H & M ostatecznie rozwiązuje ten poważny problem z rozmiarami kobiet

Jeśli kiedykolwiek kupiłeś parę dżinsów w H & M (albo koszulę lub stanik albo, cóż, cokolwiek za to), prawdopodobnie wiesz, że ich zaklejanie w kobiecie nie ma sensu. Ich garderoba w przeszłości była niczym innym jak polem bitwy, po prostu dlatego, że zawsze było niemożliwe dowiedzieć się, jaki jest twój rozmiar w danym ubraniu. W mojej osobistej szafie mam ubrania H & M w każdym rozmiarze od 2 do 10 – z których każdy, w jakiś sposób, pasuje.

Szwedzki sklep ma szczęście – a może powinniśmy powiedzieć, Wreszcie – postanowili zaktualizować swoją strukturę rozmiarów, aby lepiej odzwierciedlały one resztę branży. Ubrania w sklepach H & M noszą teraz zawieszki, które brzmią: “Pytasz, słuchaliśmy! Zmieniamy nasze rozmiary. Spróbuj tego przedmiotu, by znaleźć swój rozmiar “, jak niedawno odkryto Rackowanie.

Co to dokładnie oznacza??

Myślisz, że jesteś średniej wielkości? Podobnie jak te 31 kobiet, ponieważ rozmiary ubrań nie mają sensu

30 marca 2017 r01:49

“H & M w USA będzie aktualizować swoją strukturę rozmiarów dla klientów pań, zaczynając od nowych produktów Summer and Fall 2018”, powiedział rzecznik marki TODAY Style, dodając, że wpłynie to na lokalizacje w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Meksyku i Kolumbii “Zawsze chcemy słuchać naszych klientów i ich opinii. Nowa wielkość będzie bardziej zgodna z północnoamerykańskim standardem wymiarowania i detalicznym krajobrazem rynku. “

Marka rozpoczęła tę zmianę pod koniec 2017 roku dla kolekcji H & M Divided, gdy zaktualizowała swoje rozmiary XS-XXL o jedno odchylenie standardowe (co oznacza, że ​​jeśli kiedyś byłeś medium, jesteś teraz mały) i dodajesz rozmiar XXS, aby nadrobić różnicę, potwierdził rzecznik. Następna faza zrobi to samo przesunięcie w ramach ponumerowanych rozmiarów – więc jeśli byłeś poprzednio wielkości 12, byłbyś teraz 10.

Może to wydawać się krokiem we właściwym kierunku – i na pewno sprawi, że wizyty w garderobie będą minimalnie mniej dramatyczne – ale niektórzy uważają, że to nie wystarczy, zwłaszcza jeśli chodzi o inkluzywność. Marka ta pojawiła się na pierwszych stronach gazet w 2016 r. W celu rzucenia modelu Ashley Graham w swoją kampanię bez noszenia ubrań w sklepach.

“Niestety wysiłki H & M zmierzające do skorygowania rozmiarów nie trafiły w sedno. Podarowanie odzieży w rozmiarze 10 na rozmiar 10 pomaga tylko kobietom w rozmiarze 14, które teraz zmieszczą się w 12, “Lauren Chan, redaktorka mody i były model w rozmiarze plus” powiedziała TODAY. “Co ważniejsze, wysyła wiadomość, że posiadanie mniejszej liczby na wewnętrznej stronie sukienki jest lepsze i może być szkodliwe dla własnej wartości.” Zauważa, że ​​marka powiedziała, że ​​rozszerza część swojego rdzenia style kolekcji do rozmiaru 18 na swojej stronie internetowej, ale zastanawia się, dlaczego te wysiłki nie zostały wprowadzone w ich sklepach.

Przedstawiciel H & M powiedział, że ich oferta w rozmiarze plus będzie obejmować rozmiar 26 w wybranych sklepach i na HM.com w ruchu.

Couture kręci: Poznaj kobiety, które stworzyły markę dla kobiet każdej wielkości

17 kwietnia 2017 r03:52

Mimo, że H & M jeszcze tam nie jest, Chan widział godne pochwały postępy od innych przystępnych marek. “Asos stanowi dobry przykład na zakrojony na wymiar wymiar w fast-fasonie” – mówi. “Jak już mówię, ich strona ma 3675 opcji plus size – wiele z nich jest mniej więcej tak modnych, jak to tylko możliwe w większych rozmiarach – w porównaniu do H & M 239. Niedawno zrobili też wiadomość, że używają nieretuszowanych obrazów modeli.”

Znalezienie pary dżinsów, które faktycznie pasują do ciebie w H & M (to znaczy, jeśli noszą twój rozmiar) mogą teraz wymagać mniej przypadkowego zgadywania, ale także podkreśla ważną lekcję.

“Pamiętaj, że liczba na twoich ubraniach nie określa cię”, powiedział Chan. “Wytnij ten cholerny tag, jeśli chcesz!”