Długa suknia Amal Clooney ma idealne letnie odczucie – patrz zdjęcie

Amal Clooney nadal zachwyca nas swoją stylową grą – nawet gdy idzie na kolację z przyjaciółmi!

W weekend Clooney i jej mężulek, George, cieszył się trochę odpoczynku i relaksu nad jeziorem Como w północnych Włoszech.

Para ta spotkała się z gwiazdą wieczoru z projektantką mody Stellą McCartney i jej mężem, Alasdhair Willis, w restauracji Villa D’Este, a zdjęcia z wycieczki mają fanów piszczących nad uroczą przybrzeżną minidreską Clooneya..

Jerzy and Amal Clooney take a boat ride with friends to Villa D'Este restaurant
Internet jest oszałamiający dla świątecznej minidressi Monse Amal Clooney. XPOS / BACKGRID

Asymetryczna sukienka z jednym ramieniem, z kolekcji Monse’s Resort 2019, przedstawia przewiewną scenę letniego rocznika samochodu radującego się palmami. (Nie czujesz się zrelaksowany po prostu patrząc na to?)

Clooney, 40, w połączeniu z kapryśną sukienką w jaskrawożółtych spodenkach, sprawił, że cały zespół wyglądał elegancko i elegancko, zakładając pasujący jedwabny szal na szyi..

Amal and George Clooney at the 2018 Met Gala
Amal Clooney, z mężem George’em, olśniło fanów w eleganckiej, kwiecistej sukni bez ramiączek i spodniach podczas tegorocznej Gali Met.Getty Images

Modny prawnik zajmujący się prawami człowieka nigdy nie przestaje zadziwiać swoją szykownością. Podczas majowej gali Meta w 2018 roku Clooney olśnił gapiów w lśniącej kwiecistej sukni bez ramiączek z długim płynnym pociągiem i spodniami.

Ale przyciągająca wzrok sukieneczka Clooneya, autorstwa brytyjskiego projektanta Richarda Quinna, była tylko pierwszy którą nosiła tego wieczoru. Później w nocy zmieniła się w oszałamiającą kasztanową suknię Toma Forda, która przypominała połyskujące witraże.

Amal and George Clooney at the 2018 Met Gala
Amal Clooney pokazuje swoje drugie spojrzenie na tegoroczną Met Gala, oszałamiającą suknię Toma Forda.Backgrid

Clooney zwiększył współczynnik wow, łącząc sukienkę ze skrzyżowanymi ognistymi czerwonymi dodatkami, w tym obcasy Christian Louboutin.

Niezależnie od tego, czy jest na czerwonym dywanie, czy też korzysta z przestojów, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Amal nosi!

Amal Clooney wygłasza przemówienie na temat męża George’a podczas ceremonii wręczenia nagród

22.2.201801:26