Czy nadszedł czas na fryzurę? 3 pytania, które powinieneś zadać sobie przed salonem

Aby obciąć włosy lub nie obciąć włosów? Jest to powtarzające się pytanie, które wszyscy zastanawialiśmy się i często spotyka się z podnieceniem i odrobiną niepokoju..

Wprowadzanie zmian w twoich włosach – zarówno dużych, jak i małych – jest decyzją emocjonalną, ale na pewno nie musisz tego robić sam.

Aby pomóc w zwalczaniu problemu strzyżenia włosów, DZIŚ Styl skonsultował się z ekspertami, aby dowiedzieć się, czy naprawdę jesteś gotowy na cięcie i kolor. Podajemy również pewne trendy fryzury, aby dać ci trochę inspiracji!

Podpisuje, że nadszedł czas na zmianę

Kiedy siadasz do rutynowego strzyżenia, czy Twój stylista automatycznie pyta Cię: “Chcesz normalnie?”

Tak łatwo jest wpaść we wzór włosów i całkowicie zignorować nowe style. W końcu nowa fryzura wymaga co najmniej odrobiny badań przy najmniejszej lub całkowitej zmianie stylu życia.

Jeśli zastanawiasz się, czy nadszedł czas na zmianę włosów, zacznij od zadawania sobie następujących trzech pytań:

  1. Czy nosisz włosy przez cały czas?
  2. Czy twoje włosy trwają wiecznie do wyschnięcia?
  3. Czy nosiłeś ten sam styl od czasów szkoły średniej?

Jeśli odpowiedziałeś “tak” na jedno lub więcej z powyższych, czas to zmienić!

“Wiesz, że nadszedł czas na zmianę, kiedy można rozpoznać siebie tylko dzięki jednej fryzury i / lub stylowi” – powiedział Michael Duenas, celebryty fryzjerstwa gwiazd. “Wymieszaj to! To zmieni twoją całą postawę. “

Według Katie Manselle, pedagoga Oribe i właściciela Culture Hair Studio w Durham, w Północnej Karolinie, każda kobieta ma “słodki punkt” włosów, a kiedy już ją trafisz, zazwyczaj otrzymujesz komplementy od “do zrobienia” od przyjaciół i perfekcyjnego podobnie obcy. Gdy komplementy przestaną napływać, być może nadszedł czas, aby powrócić do obecnego stylu.

“Włosy są zabawne! Jest to najlepsze akcesorium. Nie musisz wprowadzać większych zmian, ale jeśli czujesz się choć trochę ciekaw, jak to jest zrobić coś trochę innego, moja wiara jest – czas! “Manselle powiedział.

Powinien I cut my hair short?
“Wymieszaj to! Zmieni to twoją postawę “, powiedział celebryty fryzjer Michael Ekstern. Shutterstock

Pytania do zadawania sobie pytań

Jasne, może zastanawiasz się nad zmianą włosów, ale prawdziwe pytanie brzmi: czy naprawdę jesteś na to gotowy? Jeśli się trochę wahacie, czas na szczerą rozmowę z samym sobą i zadać kilka trudnych pytań o włosy.

Na początek, jeśli twój nowy styl wymaga częstszego utrzymywania (myślę o bobach lub pixies), czy czujesz się dobrze z częstszym odwiedzaniem salonu? Jak często chcesz stylizować swój nowy wygląd?

Jeśli zamierzasz dokonać drastycznej zmiany, czy Twój nowy styl będzie pasował do Twojego stylu życia? I jest to styl, który uważasz za zgodny z twoją strukturą włosów i kształtem twarzy?

Jak znaleźć najlepszą fryzurę do kształtu twarzy

12 października 2017 r02:05

Poświęcenie czasu na zadawanie sobie trudnych pytań pomoże ci uzyskać fryzurę, którą pokochasz. Pomaga także rozważyć, co jest lub nie działa z aktualnym cięciem i kiedy ostatnio wyglądałeś podobnie. Kolejne pytanie, które należy zadać: Czy działasz pod wpływem impulsu po emocjonalnym wydarzeniu (jak rozbicie)?

