Deal of the Day: 30 procent zniżki na ergonomiczne, rozszerzalne torby od Andi New York

Witamy w naszej nowej serii na DZIŚ pING: Deal of the Day!

Każdego dnia o 10 rano EST ujawnimy ekskluzywną ofertę w wysokości 20 procent lub więcej. Tę umowę można znaleźć tylko na naszej DZISIAJ stronie na Facebooku i będzie działać tylko przez 24 godziny. Każdego dnia będzie nowa umowa, więc należy działać szybko!

Upewnij się też, że podoba Ci się strona na Facebooku, więc możesz być pierwszą osobą, która dowie się o umowach, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie.!

Proszę kliknąć na linki do stron internetowych, które mają być skierowane do ofert firm przedstawionych i należy przeczytać szczegóły. Mogą obowiązywać warunki i ograniczenia. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania dotyczące szczegółów, stron internetowych produktów lub zasobów reklamowych, skontaktuj się ze sprzedawcami, którzy składają oferty. Możesz znaleźć ich dane kontaktowe na stronach.

Deal of the Day: 21 maja

Potrzebujesz torby do przenoszenia wszystkich niezbędnych artykułów na lato? To jest to.

Dzisiejsza oferta to 30 procent zniżki na torby na zakupy z Andi NYC, bez kodu. Wystarczy odwiedzić ekskluzywną stronę TODAY Show na stronie internetowej marki, aby zobaczyć zniżkę.

Zwykle jedna z tych toreb kosztuje 118 USD. Ale możesz złapać jednego za 83 $ w dwóch różnych projektach.

Andi Go Bag, Ink Colorchrome, 83 USD (zwykle 118 USD), ANDI New York

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Walizka ANDI Go, kolorochrom atramentu

83 USDANDI New York

Andi Go Bag, Red Camo, 83 USD (zwykle 118 USD), ANDI New York

Torba ANDI Go, czerwony moro

83 USDANDI New York

Każda wodoodporna torba nylonowa może być noszona na biodrze, na ramieniu, a nawet jako sprzęgło. W regularnych rozmiarach pasuje do butelki z wodą i kilku innych niezbędnych rzeczy. Ale także rozszerza się, aby potroić pojemność transportową.

ANDI New York

Produkt jest w 100% wegański – nie stosowano żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Posiada magnetyczną kieszeń oraz liczne kieszenie zapinane na zamek, ułatwiające znajdowanie i układanie rzeczy.

Umowa kończy się pod koniec dnia.