Dziewczyna z Pensylwanii twierdzi, że garnitur trzymała ją z dala od balu: “Czułem się naprawdę pięknie”

Odkąd była młodą dziewczyną, Aniya Wolf pozbyła się dziewczęcego ubrania, jak spódnice i sukienki, i wszystkiego, co różowe lub kwiatowe, zamiast tego odkryła, że ​​dla niej wygodna jest odzież męska.

Więc kiedy nadszedł czas, aby przygotować się do balu szkolnego w dniu 6 maja, została oczyszczona ze świeżej fryzury i ubrana w nowy czarny męski garnitur, który wybrała z mamą. “Czułem się naprawdę piękny, przystojny lub obojnaczy” – powiedział DZISIAJ 17-latek. “Czułem się świetnie. Wyglądałem świetnie. “

Aniya Wolf, Pennsylvania teen girl, wore a suit to prom
Aniya Wolf nosiła garnitur na balu maturalnego.Dzięki uprzejmości Carolyn Wolf

Ale ona i jej matka powiedziały, że nauczyły się od katolickiego liceum przed tańcem, że nie będzie mogła uczęszczać na młodsze seniory, jeśli nosi garnitur, ponieważ jest to sprzeczne z ubiorem.

POWIĄZANE: Co to jest “prom” propriate “? Szkoła przedstawia kod ubioru w kontrowersyjnym filmie

Wolf, junior, która uczęszcza do szkoły średniej Bi McDevitt w Harrisburgu w Pensylwanii, i tak próbowała iść, ponieważ jej data, Kristi Cannon, jest starszą i chciała spędzić ostatni bal z jej najlepszym przyjacielem.

Podczas gdy koledzy z klasy i rodzice wiwatowali, gdy Wolf wszedł do holu hotelowego i powiedział jej, jak dobrze wygląda w zeszłą piątkową noc, Wolf powiedział, że została wyciągnięta z linii biletów i powiedziała dyrektorowi, że musi odejść, chociaż nie dostała powód.

POWIĄZANE: Student o specjalnych potrzebach jest koronowany na króla-balu – z 37 datami

“Czułem się upokorzony, zostałem wyrzucony z balu”, powiedział Wolf TODAY. “Nie zamierzałem nikogo skrzywdzić garniturem.”

Aniya Wolf, Pennsylvania teen, wore a suit to prom
Kristi Cannon, data balu Aniya Wolf i najlepsza przyjaciółka, przypięte kwiaty na garniturze przed piątkowym tańcem.Dzięki uprzejmości Carolyn Wolf

Choć smutno było przegapić balu, nie chciała żadnych problemów i odeszła. “Brałem wysoką drogę”, powiedziała.

Wolf – który nosi spodnie do szkoły (i bez problemu nosił je do tańca homecoming) – i jej matka, Carolyn Wolf, czują, że została wyróżniona, ponieważ jest gejem.

POWIĄZANE: Teen scammed zakup sukni balowej online zachęca innych do wychodzenia

“To atak na moją orientację seksualną” – powiedział nastolatek. “To mówi:” Nie chcemy cię na naszym balu. Jesteś dziwakiem natury “.

“Czuję się przez to bardzo zła” – dodała. “Myślę, że Bóg akceptuje mnie za mnie.”

Główny nie przesłał wiadomości do DZISIAJ w środę.

Aniya Wolf says she was kept out of prom for wearing a suit
Aniya Wolf i jej bal maturalny i najlepsza przyjaciółka, Kristi CannonDzięki uprzejmości Carolyn Wolf

Już wcześniej pojawiła się kwestia dziewcząt w strojach na bal. W ubiegłym roku dziewczyna z Luizjany, Claudetteia Love, wygrała prawo do noszenia smokingu zamiast sukienki na bal.

