Deal of the Day: 46 procent zniżki na ceramiczną prostownicę do włosów od Leyla Milani

Witamy w naszej nowej serii na DZIŚ pING: Deal of the Day!

Każdego dnia o 10 rano EST ujawnimy ekskluzywną ofertę w wysokości 20 procent lub więcej. Tę umowę można znaleźć tylko na naszej DZISIAJ stronie na Facebooku i będzie działać tylko przez 24 godziny. Każdego dnia będzie nowa umowa, więc należy działać szybko!

Upewnij się też, że podoba Ci się strona na Facebooku, więc możesz być pierwszą osobą, która dowie się o umowach, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie.!

Proszę kliknąć na linki do stron internetowych, które mają być skierowane do ofert firm przedstawionych i należy przeczytać szczegóły. Mogą obowiązywać warunki i ograniczenia. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania dotyczące szczegółów, stron internetowych produktów lub zasobów reklamowych, skontaktuj się ze sprzedawcami, którzy składają oferty. Możesz znaleźć ich dane kontaktowe na stronach.

Deal of the Day: 8 sierpnia

Potrzebujesz nowego płaskiego żelaza? Dzisiejsza oferta to 46 procent zniżki na profesjonalną ceramiczną prostownicę do włosów Leyla Milani na Amazon.

Zwykle jedna z tych prostownic kosztuje 110 USD. Ale z naszą umową dostaniesz jedną za 59 $.

Prostownica do włosów Leyla Milani, 59 USD (zwykle 110 USD), Amazonka

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Leyla Milani 1-calowa profesjonalna ceramiczna prostownica do włosów

59 USDAmazonka

Prostownica wyposażona jest w tryb inteligentny, który wybiera właściwe ustawienie dla każdego rodzaju włosów, ceramiczne płytki turmalinowe, które zapobiegają zaczepianiu się i nadają blasku, nagrzewa się w ciągu kilku sekund i jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania dla bezpieczeństwa.

Koniecznie złap ten przedmiot na Amazon, zanim skończy się pod koniec dnia!