istnieje lepszy sposób. Uwaga na temat spoilerów: Jest!

METODA # 1: SKLEP SKLEPOWY

Będziesz potrzebował: Bez względu na to, jaki produkt wybierzesz w sklepie z lakierami do paznokci w aptece.

Nasza redaktorka stylu Emily Sher wykonała tutaj wyróżnienia, kołysząc się w lokalnej aptece, aby wybrać jedną z opcji “bezkontaktowego” usuwania żelu, aby spróbować. Na rynku jest wiele takich produktów, a frustrujące jest to, że nie wiesz, jak działają, dopóki nie dostaniesz ich do domu.

Skręcać, twist, twist!
Twist, twist, twist!

Ten był zasadniczo gąbką nasączoną acetonem w słoiku. Instrukcje powiedziały mi, żebym wsadził palec w słoik i przekręcił, co oznaczało, że tym prostym ruchem mój kolor paznokci magicznie odpadł. Więc skręciłem się, skręciłem i skręciłem…

I nic. Próbowałem tyle razy! Nie było mowy, żeby polski spadł.

I after all that twisting, nothing happened!
Po tym wszystkim, nic się nie stało!DZISIAJ

Werdykt: Jeśli wybierzesz tę trasę, podejmujesz ryzyko i prawdopodobnie nie jest to warte twojego czasu, pieniędzy lub energii. Przechodzić.

POWIĄZANE: Jak powstrzymać manicure przed stłuczeniem

METODA # 2: FOLIE ALUMINIOWE

Będziesz potrzebował: Folia aluminiowa, pilnik do paznokci, waciki i zmywacz do paznokci z acetonem.

Kroki są dość proste i jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się usunąć manicure żelowy w salonie paznokci, ten wydaje się znajomy, ponieważ jest to typowe, co robią technicy paznokci..

To's just like how they do it in the salon.
To tak, jak robią to w salonie.

Najpierw umocuj paznokcie pilnikiem, usuwając lśniącą powłokę z pasty do żelu.

Następnie namocz wacik w acetonie, aż się nasyci. Włóż namoczoną bawełnianą kulkę na wierzchu wypolerowanego paznokcia i zawiń palec w mały kwadrat z folii aluminiowej, aby utrzymać bawełnianą kulkę na swoim miejscu. Powtórz dla wszystkich swoich palców.

Ustaw minutnik na 10 minut.

Zdejmij folię i użyj bawełnianej kulki, aby wytrzeć resztki lakieru na paznokciach.

Wreszcie, freedom for your fingertips!
Wreszcie wolność na wyciągnięcie ręki!

Werdykt: B+. Wata bawełniana nasiąkała palcami w niepokojący odcień szarości, ale połysk bulgotał i zmarszczył się w ciągu 10 minut, więc było to zachęcające. Faktyczny proces owijania folią był wyjątkowo nieporęczny i denerwujący i trudno było mi to zrobić na wszystkich palcach. Dodatkowo, metoda wabienia bawełnianą kulką, aby zakończyć usuwanie lakieru, nie zadziałała, a to było szorstkie i bolesne na moich palcach. Jeśli użyjesz czegoś innego, np. Pomarańczowego kija, do zeskrobania resztek pasty, ta metoda jest całkiem skuteczna.

POWIĄZANE: 12 najlepszych lakierów do paznokci drogerii na wiosnę, według sławnych manikiurzystów

METODA # 3: PODWÓJNY KOCIOŁ

Będziesz potrzebował: Dwie miski, gorąca woda, pilnik do paznokci, zmywacz do paznokci z acetonem i pomarańczowy kij.

Uwielbiam podwójny kocioł, jeśli chodzi o pieczenie – witaj, rozpuszczoną czekoladę! – ale nie miałem pojęcia, że ​​możesz go użyć w jakimkolwiek innym kontekście. Oto jak działa jako zmywacz do paznokci!

Najpierw umocuj paznokcie za pomocą pilnika do paznokci, aby usunąć błyszczące, połyskliwe wykończenie.

The waiting game.
Gra czekająca. DZISIAJ

Następnie napełnij dużą miskę gorącą wodą i umieść w niej mniejszą miskę. Do tego naczynia wlać zmywacz do paznokci z acetonem. Mocz palce w małej misce przez 10 minut. Następnie użyj pomarańczowego patyczka, aby odepchnąć pozostałą pastę.

To orange stick is magic.
Ten pomarańczowy kij jest magiczny.

Werdykt: sukces!!! Ta metoda była zwycięskim zwycięzcą. To było łatwe, było czyste, było super tanie – nie wymagało żadnych rzeczywistych dostaw – i było * super * skuteczne. Polak po prostu odepchnął od razu.

POWIĄZANE: jak sprawić, by twój domowy manicure trwał dłużej

Tak, masz to! Zmagając się ze starym żelowym manicure’em? Unikaj chęci skórki i podwójnego gotowania!