Aniya Wolf i jej matka uważają, że ubiór jest niejasny, ponieważ nigdy nie powiedział, że dziewczyny nie mogą nosić garniturów. Ubiór podkreślił skromność dla dziewcząt, bez nagich brzuszków i pogrążających się dekoltów, powiedzieli.

“Szczerze mówiąc, czuję się w 150% dyskryminowany przez administrację” – powiedział Wolf. “Dziewczyny w ciasnych sukienkach z dekoltem, dostały się do środka. Nie sądzę, żeby mogły wybrać i wybrać zasady, które egzekwują.”

Dzień po balu, oświadczenie o stroju promowanym zostało zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

“Bez wątpienia kochamy, szanujemy i cenimy wszystkich naszych uczniów”, zaczęło się. “Kodeks dla promowanych dziewcząt musi nosić sukienki formalne. Stwierdzono również, że studenci, którzy nie przestrzegają zasad ubioru, nie zostaną dopuszczeni. “

POWIĄZANE: Słodko-gorzkie “siostrzane”: Dziewczęta honorują zmarłego przyjaciela, nosząc sukienkę na studniówkę

Ale w tym przypadku interpretacje wydają się różnić.

Carolyn Wolf powiedziała, że ​​kilka tygodni temu podpisała formularz, który zawierał strój, który brzmiał częściowo: “Sukienki mają być formalne”.

“Kiedy ją podpisałem, nie przyszło mi do głowy, że to będzie problem” – powiedziała. “Miała wspaniałe doświadczenie w szkole.”

Nie zdawali sobie sprawy, aż do dnia balu, że szkoła wymaga od dziewcząt noszenia sukni.

Około 1 po południu W piątek Carolyn Wolf powiedziała, że ​​otrzymała telefon od asystenta dyrektora, który powiedział, że słyszała, że ​​jej córka ma na sobie garnitur lub smoking “, a jeśli tak, to nie zostanie przyjęta, ponieważ narusza dress code. “Wolf powiedział, że szkoła wysłała jej e-mailem nieco inną wersję ubioru.

POWIĄZANE: Ultimate sukienki na studniówkę! Gina Rodriguez oferuje flaszową suknię Golden Globe

“Myślę, że każdy może przeczytać te zasady i odkryć, że nie jest jasne, że nie wolno dziewczynkom” – powiedział Wolf, który jest prawnikiem.

W ostatniej próbie spotkała się z głównym piątkowym popołudniem.

“Powiedziała mi:” Aniya ma kobiece ciało, więc powinna być w sukience “- powiedział Wolf. “Powiedziałem:” Nie mogę nałożyć na nią sukienki, tak jak nie mogę założyć sukienki na któregokolwiek z moich synów. “To nie jest kim ona jest.”

Od czasu incydentu, Aniya Wolf znalazła wspaniałe wsparcie w szkole, a studenci oferowali w poniedziałek spodnie w solidarności.

A ona i jej data balu zostały zaproszone na studniówkę w tym miesiącu w publicznym liceum. Ale nie czuje żadnej miłości ze swojej szkoły.

POWIĄZANE: Mama przeżywa bal, na który nigdy nie miała okazji uczestniczyć – dzięki swojemu synowi

“Gdyby mnie cenili, wpuszczaliby mnie z moimi kolegami z klasy”, powiedziała Aniya Wolf.

Czując się zraniona i odrzucona, powiedziała: “Czuję, że należy się przeprosiny”.

Carolyn Wolf, która również uważa, że ​​przeprosiny są w porządku, wraz ze zmianą ubioru jest dumna ze swojej córki. “Ona lubi siebie,” powiedziała. “Ona nigdy nie udawała, że ​​jest kimś innym i jest gotowa wyjść tam, aby to utrzymać.”

Pomocnik TODAY.com Lisa A. Flam jest reporterem nowości i stylu życia w Nowym Jorku. Śledź ją na Twitterze i Facebooku.

Licealista bierze 37 randek na bal

02.02.201600:43