“Zadaj sobie pytanie:” Dlaczego obcinam włosy? ” Bez wyraźnej odpowiedzi na to pytanie, możesz zdać sobie sprawę, że nie powinieneś kontynuować fryzury “, powiedział celebryty Alexandra Armanda.

Najważniejsze? Nowe fryzury mogą tchnąć nowe życie w twój świat, ale po prostu upewnij się, że jesteś gotowy, zanim dokonasz ogromnych zmian!

Końcówki do cięcia włosów

Nawet po podjęciu decyzji o zmianie włosów, wciąż istnieje wiele niejasnych pytań, które mogą pojawić się w drodze do salonu, a nawet później. Jak często należy go wycinać? Czy przed wejściem do salonu musisz umyć włosy? Ile należy dać napiwku?

Wszystko może być wręcz mylące, ale nie musi tak być!

Twój idealny czas między fryzurami zależy od tekstury, stylu i długości włosów, ale większość kobiet może z łatwością przejść sześć tygodni przed powrotem do salonu. Niektóre typy włosów wymagają nieco więcej lub mniej zabiegów konserwacyjnych, podczas gdy skróty, takie jak pixie, mogą wymagać podróży do salonu co cztery tygodnie.

Dłuższe style działają najlepiej, gdy są przycinane co dwa miesiące (w zależności od gęstości włosów), a krótsze style są najlepiej utrzymywane, gdy są przycinane co sześć tygodni. Ale kręcone włosy są w samej lidze.

“Kręcone włosy mogą trwać nieco dłużej, czasem nawet trzy do czterech miesięcy przed koniecznością cięcia. Ponieważ twoje włosy są kręcone, rosną “dookoła”, a nie na dół, więc twoje włosy stają się dłuższe, nie są zbyt widoczne – powiedział Duenas. “Dopóki będziesz zdrowy, możesz odłożyć na bok tę fryzurę.”

Jak 1 fryzjer pomaga kobietom na całym świecie ująć ich kręcone włosy

Jan.08.201804:36

Należy pamiętać, że włosy przeciętnego człowieka rosną od jednego do dwóch cali na miesiąc, więc częste przycinanie może sprawić, że Twój styl będzie wyglądał świeżo. “Jeśli wyrastasz z włosów, strzyżenie co dwa do trzech miesięcy jest w porządku, jeśli nie wkładasz dużo ciepła na włosy”, dodała fryzjerka celebryta Sunnie Brook.

A co z myciem włosów przed strzyżeniem? Czy jest społecznie akceptowalne, aby pojawić się w salonie z włosami drugiego dnia? Okazuje się, jest całkowicie OK! W rzeczywistości może pomóc twojemu styliście lepiej zorientować się, jak zwykle nosisz włosy.

“Gorąco polecam, aby twój stylista widział twoje włosy w stylu, w którym zazwyczaj je nosisz, aby móc ocenić, czego potrzebują twoje włosy. Jeśli zawsze wysadzasz włosy, ale zakładasz je naturalnie na wizytę, to nie dajesz stylistce pełnego obrazu “, powiedział Giovanni Vaccaro, dyrektor kreatywny Glamsquad.

Pojawianie się z suchymi włosami może również pomóc twojemu styliście łatwiej dostrzec wzorce wzrostu. Jeśli jednak bardzo zależy Ci na tym, by pojawiać się z czystymi włosami, nie czuj się jak ty żargon umyj przed strzyżeniem. “Jeśli istnieje prawdziwa potrzeba, aby zobaczyć, jak jego zachowanie zostało po prostu wyczyszczone, zachęcam klientów, aby przyszli w ten sposób. Zawsze jest opowiadanie z punktu widzenia gościa, a także fryzura “- powiedział Manselle.

Być może zastanawiasz się, czy naprawdę istnieją określone czasy, kiedy naprawdę powinien dać się ostrzyc. Dwa łatwo przychodzą na myśl dla Vaccaro:

  1. Jeśli twoje włosy są wyraźnie uszkodzone
  2. Jeśli przygotowujesz się do wielkiego wydarzenia

“Stylizuję wiele narzeczonych i zawsze polecam świeże cięcie na trzy tygodnie przed jej wielkim dniem, co pozwala stylistce dostosować swój krój w oparciu o fryzurę wybraną na jej ślub”, powiedział Vaccaro.

