Dlaczego ta aktorka ubrana była w czerwone Złote Globy, pomimo całkowicie czarnego protestu

W przypadku niedzielnych Złotych Globów większość strojów na czerwonym dywanie iw sali balowej była w jednym odcieniu: czarnym. Była to skoordynowana próba protestu przeciwko nękaniu w Hollywood, gorącym przycisku w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Ale nie wszyscy uczestnicy zdecydowali się nosić czarne, jak aktorka Blanca Blanco, która zdecydowała się nosić czerwoną suknię wieczorową:

Przybycie @goldenglobes

Post udostępniony przez Blanca Blanco (@blancablancoactress) na

W mediach społecznościowych szybko pojawiała się krytyka. Jeden z użytkowników napisał na Twitterze: “Nie rozumiem, dlaczego nie chciałbyś nosić się na czarno” W demonstracji, która dotyczy nadużycia, nierówności i uprzedmiotowienia kobiety, wydaje się, że jest to niezręczny wybór stroju, ale nie czas ani miejsce być może?”

Ale jest tam pewna ironia; protest polegał na tym, że kobiety są postrzegane w Hollywood, a wykrzykiwanie stroju danej kobiety pośród tego protestu może być postrzegane jako część problemu. Zwolennicy wskoczyli do walki, broniąc Blanco:

Jak zauważył Blanco w swojej odpowiedzi:

Ale 36-latek miał więcej do powiedzenia na ten temat w magazynie People: “Uwielbiam czerwień” – powiedziała. “Noszenie czerwieni nie oznacza, że ​​jestem przeciwny temu ruchowi, oklaskiwam i stoję u boku odważnych aktorek, które kontynuują przerwanie cyklu nadużyć poprzez swoje działania i wybór stylu modowego. Jest to jeden z wielu czynników prowadzących kobiety do bezpieczniejszego miejsca z powodu ich status Jestem podekscytowany ruchem #TimesUp, prawdziwa zmiana jest od dawna. “

I zauważyła: “Shaming jest częścią problemu.”

Sam Blanco nie zdecydował się zrezygnować z morza czarnego. Prezydent Indii i Hollywood Foreign Press Association Meher Tatna i niemiecka modelka Barbara Meier również nosili różne odcienie.

Meher Tatna, Barbara Meier and Blanca Blanco buck the trend at the 2018 Golden Globes.
Meher Tatna, Barbara Meier i Blanca Blanco walczą z trendem na Złotych Globach w 2018 roku.

Tatna powiedziała Entertainment Tonight, że nosi czerwony z konkretnego powodu. “Moja mama i ja planowaliśmy to razem kilka miesięcy temu, to sprawa kulturowa” – powiedziała. “Kiedy masz święto, nie nosisz się na czarno, więc byłaby zbulwersowana, gdybym była (noszona) na czarno, więc to jest dla mojej mamy”.

Tymczasem Meier napisała post na Instagramie, która nosiła ozdobną suknię ozdobioną kwiatem i wyjaśniła swój wybór w podpisie: “Jeśli chcemy, aby były to Złote Globy silnych kobiet, które bronią swoich praw, myślę, że to zły sposób, aby już nie nosić żadnych seksownych strojów lub pozwolić ludziom odebrać radość z pokazania naszej osobowości poprzez modę “, powiedziała po części.

Czarny dominuje modę na czerwonym dywanie Złotych Globów

Jan.08.201807:02

“Długo walczyliśmy o wolność noszenia tego, co chcemy, i że jest w porządku, aby ubierać się trochę bardziej seksownie.” Jeśli teraz to ograniczymy, ponieważ niektórzy mężczyźni nie mogą kontrolować samych siebie, jest to ogromne krok wstecz w mojej opinii “- dodała.

Megyn Kelly: Noszenie czarnych na Złotych Globach naprawdę zmienia wszystko?

Jan.08.201810:31

Śledź Randee Dawn na Twitterze.