Czy te piankowe rolki naprawdę dawały mi fale plażowe przez noc?

Możemy temu zaprzeczyć tyle, ile chcemy, ale jeśli wiemy, że palimy włosy za pomocą żelazka 410 stopni ma być szkodliwe dla naszych włosów. Chcesz dowód? Dotknij palcem wskazanej różdżki przez mikrosekundę. Oooo, dobrze?

Z tego powodu zaintrygowała mnie funkcja Sleep Styler, czyli bezzapachowe lokówki do włosów, które obiecują duże, sprężyste, piękne loki bez żadnych uszkodzeń. Prawdopodobnie widziałeś reklamy lub złapałeś je w “Shark Tank”, ale czy to naprawdę działa? Tutaj w stylu TODAY musieliśmy wystawić go na próbę.

Czy Sleep Styler naprawdę da ci fale plażowe na noc?

21.11.201701:35

Na pierwszy rzut oka wszystko to wygląda obiecująco.

Zdecydowałem się na mniejsze “mini” lokówki, które byłyby idealne na włosy do ramion, ale są również dostępne w “dużych” dla moich długowłosych przyjaciół. Chłonny, przypominający zamsz materiał Sleep Styler twierdzi, że wygładza łuski włosa, gdy zamyka się w niewidocznych lokach Victoria’s Secret, które są niewrażliwe na noc. A jeśli wolisz prosty wygląd, te kręgi spienione twierdzą, że pomagają w tym również.

Na górze znajduje się pasek z tkaniny, który mocuje się do rzepu na spodzie lokówki. Pasek jest zaprojektowany tak, aby delikatnie utrzymywać włosy na miejscu. Wyobrażam sobie, że chodzi o wyeliminowanie wgnieceń i zagnieceń, jakie można uzyskać, zabezpieczając lokówki za pomocą szpilek. Jeśli to działa, sprytny ruch!

Sen Styler review
Każda lokówka wykonana jest z chłonnego materiału, wygodnego rdzenia z pianki i posiada pasek z tkaniny, który zapinany jest na rzep, aby utrzymać włosy na miejscu.Anna De Souza

Rdzeń marshmallow-y został zaprojektowany tak, by wygodnie spać, co musi być udoskonaleniem od spania z tymi twardymi plastikowymi lokówkami z lat 60. – prawda? (Więcej o tym później.)

Zanurzyłem się w niektórych filmach przed i po Internecie, przestudiowałem infomarketing i zwinąłem własne rękawy; To było udać się czas.

Czas przetestować to

Teraz, pozwól mi przedyskutować tę jazdę testową, przyznając, że nie jestem zwykle wielkim czytnikiem, kierujący się typem osoby. Ale w imię nauki postanowiłem dokładnie zagłębić się w podręczniku producenta, aby wyeliminować jakiekolwiek ryzyko błędu użytkownika. Zaskoczyło mnie, że wskazówki na odwrocie paczki były naprawdę krótkie. Biorąc pod uwagę moje predyspozycje do latania za siedzeniem moich spodni, rozśmieszyło mnie to.

Kroki są w zasadzie …

Myć się: Weź prysznic w nocy; myć i kondycjonować włosy tak jak zwykle.

Owinąć: Podziel wilgotne włosy na sekcje i owinąć każdą część włosów wokół pluszowego wałka.

Sen: Śpij wygodnie, jak pianka miękkiej pianki marshmallow pasuje do twojej głowy.

Usuń i idź: Obudź się i zsuń rolki z dużych, sprężystych loków. Sposób, w jaki zużywasz cały swój czas na pranie, suszenie i stylizację włosów, zależy od Ciebie.

Umyłem włosy i pozwoliłem, by wyschły na powietrzu około 80 procent drogi. Było 12 lokówek w pakiecie i gdyby moje obliczenia były poprawne, sześć lokówek na stronę byłoby idealne. Starannie wyszczotkowałem każdą sekcję mokrym pędzelkiem, aby wygładzić włosy i upewnić się, że nie ma żadnych wgnieceń ani zagnieceń.