W jaki sposób often should I cut my hair?
“Gorąco polecam, aby twój stylista widział twoje włosy w stylu, w którym zazwyczaj je nosisz, aby móc ocenić, czego potrzebują Twoje włosy”, powiedział Giovanni Vaccaro, dyrektor kreatywny Glamsquad.Shutterstock

Gorące trendy włosów

Szukasz jakichś gorących włosów do spróbowania przed pójściem do salonu? Cóż, masz szczęście! W tym sezonie można znaleźć wiele wspaniałych stylów.

  • Blunt Bob

Ku zaskoczeniu nikogo, bobsleje to wciąż wielki trend. Klucz do sprawienia, by twoja wersja była aktualna? Niech to będzie szczere!

“Tępe lub bardzo warstwowe bobsleje są teraz w tej chwili wściekłością. Działają niemal z każdym kształtem twarzy “- powiedział Duenas. “Po prostu baw się długością – tuż za ramionami, tuż poniżej linii szczęki – będzie działać z każdym kształtem twarzy i włosami”.

Chcesz inspiracji celebrytów? Wystarczy spojrzeć na sassy bobu Noah Cyrusa, ukończył bob Emmy Stone lub słodki inspirowany francuskim bobem Rity Ora.

View this post on Instagram

Dinner for 1? 💇🏼‍♀️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“Blunt bobsleje to całkiem uniwersalny krój, który może pracować dla większości twarzy w zależności od rozstania i długości” – powiedział Brook. “Jeśli masz dłuższą twarz, zdecyduj się na boczną część i idź do kości policzkowej lub długości szczęki, aby skrócić twarz. Jeśli masz bardziej okrągłą twarz, wybierz długość obojczyka i środkową część, aby wydłużyć twarz.”

View this post on Instagram

See you tomorrow at @thetroubadour Los Angeles!!!!

A post shared by fuckyounoah (@noahcyrus) on

  • Cięcia Pixie

Cięcia Pixie również nigdzie się nie wybierają. “Androgynia w ramach fryzur również zyskuje na popularności. Podkreślono grown-pixie, a także nowoczesne wycinki w miseczce “- powiedział Manselle.

  • Bangs

Bangs są kolejnym gorącym spojrzeniem, a inspirowane latami 70. bardoty i cięższe huczne grzywki są zdecydowanie modne. “Kurtyna to ogromny trend w tym roku, jest to zdecydowanie najgorętsza prośba, jaką widzę od moich klientów” – powiedział Vaccaro.

Szukasz właściwych grzywek do kształtu twarzy? Kwadratowe kształty wyglądają wspaniale dzięki swojskim grzywom, podczas gdy owalne kształty mogą być bardziej uniwersalne i kołyszą kilka różnych stylów huku.

Które są najlepsze grzywki dla kształtu twojej twarzy?

24 stycznia 2014 r01:54

Na polowanie na powszechnie pochlebne “zrobić? Spróbuj stylu do ramion! “Uwielbiam dodawać warstwy twarzy do zmiękczania twarzy, co pozwala na wiele opcji stylizacji” – powiedział Vaccaro.

Loby i części środkowe będą również bardziej płaskie zaokrąglone twarze (pomyśl Adele i Emma Stone). Jeśli masz kwadratową twarz, odszukaj style, które dają złudzenie nieco bardziej okrągłego wyglądu.

“Są dwa sposoby podejścia do włosów i kształtu twarzy. Jednym z nich jest użycie włosów do zrównoważenia kształtu twarzy” – powiedział Manselle. “Innym podejściem jest zaakcentowanie interesujących aspektów kształtu twojej twarzy, na przykład, jeśli masz długą twarz w kształcie owalu, możesz wyciąć mikrobobę (super-krótki koczek), a to nie ukryje twojego długiego kształtu twarzy, a raczej akcentuj to, co sprawia, że ​​”ty’ jest to aspekt i jeśli dana osoba może ją posiadać, staje się interesującym zasobem. “

Morał tej historii? Wykonuj swoje badania, myśl z wyprzedzeniem, ale co najważniejsze – baw się dobrze!