Deal of the Day: 45 procent od ręcznie robionych monogramowych naszyjników z monety od Taudrey

Witamy w naszej nowej serii na DZIŚ pING: Deal of the Day!

Każdego dnia o 10 rano EST ujawnimy ekskluzywną ofertę w wysokości 20 procent lub więcej. Tę umowę można znaleźć tylko na naszej DZISIAJ stronie na Facebooku i będzie działać tylko przez 24 godziny. Każdego dnia będzie nowa umowa, więc należy działać szybko!

Upewnij się też, że podoba Ci się strona na Facebooku, więc możesz być pierwszą osobą, która dowie się o umowach, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie.!

Proszę kliknąć na linki do stron internetowych, które mają być skierowane do ofert firm przedstawionych i należy przeczytać szczegóły. Mogą obowiązywać warunki i ograniczenia. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania dotyczące szczegółów, stron internetowych produktów lub zasobów reklamowych, skontaktuj się ze sprzedawcami, którzy składają oferty. Możesz znaleźć ich dane kontaktowe na stronach.

Deal of the Day: 19 czerwca

Potrzebujesz spersonalizowanego prezentu? Dzisiejsza oferta to 45 procent od ręcznie robionych, parafowanych naszyjników od Taudrey z kodem YAYFORTODAY. Zwykle jeden z tych naszyjników kosztuje 38 USD. Ale korzystając z naszego wyjątkowego kodu rabatowego, możesz zgarnąć jeden za 21 USD.

Umowa dotyczy dowolnej litery alfabetu!

Initial Coin Necklace, 21 USD z kodem YAYFORTODAY (zwykle 38 USD), Taudrey

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Naszyjnik początkowej monety

21 USDTaudrey

Każdy naszyjnik ma łańcuch z 18-karatowego złota i 14-karatowym złotem. Naszyjnik ma od 16 do 18 cali. Oprócz wyboru dowolnej litery z alfabetu, możesz także wybrać, czy chcesz, aby ta litera była w dużym skrypcie, wielkimi lub małymi literami.

Taudrey