The look of defeat as I tackle the last curler.
Wygląd klęski, kiedy walczę z ostatnim lokatorem.Anna De Souza

Teraz delikatnie powiem, że to nie było ciasto. Wszystko zaczęło się dobrze, gdy owinąłem włosy wokół puszystego lokucha, upewniając się, że trzymam zapięcie na rzep. Rozciągnąłem pasek tkaniny na zewnątrz i przymocowałem go do dna. Kiedy to zrobiłem, każda sekcja włosów wypadła z lokówki lub wisiała (kpiąco, dodam) za pomocą zaledwie kilku nitek.

Kiedy lokówka pozostała, pasek tkaniny zdawał się wgniatać włosy w korzeń. Wiedziałem, co się stanie, gdy wyschnie. Stworzy bardzo niepochlebny, bardzo nie-Victoria’s Secret-flush-warkocze typu zagnieceń.

Sen Styler review
Spanie nie było łatwe z pianką w kształcie eclair wokół głowy.Anna De Souza

Dwadzieścia pięć minut później i zaczynałem się denerwować. Sceptycyzm rósł wykładniczo i zacząłem się zastanawiać, czy robię to poprawnie. Mam przyzwoitą zaległość w udanej stylizacji włosów. Nawet kilka miesięcy temu przybiłem gwoździami do folii z folii aluminiowej (które, jak zauważyłem, były spoilerami) Wspaniały efektywny).

Może Sleep Styler jest lepszy dla osób z długimi włosami. Nie mogłem się zastanawiać. Musiałem iść z psem i iść do łóżka. (Tak, szedłem z psem w te i szatę!)

Sen Styler review
Gotowy na zabranie mojego szczeniaka na spacer!Anna De Souza

Jak spałem, pytasz?

Znasz to uczucie, kiedy musisz obudzić się następnego ranka na coś ważnego i jesteś zestresowany myśląc o tym, czy alarm się wyłączy? Tak się w nich czuję, ale moje uczucia zostały znieruchomiałe, gdy te lokówki zostały. Już nie jest łatwo spać z pianką w kształcie eclair wokół głowy. Położyłem się nieruchomo na plecach, na wpół przytomny, zupełnie jak Dracula.

Pomimo moich najlepszych starań, byłem zawiedziony, gdy zauważyłem, że straciłem pięć curlers z dnia na dzień. Miałoby to być sześć, ale byłem na tyle przytomny, żeby z powrotem je założyć. Nadszedł czas na wielkie odkrycie.

Usunięcie rolek nie wymagało wiele wysiłku, tylko lekkie pociągnięcie i każdy płynnie spłynął kaskadą. Po uwolnieniu każdego loku, owinąłem go wokół palców, próbując wślizgnąć go w szczęśliwsze miejsce. Tak, poważny błąd.

Sen Styler review
Co pomyślicie, szczerze?Anna De Souza

Wszędzie były zagniecenia i wgniecenia! W najlepszym razie były to fale na plaży … tylko jeśli zmrużyłeś oczy i znalazłeś się w ciemnym, zamglonym pokoju. Podczas gdy włosy, które faktycznie miały kontakt z lokówki, wydawały się gładsze i mniej kędzierzawe, moje korzenie były najgorsze: wystrzępione, zmięte i pomarszczone.

Biorąc pod uwagę, że zajmie mi to 10 minut, aby zwinąć włosy (po tym, jak został wysadzony na sucho suszarką do włosów i szczotką do łopatek), 25 minut prepu i godzin utraconego snu nie wydaje się tego warte.

Musiałbym wykonać pewne obliczenia, ale myślę, że po tej fiasko snuję Sleep Styler. Bądź pewien, że będę szukał następnego trendu braku nagrzewania. Do tego czasu zamierzam nadrobić mój piękny sen.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Sleep Styler, 18 USD, Amazon

Sen Styler
Amazonka