Córka Reese Witherspoon wygląda pięknie na balu debiutantów

Reese Witherspoon może być zdobywczynią Oscara i Emmy, ale jej córka, Ava Phillippe, była gwiazdą w sobotnią noc, kiedy zadebiutowała w społeczeństwie na 25. dorocznym Bal des Debutantes w Paryżu.

Phillippe, która jest 18-letnią córką Witherspoon i jej byłym mężem, Ryanem Phillippe’em, wyglądała tak samo jak hollywoodzka gwiazdka w błyszczącej złotej sukni balowej Giambattisty Valli Haute Couture.

Po przejściu przez czerwony dywan i pozowaniu do zdjęć z mamą, Phillippe wszedł do debutante ball na ramieniu Padmanabha Singha, Maharaja z Jaipur (i księcia księcia Williama). Para otworzyła piłkę, walcując dla publiczności w melodię z filmu “La La Land”.

Dla Phillippe była to bajkowa noc, podobnie jak 19 innych młodych kobiet z wybitnych rodzin. Phillippe była jedną z sześciu amerykańskich dziewcząt uczestniczących w imprezie, podobnie jak 20-letnia córka Steve’a Harveya, Lori.

Po raz pierwszy zorganizowana w 1992 r. Bal des Debutantes to współczesna impreza, w której młode kobiety z politycznych, arystokratycznych, rozrywkowych i innych znanych rodzin są wprowadzane do społeczeństwa i świata mody. Impreza, która odbyła się w tym roku w hotelu Peninsula, zbiera pieniądze na cele charytatywne i została uznana przez Forbesa za jedną z najgorętszych imprez na świecie..

Wcześniejsze debiutanty objęły Kyrę Kennedy (córkę Roberta Kennedy’ego, Jr.), Sophię Rose Stallone (córkę Sylvestra Stallone’a) oraz Scouta i Tallulaha Willisa (córki Bruce’a Willisa i Demi Moore).

W dniach poprzedzających bal, Phillippe, Witherspoon i ich rodzina świętowali Święto Dziękczynienia w Paryżu. Phillippe zamieściła zdjęcie swojego przyrodniego brata Tennessee, jeżdżącego na karuzeli w Jardin des Tuileries.

“Dziękuję za takie chwile!” – napisała urocze zdjęcie.

View this post on Instagram

thankful for moments like this! ❤️

A post shared by Ava (@avaphillippe) on

Następnego dnia matka i córka wzięły udział w corocznym śniadaniu “Le Bal” i “biegu”, podczas którego debiutantki mają gotowe włosy i makijaż, i przymierzyć suknie w ramach przygotowań do wielkiego wydarzenia następnej nocy. Dziewczęta pozują do zdjęć razem i osobno, a następnie biorą udział w zajęciach walcowania razem z ojcami lub kawalerami.

Reese Witherspoon żartuje z niewłaściwych tekstów swojej matki na temat “Ellen”

18 maja 2017 r00:53