Deal of the Day: 25% zniżki na etui na portfel Ein

Witamy w naszej nowej serii na DZIŚ pING: Deal of the Day!

Każdego dnia o 10 rano EST ujawnimy wyłączną ofertę w wysokości 20 procent lub więcej. Tę umowę można znaleźć tylko na naszej DZISIAJ stronie na Facebooku i będzie działać tylko przez 24 godziny. Każdego dnia będzie nowa umowa, więc należy działać szybko!

Upewnij się też, że podoba Ci się strona na Facebooku, więc możesz być pierwszą osobą, która dowie się o umowach, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie.!

Proszę kliknąć na linki do stron internetowych, które mają być skierowane do ofert firm przedstawionych i należy przeczytać szczegóły. Mogą obowiązywać warunki i ograniczenia. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania dotyczące szczegółów, stron internetowych produktów lub zasobów reklamowych, skontaktuj się ze sprzedawcami, którzy składają oferty. Możesz znaleźć ich dane kontaktowe na stronach.

Deal of the Day: 24 maja

Jeśli nie znosisz noszenia torby, aby pomieścić wszystkie twoje potrzeby, ta umowa może być dla ciebie.

Dzisiejsza oferta wynosi 25 procent Eyn portfel etui na smartfony z kodem EYN25TODAY. Zwykle te przypadki wahają się od 5 do 29 USD (w zależności od telefonu), ale dzięki naszemu wyjątkowemu kodowi rabatowemu można zdobyć etui na telefon zaczynające się od 3,75 USD..

Idź do DZISIAJ strona na stronie Eyn (eyn.com) do wszystkich telefonów w jednym miejscu. Zawiera opcję Samsung. Podkreśliliśmy dwie z najpopularniejszych opcji poniżej.

Etui na portfel iPhone 8, 23 USD z kodem EYN25TODAY (zwykle 30 USD), Eyn

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Eyn iPhone 8 etui

23 USDEyn

Etui na portfel iPhone 7, 15 USD z kodem EYN25TODAY (zwykle 20 USD), Eyn

Etui na portfel iPhone 7

15 USDEyn

Nazwa marki, Eyn, oznacza “wszystko, czego potrzebujesz”, ponieważ każdy z nich ma schowek na karty identyfikacyjne, karty kredytowe, gotówkę, a nawet balsam do ust lub krem ​​przeciwsłoneczny. Mają też lusterka w środku i paski na nadgarstek, aby zwiększyć użyteczność.

Dodatkowo obudowa może służyć jako podpórka.