Czy spodnie capri są odpowiednie do pracy dla nauczycieli?

E-mail kierownika szkoły podniósł kwestię, czy nauczyciele noszący spodnie capri są nieprofesjonalni, a długość spodni jest uznawana za odpowiedni strój do noszenia w szkole.

Nauczyciele z okręgu szkoleniowego w hrabstwie Douglas w Gruzji byli niezadowoleni, ponieważ otrzymali e-mail od superintendenta Trent Northa, który wymieniał spodnie capri jako nieodpowiednią sukienkę wraz z trampkami, klapkami, spodenkami i dżinsami, według afilianta NBC WXIA..

'Ridiculous' Capri controversy stirring debate among metro teachers
W e-mailu do nauczycieli, kurator w gruzińskim okręgu szkolnym uznał, że spodnie Capri to nieodpowiednie ubranie do noszenia w szkole. 11Alive

Kwestia ta jest szczególnie ważna teraz, ponieważ nauczyciele od czasu do czasu noszą styl skracania z uwagi na wysokie temperatury w Gruzji, gdy uczniowie wracają do szkoły w tym miesiącu.

“Proszę podkreślić oczekiwanie, że strój będzie profesjonalny i odpowiedni” – czytamy w e-mailu. “Niektóre elementy odzieży, które nie są odpowiednie do pracy, to dżinsy (z wyjątkiem piątków), klapki, trampki, legginsy (z wyjątkiem noszenia odpowiedniej długości sukienka), szorty i Capris. “

Członek rodziny kilku pracowników dystryktu nazwał to “niedorzecznym” WXIA.

North podkreślił, że jest to oczekiwanie, a nie ścisły zakaz capris, zauważając, że jeśli jest to coś, czego nauczyciel nie nosiłby na rozmowę kwalifikacyjną, to on lub ona nie powinien nosić go w klasie.

Kilka cali materiału może być różnicą pomiędzy właściwym i niewłaściwym w odniesieniu do północy. Wszelkie spodnie tuż powyżej lub poniżej kolana są niedopuszczalne, ale jeśli jest to tylko jeden cal lub dwa powyżej kostki, to w porządku, powiedział WXIA.

“Dłuższa wersja szortów, to nie interes” – powiedział North. “To nie jest profesjonalne. Jeśli nauczyciel wchodzi do budynku ze spodniami tuż nad kostką, nikt nie powie ani słowa.

“Wojna w szafie” jako uczniowie, szkoły walczą o ubiór

Sep.01.201503:40

Ta ostatnia kontrowersja kontrastuje ze zwykłym scenariuszem uczniów, którzy denerwują się zasadami i oczekiwaniami dotyczącymi ubioru. W zeszłym tygodniu nastoletnia nastolatka stoczyła walkę po tym, jak została poproszona o ponowne zrobienie zdjęcia rocznego, w którym nosiła obnażający sweter.

W maju siostrom bliźniaczkom zabroniono zajęć szkolnych za noszenie przedłużanych włosów, wywołując oburzenie. Miesiąc wcześniej uczeń z Tennessee liceum wygrał udaną walkę o krótsze spodenki i spódnice, podczas gdy matka w San Antonio była zdenerwowana po tym, jak długość sukni jej córki spowodowała naruszenie polityki szkolnej.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.