Hoda Kotb dzieli swoją życiową (i codzienną) walkę z “złymi włosami”

Pomiędzy jej niecodziennym nazwiskiem, grubymi szkłami i “zwariowanymi, kędzierzawymi włosami”, Hoda Kotb otwarcie przyznaje, że ma dzieciństwo “to była jedna wielka dziwka.” Jednak kotwica DZIŚ i współgospodarz czwartej godziny z Kathie Lee Gifford nigdy nie pozwoliła, by odniosła ona sukces – chociaż po drodze było kilka prób i udręk..

Zobacz transformację włosów Hody w 1 minutę!

18.1.201501:01

Autorka “Jak przeżyłem Strefy Wojny, Złe Włosy, Rak i Kathie Lee” nie boi się przyznać, że walka z włosami była od samego początku walką.

“Zawsze byłem dzieckiem z szalonymi, kędzierzawymi włosami, a wszyscy inni go nie mieli, więc zawsze byłam dziwna” – mówi TODAY.com. “Przez cały czas w szkole walczyłem o to, musieliście, jak to odprawić”.

Dzięki uprzejmości Hoda Kotb

Przypomina sobie, że jako dziecko chodziła do eleganckiego salonu fryzjerskiego, próbując wyciągnąć i wyprostować dzikie zamki. W jednym z traumatycznych momentów z przeszłości pamięta, kiedy fryzjer nalegał, by jej włosy były zniszczone i ucięto prawie wszystko..

“Próbują ją ukształtować i naprawić i sprawić, by stała się jak dziecko obok ciebie i nie możesz tego zrobić” – wspomina. “Próbujesz, ale po prostu tak nie jest.”

Jeśli chodzi o inne złe skręty z włosami, Hoda odbija się na zbyt wielu atrakcjach, zbyt ostrych zabiegach chemicznych, pozwalając jej rosnąć zbyt długo w jednym punkcie, a następnie obcinając je zbyt krótko na innym, “myśląc, że byłoby zdrowsze, bardziej podniecające, coś. … to nie był żaden z nich. ” Krótko mówiąc, próbowała wszystkiego, aż ostatecznie wylądowała na leczeniu keratyną i codziennej pomocy od fryzjera DZIŚ Laura Castorino.

“Jeśli dodałem cały czas, pieniądze, wysiłek, niepokój, to prawie tak, jakby doszło tam życie”, mówi Hoda ze śmiechem.

Chociaż teraz ma rutynę, która działa dla niej, Hoda mówi, że jej włosy wciąż kierują pewnymi decyzjami w jej życiu – na przykład nie płynie dla ćwiczeń, z obawy przed nieszczelnym czepkiem pływackim.

POWIĄZANE: “Zwróć uwagę!” Kathie Lee wskazuje na przemianę włosów Hody Kotb (nieznaczną)

“Walczysz ze wszystkim: elementami, deszczem, ćwiczeniami, mam na myśli, planujesz swój dzień naokoło, robię to każdego dnia” – mówi. “Planuję weekendy w okolicy: zobaczę się z moim chłopakiem, czy powinienem już poćwiczyć? Może pójdę po randce.”

Mówiąc o chłopakach, Hoda przypisuje sobie włosy za przynajmniej jeden katastrofalny scenariusz randkowy. Jej data zaprosiła ją na łódkę i zasugerowała, by obaj popłynęli. To natychmiast wywołało panikę na temat jej włosów.

Dzięki uprzejmości Hoda Kotb

“Nie mogę,” wspomina myśląc, zanim się zanurzy. “Kiedy wyjdę z wody, wyleci jak drzewo, a kiedy byłem w [wodzie], myślałem, że zostanę tam przez cały czas”. W końcu wyszła na suchy ląd, by położyć się na słońcu i uciąć sobie drzemkę, by obudzić się ze swoją naturalną grzywą w całej okazałości. Wtedy przypomniała sobie, że widziała “wyraz twarzy” na jej twarzy i wiedziała, że ​​to już koniec.

“Wydał jeden z tych” miłych rozmów z tobą “, ale to było jego dzieło” – mówi.

Hoda może nawet teraz spojrzeć na to, jak jej włosy wpłynęły na jej życie zawodowe, pozostając niepokojącym, niezależnie od tego, gdzie była dla jakiejkolwiek historii, którą obejmowała: “Nawet gdy poszedłem do pracy, byłem bardzo zaniepokojony tego rodzaju rzeczami. znaczą wielkie historie: huragany i tsunami i wojny. “

POWIĄZANE: Yowza! Kathie Lee wygląda jak 30-letnia dziewczyna z nową fryzurą

Przypomina sobie konkretny incydent, kiedy pracowała w Ugandzie, dzieląc jeden punkt sprzedaży z kilkoma współpracownikami. Podczas gdy oni na zmianę ładowali swój sprzęt, poprosiła przez 15 minut, aby podłączyć jej gorące rolki.

Więc po wszystkich zabiegach kosmetycznych, niepewności, stresie i lęku, co ona zabrała?

“Każdy ma swój problem, niektórzy ludzie to ich ciało, niektórzy ludzie to ich włosy, niektórzy ludzie to ich cokolwiek, każdy ma swoje rzeczy, bez względu na to, jak czują się niepewnie, myślę, że po prostu musicie znaleźć sposób na zakochanie się w to, jeśli możesz, “mówi.

Dzięki uprzejmości Hoda Kotb

A Hoda z pewnością nie boi się śmiać. Ona żartuje, że “spali się w minutę”, jeśli będzie chodzić przy świecy ze względu na wszystkie chemikalia we włosach i mówi, że Kathie Lee nigdy nie unika jej drażniąc się o piętę achillesową.

“Dowiesz się, jak to przyjąć” – mówi Hoda. “Spójrz, pod koniec dnia, jest częścią mnie, czyni mnie kim jestem.”

Ona przypisuje swoim rodzicom zaszczepienie pewności siebie w młodym, wrażliwym wieku i mówi, że później odkryła własne wrodzone zdolności.

“Kiedyś grałem w sport i kochałem go, a potem nikt nie widział nic poza tym, że mogłem uprawiać ten sport.” Jeśli pojawiasz się z talentem, ludzie nie dbają o wszystko, co cię niepokoi, zobacz swój talent “- mówi.

“Znajdź coś, w czym jesteś dobry, bez względu na to, czy śpiewasz, uprawiasz sport, czy coś w tym stylu, a nie jesteś określony przez … jak wyglądasz i co robią twoje włosy i jak działa twoje ciało” – zauważa. “Skup się na tym, żyj tak i nikt nie zauważy wszystkich rzeczy, o które się martwisz.”

Poza tym, Hoda dodaje: “Nikt prawdopodobnie ich nie zauważa”.

Artykuł został pierwotnie opublikowany 18 marca 2015 r. W witrynie TODAY.com.