Deal of the Day: 40 procent od serum do włosów od Beauty with a Twist

Witamy w naszej nowej serii na DZIŚ pING: Deal of the Day!

Każdego dnia o 10 rano EST ujawnimy ekskluzywną ofertę w wysokości 20 procent lub więcej. Tę umowę można znaleźć tylko na naszej DZISIAJ stronie na Facebooku i będzie działać tylko przez 24 godziny. Każdego dnia będzie nowa umowa, więc należy działać szybko!

Upewnij się też, że podoba Ci się strona na Facebooku, więc możesz być pierwszą osobą, która dowie się o umowach, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie.!

Proszę kliknąć na linki do stron internetowych, które mają być skierowane do ofert firm przedstawionych i należy przeczytać szczegóły. Mogą obowiązywać warunki i ograniczenia. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania dotyczące szczegółów, stron internetowych produktów lub zasobów reklamowych, skontaktuj się ze sprzedawcami, którzy składają oferty. Możesz znaleźć ich dane kontaktowe na stronach.

Deal of the Day: 10 września

Biura TODAY buzowały o nowym, gorącym, nowym włoskim trendzie – szklanych włosach. Właśnie dlatego cieszymy się z tego, że dzisiejsza oferta dnia wynosi 40% zniżki na kosmetyki Beauty with a Twist’s Amazon Hair Oil.

Ich cudowne serum, które pierwotnie sprzedało się za 45 USD, wykorzystuje moc olejków marakuja i buriti, aby zmiękczyć i wygładzić włosy, jednocześnie dodając niesamowitego blasku – kluczową cechą wspomnianego wyżej trendu włosów szklanych.

Too Good To Be True Amazon Oil, 27 USD (oryginalnie 45 USD), Amazon

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Too Good To Be True Amazon Oil

27 USDAmazonka

Nałożyć niewielką ilość na mokre włosy, aby skrócić czas schnięcia i dodać warstwę ochronną przed stylizacją. Lekka formuła działa również na wszystkie typy włosów.

Lśniące zamki to tylko kropla!