Dawne modele Playboya odtworzono z niezapomnianych okładek z lat 70., 80. i 90. XX wieku

Kilka poprzednich modeli Playboya ponownie stworzyło swoje zdjęcia z dekady, a wyniki przypominają nam, że piękno nie ma ograniczenia wiekowego.

Siedem modeli, które pojawiły się na jednych z najbardziej pamiętnych okładek z lat 70., 80. i 90., uderzyło w te same pozy i nosi te same stroje i rekwizyty do zdjęć, które pojawiły się online w tym tygodniu..

Oprócz ponownego oglądania swoich klasycznych zdjęć, modele wspominały o swoich doświadczeniach z czasopismem.

Candace Collins re-created her February 1979 Playboy cover.
Candace Collins ponownie stworzyła okładkę Playboya z lutego 1979 roku.Ryan Lowry / Playboy

Candace Collins, która pierwotnie pojawiła się na okładce w lutym 1979 r., Powiedziała, że ​​pomimo skupienia się magazynu na nagości i seksie, pracownicy zbliżyli się do sesji jak kolejny dzień w biurze.

“Playboy fotogami i asystenci byli moimi przyjaciółmi”, powiedział Collins, 60-latek. “Byli zawsze profesjonalni i ledwie zwracali szczególną uwagę na model nago lub pół-platerowany, niż mleczarz płaci swoim butelkom.

“To była praca, praca, którą chcieli wykonać perfekcyjnie, ale wciąż praca, teraz wiem, jak wyjątkowe są te zdjęcia i czuję się bardzo, bardzo szczęśliwa, że ​​mogę być w tak wyjątkowym gronie.”

47-letnia Lisa Matthews z radością powitała fanów w odświeżonej wersji okładki Playmate of the Year z 1991 roku.

Lisa Matthews, who was 1991's Playmate of the Year.
Lisa Matthews, która była Playmate of the Year w 1991 roku. Ben Miller / Playboy

Przypomniała sobie, że po wydaniu tej książki zaczęła być rozpoznawana na ulicy – ale ludzie byli zbyt zawstydzeni, by przyznać się, gdzie ją widzieli..

“Podróżowałbym i ludzie podchodzili do mnie” – powiedział Matthews. – Rzeczą, którą zawsze powtarzali: “Masz na imię Lisa, prawda?” A potem powiedzieli: “Myślę, że widziałem cię w ogólnokrajowym magazynie”.

“Siedziałem tam i mówiłem:” Och, który? “- powiedziała. “Tak, musisz to powiedzieć! Jeśli masz dość odwagi, by wymyślić coś, wtedy musisz móc powiedzieć” Playboy “.

“Najśmieszniejsze miejsce, jakie się wydarzyło, było poza Watykanem w Rzymie” – powiedziała.

Syn Hugh Hefnera, Cooper, otwiera się na temat dziedzictwa Playboya i ojca

06.06.201703:14

Playboy zaprosił także Renée Tenison do drugiego zdjęcia na okładce Playmate of the Year z 1990 roku, jednej z najbardziej historycznych gazet.

“Byłem pierwszym African-American Playmate of the Year, a niektóre kobiety mówiły, że byłem obiektywizowany”, powiedział 48-letni Tenison..

“Kiedy pojawił się problem, odpowiedź była w 90 procentach pozytywna, a może 10 procent tego nie lubiło … Widzę to jako sztukę” – powiedziała – “Nie każdy to widzi, ale tak to widzę”.

Renée Tenison in 1990 and today. She was the magazine's first black Playmate of the Year.
Renée Tenison w 1990 i dziś. Była pierwszą czarną Playmate of the Year w magazynie. Ben Miller / Playboy

Tymczasem Kimberly Conrad, która była żoną Hugh Hefnera od 1989 do 2010 r., Ponownie stworzyła okładkę z sierpnia 1988 r..

I to właśnie jej syn, Cooper Hefner, przekonał ją do zrobienia nowej sesji zdjęciowej.

25-letni Hefner, który pełni funkcję głównego twórcy Playboya, ujawnił, że zapytał swoją mamę podczas Dnia Matki, czy jest zainteresowany ponownym założeniem swojego słynnego szarego garnituru i meloniku.

Kimberly Conrad Hefner, who was on the August 1988 cover
Kimberly Conrad Hefner, który był na okładce z sierpnia 1988 rokuBen Miller / Playboy

“Niezwykły, niekonwencjonalny Dzień Matki” – przyznał. “Ale ona powiedziała tak.”

Aby zobaczyć resztę okładek, udaj się do Playboya.