Jak Kristen Welker z NBC przeżywa poranki na ścieżce kampanii w 2016 roku

Przed wyborami prezydenckimi w 2016 r. Minie ponad rok, ale jako reporter na ścieżce kampanii, Kristen Welker z NBC jest już w centrum zainteresowania.

“Wyjeżdżasz tygodniami, wracasz do domu, robisz pranie i wracasz na szlak” – mówi korespondent Glamour z Białego Domu. “Codziennie rozmawiam z rodzicami i chłopakiem. Pomaga utrzymać poczucie normalności. “

Jak inaczej przetrwa długie dni w drodze? TODAY.com dogonił Kristen, aby porozmawiać o jej porannej rutynie:

Pobudka (rozmowy)

“Budzę się pomiędzy 4:45 a 5 rano, czasami wcześniej, gdy jestem w strefie czasowej wcześniej – może być już 2 lub 3 rano Zazwyczaj ustawiam co najmniej trzy alarmy” śmieje się Kristen, która średnio 4 5 godzin snu na noc podczas wykonywania zadania. “Mam dwa alarmy ustawione na moim iPhonie, nadal używam Blackberry do pracy, więc nastawiłem na to alarm, a jeśli zostanę w hotelu, proszę o pobudkę. Nigdy nie zasypiałem. – Stuknij w drewno, ale miałem instancję, w której jeden z moich czterech alarmów zawiodł, dlatego właśnie stoję przy wielu alarmach.

Wiadomosci

“Po pierwszym alarmie zawsze staram się poświęcić 10 minut na drzemkę. Kiedy leżę w łóżku, próbując się obudzić, skanuję nagłówki na moim iPhonie – New York Times, Washington Post, The Hill – to rodzaj tego, jak szybko docieram do wszystkich wiadomości, które pojawiły się w czasie, gdy spałem.

Mniej znaczy więcej

“Robię sobie kawę w pokoju hotelowym, ale pozwalam sobie tylko na trzy łyki, bo zwykle jedziemy na żywo w środku pustkowia – gdzie nie ma łazienki! Więc mam wstrząs kofeiny, nie całą filiżankę. “

Jason Bell

Sekret skóry

“Makijaż, jaki wykonujemy, jest naprawdę ciężki i powtarzam makijaż 2-3 razy dziennie” – mówi Kristen, zauważając, że nagrała 10 zdjęć na żywo dzień przed rozmową z nią. Więc jak ona zdobywa tę gotową do czasopisma poświatę? “Staram się zdejmować makijaż, kiedy tylko mogę – i zdejmuję go bardzo dokładnie w nocy, używam prawdopodobnie czterech chusteczek, dwóch przed prysznicem i dwóch po, żeby się upewnić, że to wszystko z mojej twarzy, i jeszcze jednego w rano, kiedy znów myję twarz i staram się uzyskać maseczki, kiedy tylko mogę – może dwa razy w roku, ale jest to tak regenerujące. “

Skrót do stylu

“Bez względu na to, czy podróżuję, czy nie, układam strój i biżuterię poprzedniej nocy, więc nie muszę o tym myśleć, suknie, które się nie marszczą, są kluczowe, nie zajmują dużo miejsca i możesz wrzucić cztery do walizki – mówi Kristen, dodając, że uwielbia selekcję u Nordstroma, kiedy musi się zaopatrzyć. “Kluczem jest spakować na więcej dni niż przewidujesz – zawsze pakuję dwa dodatkowe stroje”.

Słowa mądrości

“Jedną z najlepszych rad, które otrzymałem, była Soledad O’Brien, która powiedziała:” Pamiętaj, aby zawsze słuchać “- wspomina Kristen. “Dziennikarze lubią rozmawiać, pisać i produkować, ale najważniejszą częścią tego procesu jest nauka słuchania i to właśnie czyni cię dobrym dziennikarzem”.

Złap więcej życia Kristen na ścieżce kampanii w tegorocznym wydaniu Glamour. Znajdź tutaj więcej porannych zajęć TODAY.